poniedziałek, 16 października 2023

Spotkanie autorskie z Rafałem Wereżyńskim - 19 XI 23 i Kąpiele w dźwiękach gongów Arlety w Wałbrzychu, w Pałacu Tielscha - 18 i 19 listopada


Zapraszamy na spotkanie autorskie z Rafałem Wereżyńskim i koncert Kąpiel w dźwiękach Arlety Em

  "NIECH ODDECH I CZUCIE 
CIĘ PROWADZĄ" 
- duchowa inspiracja, Rafał ze swoją żoną Marią przyjedzie do nas z Warszawy

KIEDY: spotkanie z Rafałem w niedzielę 19 listopada 2023 r., godz. 16.00-18.30 
po spotkaniu Kąpiel w dźwiękach Arlety - godz. 19.00 - 21.00… może się przedłużyć do 21.30 (koncert płatny) 
można wziąć udział w jednym wydarzeniu lub w całości 

GDZIE:

w Pałacu Tielscha w Wałbrzychu, 

ul. Armii Krajowej 7a

58- 302

Sala balowa, I piętro


 


Spotkanie z Rafałem jest bezpłatne dar serca dla serca  – wspólna organizacja dla dobra, dla naszego wzrostu, to bezcenne… 
konieczne rezerwacje miejsc, Arleta nr tel. 793 401 272, informacje dodatkowe o warsztacie z Rafałem: 
Magda: 694 460 330

Uczestnicy spotkania zostaną zaproszeni do medytacji i wykonania prostych ćwiczeń, wspierających powrót do Siebie, do Pełni, do Miłości poprzez integrację odrzuconych aspektów nas samych. Szczególną uwagę zwrócimy też na oddech i jego rolę w procesie transformacji.

RAFAŁ WEREŻYŃSKI 
prowadzi sesje indywidualne i warsztaty w Polsce i na świecie, łącząc drogę oświecenia umysłu z głęboką pracą z ciałem i emocjami. Podczas spotkania w Wałbrzychu opowie o swoich dwóch wydanych w tym roku książkach „Powrót do czucia” oraz „Światło Świadomości. Transformująca podróż z Oddechem”. Obie książki łączą wiedzę duchową z głęboko praktycznymi aspektami pracy z ciałem, emocjami, traumą i uwalnianiem nieświadomych przekonań.
Więcej informacji o Rafale na jego stronie: https://rafalwerezynski.pl/

Pomiędzy wydarzeniami będzie można porozmawiać z Rafałem oraz zakupić obie książki z dedykacją.

PO SPOTKANIU Z RAFAŁEM O GDZ. 19.00 - ZAPRASZAMY NA RELAKS W DŹWIĘKACH W OBECNOŚCI, W KONTAKCIE Z ODDECHEM I ODCZUCIAMI W CIELE...  

w pozycji leżącej, co sprzyja rozluźnieniu ciał

UWAGA: można przyjść na jedno wydarzenie - na spotkanie autorskie lub  tylko na koncert (ważna informacja podczas rezerwacji) wskazane jest wziąć udział w całości spotkania, poczujesz, wybór należy do Ciebie :)


KĄPIELE W DŹWIĘKACH GONGÓW

18 listopada, sobota, godz. 18.00 - 20.00 i ciut dłużej 

19 listopada, niedziela, godz. 19.00 - 21.00 i ciut dłużej...

Koncert poprzedzi wprowadzenie oraz  wizualizacja/medytacja prowadzona 

Kilka słów o Kąpielach w dźwiękach: 
Kąpiele w dźwiękach działają na poziomie ciała, duszy i umysłu, wyciszają umysł, pomagają uwolnić emocje..., relaksują, masują dźwiękiem całe  ciało na zewnątrz i wewnątrz... umożliwiają syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu, pomagają w powrocie do pierwotnego zaufania, w lepszym kontakcie z samym sobą i w relacjach z innymi, w powrocie do siebie, do Źródła... w obecności, która uświęca oddech - wdech i wydech. 
 Spowolnienie fal mózgowych umożliwia przerwanie ciągu myślowego pędzącego umysłu i wprowadza w stan głębokiego relaksu, również wewnętrznej ciszy,  któremu sprzyja pozycja leżąca. i Jesteś, i Jesteś... Podczas koncertu ważne jest puszczenie kontroli, skupienie na oddechu i odczuciach w ciele, można zasnąć, jeśli tego potrzebujesz. Warto mieć intencję, można tez zanurzyć się w dźwiękach, w obecności i po prostu BYĆ... BYĆ...Regularne kąpiele w dźwiękach gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości, wyjście poza schematy, uwolnienie od ograniczających nas programów i przekonań, lęków. W życiu pojawia się więcej przestrzeni, lekkości, radości...Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym, konieczności odreagowania emocjonalnego i w wielu innych sytuacjach. Po koncertach - kąpielach w dźwiękach i masażach dźwiękiem, lepiej się śpi... łatwiej zasypia...  dźwięki ułatwiają integrowanie zmian, które zachodzą wewnątrz i na zewnątrz.  

To również piękne przeżycie estetyczne. Okazja do wyjątkowego kontaktu z żywą muzyką, wspaniałe doświadczenie ... :) I dużo więcej dobrego..., na tuyle, na ile jesteś gotowy...

PROWADZĄCA:
Arleta Em nauczyciel, socjoterapeuta, coach, terapeuta dźwiękiem, od ponad 20 lat prowadzi grupy i zajęcia indywidualne metodą Kinezjologii Edukacyjnej z elementami terapii dźwiękiem - dla osób w każdym wieku. Ukończyła czterostopniowe szkolenie Masażu Dźwiękiem otrzymała Certyfikat Akademii Petera Hess'a. Pracuje również z kamertonami metodą Barbary Angel Romanowskiej. Prowadzi indywidualnie i przy współpracy z innymi muzykami relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych, nie tylko orientalnych, instrumentów. Mistrzyni gongu - gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux, z którym osobiście spotkała się w 2015 roku. Zaprasza również na indywidualne holistyczne sesje - coaching energetyczny w duchowym prowadzeniu.

Bardzo się cieszę na przyjazd Rafała i Marii, wszystko z prowadzenia... mam poczucie, że spotkanie autorskie Rafała i koncert, który dla Was zagram są spójne, z przestrzeni JEDNI...  i juz układają się dźwięki dla nas, dla naszego najwyższego dobra

Koszt koncertu: sugerowany 60 zł - 80 zł (tyle, ile możesz podarować)

KONIECZNA JEST REZERWACJA MIEJSC proszę o przesłanie   imienia i nazwiska smsem na nr tel. Arlety - 793 401 272 ...)  😊  z dopiskiem:

 • SPOTKANIE Z RAFAŁEM lub
 • KONCERT 19 LISTOPADA lub
 • SPOTKANIE Z RAFAŁEM I KONCERT 
Jeśli po rezerwacji miejsca z jakiegoś powodu nie będziesz mógł/a przybyć, proszę o informację - to ważne ... 

Będę, będziemy potwierdzać każdą rezerwację miejsca, podczas kontaktu tel. rozmową lub smsem/wiadomością zwrotną - jeśli potwierdzona, to znaczy, że jest :) 

WPŁATY ZA KONCERT:
Po rezerwacji proszę o wpłatę na konto mBank: Źródło dźwięku. Arleta Mańka, nr konta: 94114020040000360282097463, tytułem: KONCERT 19 LISTOPADA, imię i nazwisko. 
Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł/ mogła przybyć, wcześniejsze odwołanie udziału w KONCERCIE umożliwia zwrot wpłaty, istnieje również możliwość wykorzystania wpłaty podczas kolejnego koncertu - konieczna informacja.

PRZY DECYZJI NA OSTATNIĄ CHWILĘ - szczegóły udziału i opłaty można ustalić telefonicznie - jeśli jeszcze będą miejsca.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ: 

 • swobodny strój, grube skarpetki - na salę wchodzimy bez obuwia, 
 • mata/materac, poduszka do siedzenia, 2 koce - wg potrzeb, jeśli potrzebujesz, możesz też siedzieć na krześle, na koncert wszystko wg potrzeb - dodatkowo poduszka pod głowę, ew. śpiwór.
 • KONIECZNA WODA DO PICIA, może być ciepła przegotowana w termosie.
                                  
na fotografii koncert, sala balowa w Pałacu Tielscha w Wałbrzychu

I będziemy wdzięczni za rozpowszechnianie, udostępnianie wydarzenia, żeby jak najwięcej osób mogło wziąć udział
☀️

NADCHODZĄCE WYDARZENIA:

 • 11 LISTOPADA, sobota - Koncert, Kąpiel w dźwiękach Arlety, godz. 18.00 - 20.00…tyle, ile trzeba … w Starym Młynie w Niesułowicach w Miliczu 
 • 18 LISTOPADA, sobota - Koncert, Kąpiel w dźwiękach Arlety, godz. 18.00 - 20.00 
 • 19 LISTOPADA, niedziela - GODZ. 16.00 - 18.30 - SPOTKANIE AUTORSKIE Z RAFAŁEM WEREŻYŃSKIM I KONCERT ARLETY, GODZ. 19.00 - 21.00
Więcej informacji w aktualnościach na stronie: www.orientalneklimaty.com - post pod postem :)

I CIESZĘ SIĘ BARDZO NA TE SPOTKANIA...
cudownie kochani, bo to takie cuda...

Serdecznie zapraszamy!

i układa się dla naszego najwyższego dobra2 komentarze:

 1. Piękna podróż do siebie
  Na zawsze
  Z wdzięcznością 🙏♥️💎

  OdpowiedzUsuń
 2. My niestety nie mogli być

  OdpowiedzUsuń