niedziela, 15 października 2023

Kąpiel w dźwiękach 29 X w Pałacu Tielscha - 29 X 2023, niedziela, dwa koncerty, godz. 16.00 i 19.00

 Kąpiel w dźwiękach gongów

zapraszam na dobrodziejstwo dźwięków na relaks, czas dla siebie... odpoczynek dla ciała, uspokojenie umysłu, odreagowanie emocji... i dużo więcej dobrego...,
To tez piękny mocny głęboki czas w energii pełni z zaćmieniem księżyca... dla najwyższego dobra... dla nas, naszych przodków i potomków, wszystko sprzyja. 

Koncert poprzedzi wprowadzenie oraz 
wizualizacja/medytacja prowadzona, warto mieć intencję, można też przyjść i po prostu być… 

KIEDY: 29 października - niedziela

godz. 16.00 do 18.00 godz. 19.00 do 21.00

dwa koncerty (lub jeden, zależnie od potrzeb, będę Was informować)

GDZIE: Pałac Tielscha, ul. Armii Krajowej 7a, 58-302 Wałbrzych, I piętro, sala balowa, wejście do budynku od prawej strony.                                                                    

Prowadząca: Arleta 

Źródło dźwięku  ❤️ zagrają: gong Ziemia o wibracji czakry serca, księżyc, dwa gongowe dzikuski, rajskie dzwonki zaphiry i koshi cztery żywioły, misy do masażu dźwiękiem, na który serdecznie zapraszam, misy kryształowe... instrumenty żywiołu wody z mocą oczyszczenia oceanu, wodospadu..., shrutibox... dar - głos, wiele innych i my ... piękne najlepsze dla nas dźwięki układają się już... dla dobra i drobny INSTRUMENT NIESPODZIANKA znów 💗 radość KONIECZNA JEST REZERWACJA MIEJSC
, proszę o przesłanie  imienia i nazwiska z dopiskiem Kąpiel data i godzina, którą wybierasz - smsem na mój nr tel. 793 401 272 ...) i 😊 
będę potwierdzać każdą rezerwację miejsca, podczas kontaktu tel. rozmową lub smsem/wiadomością zwrotną - jeśli potwierdzona, to znaczy, że jest :) 

Koszt spotkania: sugerowana kwota to 60 zł - 80 zł (zgodnie z możliwościami, finanse nie mają być przeszkodą do wzięcia udziału w wydarzeniu - wszystko jest możliwe)

WPŁATY
Po rezerwacji proszę o wpłatę na konto mBank: Źródło dźwięku. Arleta Mańka, nr konta: 94114020040000360282097463, tytułem: Kąpiel w Walbrzychu, imię i nazwisko. Jeśli nie będziesz mógł/ mogła przybyć, powiadom mnie wcześniej - wpłatę można wykorzystać przy następnym koncercie .

PRZY DECYZJI NA OSTATNIĄ CHWILĘ, bo i tak się zdarza - jeśli będą jeszcze miejsca, szczegóły opłaty można ustalić telefonicznie. 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ do kąpieli: dźwięków słuchamy w pozycji leżącej, co sprzyja rozluźnieniu ciała, ważne wygodne posłania - mata/materac, śpiwór/koce, poduszka, można wziąć ze sobą kapcie, wodę w butelce szklanej, termosie, telefony podczas koncertu wyciszone ... można również siedzieć... - zgłoś tę potrzebę podczas rezerwacji, to przygotuję Ci krzesło, można tez wziąć z domu wygodny leżak :), wtedy również konieczny koc do przykrycia i pod stopy też (tak jak potrzebujesz). Ubieramy się wygodnie, na cebulkę, bierzemy skarpetki - na salę wchodzimy bez obuwia.
                                             ZAPOWIADAJĄ SIĘ PIĘKNE WYDARZENIA, dobrodziejstwa..., już warto zarezerwować sobie czas

  • 28 PAŹDZIERNIKA, sobota - Warsztat kinezjologii
  • 29 PAŹDZIERNIKA, niedziela - Koncerty, Kąpiel w dźwiękach Arlety, godz. 16.00 - 18.00, 19.00 - 21.00

  • 18 LISTOPADA, sobota - Koncert, Kąpiel w dźwiękach Arlety, godz. 18.00 - 20.00
  • 19 LISTOPADA, niedziela - GODZ. 16.00 - 18.30 - SPOTKANIE AUTORSKIE Z RAFAŁEM WEREŻYŃSKIM I KONCERT ARLETY, GODZ. 19.00 - 21.00
Więcej informacji w aktualnościach na stronie: www.orientalneklimaty.com - post pod postem

 dla naszego najwyższego dobra
cudnej złotej jesieni, dobrego wznoszącego czasu 

❤️

Zapraszam również na indywidualne sesje holistyczne działające na poziomie ciała, umysłu i emocji (coaching energetyczny) - w kontakcie lub zdalne (przez wybrany komunikator, dla energii nie ma granic), oczyszczające -  uwalniające, dostrajające, napełniające...,  ułatwiające przechodzenie przemian, które zachodzą - wewnątrz i na zewnątrz, możliwa diagnoza energetyczna z systemem naprawczym podczas sesji i wskazówkami do pracy własnej, uwalniająca praca z tematem, programami, przekonaniami, uzdrawianie poprzez świadomość... z pracą z oddechem, wizualizacją... to bywa jak nowe narodziny... efekt zauważalny odczuwalny w trakcie i bezpośrednio po sesji
a dla relaksu masaż dźwiękiem  metoda Petera Hess'a - możliwy z mini koncertem, dźwiękowym dwupunktem lub sesja kamertonami - te sesje tylko w kontakcie osobistym. 
- wszystko zależnie od potrzeb, możliwości do ustalenia, 
zapraszam do kontaktu, rozmowy, ewentualnych pytań tel. 793 401 272 - Arleta :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz