Prowadzący

KONCERTY - Kąpiele w dźwiękach gongów 
- Hotel Maria i Pałac Tielscha w Wałbrzychu

Arleta Mańka - nauczyciel i socjoterapeuta, prowadzi grupy i zajęcia indywidualne metodą Kinezjologii Edukacyjnej z elementami terapii dźwiękiem - dla osób w każdym wieku (dzieci, młodzież, seniorzy). Współtwórca Orientalnych Klimatów. Ukończyła czterostopniowe szkolenie Masażu Dźwiękiem otrzymała Certyfikat Akademii Petera Hess'a. Prowadzi indywidualnie i przy współpracy z innymi muzykami relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych, nie tylko orientalnych, instrumentów. Mistrzyni gongu - gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux, z którym osobiście spotkała się w 2015 roku.

Zaprasza na Kąpiele w dźwiękach gongów, w piątki lub w soboty w Hotelu Maria (Szczawienko) oraz w Pałacu Tielscha w Wałbrzychu (dzielnica Stary Zdrój).
tel. 793-401-272
arleta.m@onet.pl


HATHA JOGA -  w PSP Nr 21 - Podzamcze

Gosia Bryjka                               Miłośniczka jogi i kuchni wegetariańskiej od kilku lat. Z radością propaguje zdrowy tryb życia i aktywny wypoczynek. Ukończyła kurs nauczycielski, organizowany przez Stowarzyszenie Jogi Akademickiej i AZS Politechniki Częstochowskiej u prof. Janusza Szopy. Uzyskała uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga. Od początku związana z Orientalnymi Klimatami. Warsztat doskonali poprzez kursy, wyjazdy, szkolenia m.in. do Indii gdzie odbyła praktykę w Instytucie Ashtanga Jogi K.P Joisa w Mysore. W czasie wolnym lubi długie wyprawy rowerowe i wędrówki górskie. Biega i jeździ na nartach. Do końca 2015r Prowadziła zajęcia jogi w Aqua Zdrój , a od stycznia 2016r prowadzi 1,5 godzinne zajęcia w PSP nr 21 na Podzamczu w sali lustrzanej.
tel. 607 300 037

                  
                       
  VINYASA JOGA, RELAKSACJE  Świebodzice SP nr 3

Joanna Łappo - instruktor jogi z wykształcenia fizjoterapeuta z pasją do uzdrawiania ruchem. Joga w życiu rozbudziła wewnętrzne światło w 2009, od tego czasu poznaje nowe ścieżki praktyki i rozwija się na warsztatach u różnych nauczycieli stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Zwolenniczka medycyny holistycznej i naturoterapii oraz nurtu wellness rozwijająca szerokie zainteresowania w tych dziedzinach. Uwielbia pracować z ludźmi i dla ludzi, dzielić się tym co daje zdrowie i dobre samopoczucie. Prowadzi Gabinet Terapii Wellness oferując bogaty warsztat terapeutyczny.
                         

tel.  509 095 330

   
                                          

HATHA JOGA z elementami Vinyasy w Wałbrzychu, dzielnica Piaskowa Góra, w sali przy Braffiterii, ul. Miłosza 1

Kornelia Buczel - jogę praktykuję od 2007 roku mając za nauczyciela Liliannę Piotrowską. Od 2010 roku wykonuję wywodzący się z Nowej Zelandii masaż MA-URI który ukończyłam w drugim stopniu treningu pod okiem Hemiego Foxa - twórcy tej techniki. Po przerwie w praktyce jogi z powodów niezależnych powrót do jogi jedynie utwierdził mnie w skuteczności oddziaływania jogi na każdą sferę naszego życia...ciało, umysł i ducha.

tel.  660 441 394