piątek, 10 stycznia 2020

Warsztat ochrony energetycznej


OCHRONA 

ENERGETYCZNA

naucz się, jak tworzyć ochronę energetyczną
dla siebie i swoich najbliższych
warsztaty z dr. Sławomirem Sówką z Austrii


KIEDY: 
14 marca 2020, sobota
godziny: 10:30 - 13:30  (przerwa na obiad)
& 15:00-18:30
GDZIE: 
budynek Uniwersytetu 3 Wieku w Wałbrzychu, ul. Malczewskiego 22, 58-309 Wałbrzych
NA TYCH WARSZTATACH NAUCZYSZ SIĘ:
 • tworzyć i wzmacniać ochronę energetyczną dla siebie i innych
 • doskonalić sztukę koncentracji i wizualizacji; ważne parametry, radzenie sobie z trudnościami, ćwiczenia praktyczne
 • być w większym stopniu współtwórcą świadomych i uzdrawiających elementali (myślokształtów)
 • rozróżniać różne rodzaje elementali, które tworzymy;  elementale oparte na rozsądku a elementale oparte na emocjach
 • przetransformowywać negatywne pragnienia w czyste i potężne elementale (konstruktywne myśli, emocje)
 • jak radzić sobie z własnymi negatywnymi myślami.

Te warsztaty to szansa na połączenie się z wyższymi wibracjami i wyższymi poziomami naszego prawdziwego Ja poprzez wizualizacje, medytacje i muzykę. Doprowadzenie sztuki wizualizacji do mistrzostwa i połączenie z wyższym ja to złote klucze to uzdrowienia siebie, naszych relacji i do dalszego rozwoju. Ćwiczenia nad ochroną energetyczną oparte na 16 latach doświadczenia Sławomira Sówki w pracy z energiami, są istotną częścią jego nauk i będą zaprezentowane w jasny i praktyczny sposób.

Przez ochronę energetyczną rozumiemy przede wszystkim ochronę przed własną osobowością (idée fixe, wątpliwości, lęk, gniew, zranienia emocjonalne), ale również przed wpływami energetycznymi z zewnątrz.  Jednym ze złotych kluczy do takiej ochrony jest sposób, w jaki radzimy sobie z naszymi negatywnymi emocjami i myślami.  Najważniejsze jest to, że - jesteśmy w stanie, mamy moc, natychmiast zmienić je w pozytywne, w miarę ich pojawiania się.  Kiedy porzucamy lęki przed wpływami zewnętrznymi i poczucie bezsilności, doskonalimy naszą zdolność do rozpoznawania i porządkowania naszych myśli i projekcji, znajdujemy odpowiedzi na pytania i tematy w naszym życiu, które do tej pory były dla nas niedostępne.

Prawdziwe Ja chroni nas, w tym naszą osobowość i nasze ciało. 
Ten jednodniowy warsztat jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać swoją wewnętrzną moc dla najwyższego dobra siebie, innych ludzi i świata, budując ochronę energetyczną dla swoich centrów energetycznych, osobowości i ciała.

Ci, którzy stworzyli ochronę energetyczną dla siebie, mogą to zrobić także dla innych (dzieci, ukochanych, przyjaciół i klientów). Tworzenie ochrony dla innych wzmacnia również własną ochronę energetyczną, która jest istotną częścią życia w przepływie i dobrym zdrowiu.


PROWADZĄCY:
dr Sławomir Sówka 
bioterapeuta (Austria), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie bioterapeutyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju. Od wielu lat pracuje r.ówniez metoda ustawień hellingerowskich z grupami, w razie potrzeby stosuje je równiez podczas sesji indywidualnych.

CENA: 
250 zł, przy wpłacie do 29 lutego - dziękujemy :) najpóźniej do 3 marca, - 200 zł, dla uczestników PUDŻY do 3 marca - 180 zł. 
Wpłaty osobiście u Arlety lub Sławomira lub na konto Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, ul. Kazimierska 75, 24-120 Bochotnica - Kazimierz Dolny, nr konta:  25 1090 2688 0000 0001 4429 1835tytułem –  Ochrona energetyczna – Wałbrzych. Wyślij sms z informacją o wpłacie na nr tel. 793 401 272 lub maila na adres: arleta.m@onet.pl, imię i nazwisko, Ochrona energetyczna, kwota.


ZAPRASZA
Fundacja Mars Wenus i Zdrowie
.........................................................................................................


Inne wydarzenia w ramach przyjazdu Sławomira Sówki 

i Uczty dla ciała, duszy i umysłu, 


(należy kliknąć myszką w link, który Cię interesuje i zobaczysz wtedy więcej informacji):    Zapraszamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz