niedziela, 12 stycznia 2020

KĄPIEL W DŹWIĘKACH I RYTUAŁ MOCY ZE SŁAWOMIREM SÓWKĄ Z AUSTRII

RYTUAŁ MOCY
w Dużej Marysieńce w Hotelu Maria

UWOLNIJ SIĘ, OCZYŚĆ 
NAPEŁNIJ SIĘ MOCĄ

RYTUAŁ MOCY obejmuje dwie części, które stanowią całość:

1. Kąpiel w dźwiękach gongów 
- piękny, mocny koncert oczyszczający, uwalniający, poruszajacy..., przy dźwiękach sześciu lub więcej gongów... głównie paiste'owskich, w tym cudnych: Ziemi, Słońcu, Saturnie...

2. Rytuał Mocy 
- transowy, grzechotkowy, uwalniający i napełniający mocą... nie do opisania słowami...

PROWADZĄCY: 
Sławomir Sówka z Austrii

KIEDY:  13 marca 2020, piątek,
godz. 19.00- 22.00

GDZIE: Hotel Maria w Wałbrzychu, sala Duża Marysieńka, ul. Wrocławska 134b, 58-306 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:
Weź ze sobą: matę/materac, śpiwór/koce, poduszkę, wodę/herbatę w termosie, wszystko to, co sprawi, że będziesz się czuł(-a) komfortowo :) na salę wchodzimy boso, warto mieć ciepłe skarpetki. Ubierz się wygodnie i na cebulkę.


O RYTUALE MOCY

KĄPIEL W DŹWIĘKACH 

Działanie kąpieli na poziomie ciała i duszy jest u każdego odmienne. Może mieć ono formę odnajdywania siebie czyli indywiduacji. Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków i alikwot, które masują całe ciało i aktywują m.in. przysadkę mózgową. Spowolnienie fal mózgowych prowadzi do głębokiej relaksacji, której sprzyja pozycja leżąca. Po kąpieli w gongu każdy czuje się w swoim ciele jak w domu, jest odświeżony i doenergetyzowany.
Regularne kąpiele w gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości i przerywają  mechanizmy kontrolujące ciało. Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym i wielu innych sytuacjach. Daje możliwość relaksu i transformacji.


RYTUAŁ MOCY 

  
Podczas rytuału wchodzimy w pozycje rytualne, które pochodzą z najróżniejszych kultur całego świata. Są one jednocześnie archetypami, których doświadczenie jest dostępne dla każdego człowieka. Rytuał Mocy wg Felicitas Goodman jest zaskakująco prosty i obejmuje głębię i pełnię doświadczenia, które poprzez przebłyski z podświadomości umożliwia syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu i w coraz większym stopniu łączy nas ze spełnionym istnieniem.
W tej przestrzeni otrzymujemy nowe siły i pojawiają się nowe perspektywy. W ciele zachodzą charakterystyczne, dobrze zdefiniowane zmiany fizjologiczne, które działają uzdrawiająco.

Całemu rytualowi towarzyszy głośny, intensywny, transowy głos - grzechotek, marakasów. 
Felicitas Goodman poprzez swoje studia i odkrycie prawidłowości w rytualnych pozycjach stworzyła ponadkulturową drogę doświadczania stanów szczytowych, które pozwalają na głębokie oczyszczenie i regenerację. Większość figurek i rysunków naskalnych sprzed tysięcy lat jest precyzyjnym przedstawieniem pozycji rytualnych „podróży”. Kiedy jednolity rytm grzechotek lub bębna wprowadza nas w „podróż”, przyjęta przez nas pozycja rytualna otwiera nam bramę do określonego zakresu doświadczeń. Na przykład doświadczamy podróży duszy, przeżywamy przemiany, uzdrowienie, odnowę, przejścia związane z narodzinami czy śmiercią, końcem i początkiem.
Po rytuale odczuwamy spokój i nienazwaną jedność, często znikają zasłony.... Umiejętność doświadczania tej oczyszczającej „podróży” jest zakodowana w naszych genach, jest zdolnością odziedziczoną, nadmożliwością daną każdemu.


Pragnąc korzystać z własnych kreatywnych sił, swojego flow, w poszukiwaniu głębszego i bardziej spełnionego życia poszukujemy w różnych kierunkach, pytamy, która z metod jest uniwersalna i przydatna na co dzień właśnie dla mnie. Przyjdź i doświadcz :)
PROWADZĄCY:

dr Sławomir Adam Sówka

bioterapeuta (Austria), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie bioterapeutyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju. Pracuje metoda ustawień hellingerowskich z grupami i w razie potrzeby podczas indywidualnych sesji.


INWESTYCJA: 90 zł przy wpłacie  do 3 marca, 
po terminie i w dniu wydarzenia 100 zł, 
dla uczestników PUDŻY - 80 zł - przy wpłacie do 3 marca.

WPŁATY: możliwe osobiście u Arlety i Sławomira, np. podczas koncertu  21 lutego w Pałacu Tielscha lub przelewem na konto Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, ul. Kazimierska 75, 24-120 Bochotnica - Kazimierz Dolny, nr konta:  25 1090 2688 0000 0001 4429 1835,
tytułem –  RYTUAŁ MOCY - Wałbrzych.

Wyślij maila lub sms’a potwierdzającego rezerwację: arleta.m@onet.pl, tel. 793 401 272 (imię i nazwisko, nr tel., Rytuał Mocy, kwota:... )

Zaprasza
Fundacja Mars, Wenus i Zdrowie


Inne wydarzenia w ramach przyjazdu Sławomira Sówki 

i Uczty dla ciała, duszy i umysłu


(należy kliknąć myszką w link, który Cię interesuje i zobaczysz wtedy więcej informacji):

Zapraszamy :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz