Gongi

Zapraszamy na cykliczne koncerty...
w Hotelu Maria w Wałbrzychu  i Pałacu Tielscha  
-  Kąpiele w dźwiękach gongu
 i innych nie tylko orientalnych instrumentów. 

Informacje na temat terminów w aktualnościach.

     
Od 5000 lat dźwięk gongu wykorzystywany jest do medytacji, relaksacji, uzdrawiania.  Brzmienie gongu może wprowadzić Cię w mistyczny świat wibracji, który jest istotą każdego atomu, komórki, organu, a co za tym idzie Twojego ciała, całego Wszechświata. Poprzez szerokie spektrum dźwięków, możliwości doznania wibracji, która przenika całe ciało, możesz doświadczyć harmonii z samym sobą oraz jedności z otaczającym Cię światem, zyskując spokój, naturalność i lekkość bycia Tu i Teraz.

Świat jest dźwiękiem - w doświadczeniu dźwiękowych wibracji nie ma granic. Działanie kąpieli na poziomie ciała, duszy i umysłu  jest u każdego odmienne. Kąpiel ma silne działanie oczyszczające, umożliwiające syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu. Może nam pomóc w powrocie do pierwotnego zaufania, w lepszym kontakcie z samym sobą i w relacjach z innymi.

Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków i alikwotów, które masują - wprowadzają w wibrację całe nasze ciało. Spowolnienie fal mózgowych umożliwia przerwanie ciągu myślowego pędzącego umysłu i wprowadza w stan głębokiego relaksu, któremu sprzyja pozycja leżąca. Po kąpieli w dźwiękach gongu każdy czuje się odświeżony, doenergetyzowany, bardziej radosny.

Regularne kąpiele w dźwiękach gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości, wyjście poza schematy, uwolnienie od ograniczających nas programów i przekonań. W życiu pojawia się więcej przestrzeni, lekkości.

Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym, konieczności odreagowania emocjonalnego i w wielu innych sytuacjach.

Kąpiel w dźwiękach gongów to również piękne przeżycie estetyczne. 
Okazja do wyjatkowego kontaktu z żywą muzyką.
                                       
To wspaniałe doświadczenie!!!


ZAPRASZAMY!!!

-------------------------

PROWADZĄCA: Arleta Mańka
Koszt koncertów indywidualnych: 30 zł