sobota, 11 stycznia 2020

GONG PUDŻA - odowłana

 WIELKA GONG PUDŻA- ODWOŁANA


Nocny Rytuał przy Dźwiękach Gongów,
sala Duża Marysieńka w Hotelu Maria

w tym roku zagrają dla Was przepiękne gongi paiste'owskie: 
Ziemia o wibracji czakry serca, Słońce, Saturn i inne cudne gongi (6 - ... gongów). Pudżę poprzedzi ok. godzinna medytacja/ wizualizacja lub taniec transowy - wszystko zależy od energii grupy...


To niezapomniane przeżycie, intensywnie oczyszczające i regenerujące. Podczas pudżty można wykonać świadomą pracę lub po prostu położyć się z intencją i zasnąć... można słuchać niezwykłych dźwięków, medytować, pracować z wizualizacją, ...


noc z soboty na niedzielę, 14-15 marca 2020

od godz 21.00 do 8.00

Oczyszczenie, regeneracja, integracja, moc,  
 i jeszcze więcej DOBREGO!!!
To niezapomniane przeżycie...

Prowadzący: 
Sławomir Sówka z Austrii, 
któremu towarzyszyć będzie Arleta, 
będziemy grać dla Was na zmianę, bez przerwy, przez całą noc

Kochani, Sławomir prowadzi treningi Mistrza Gongu, Rytuały Mocy, Pudże, gra Kąpiele w dźwiękach głównie w Austrii, gdzie mieszka, w Irlandii, Niemczech, Włoszech..., w tym roku w Polsce będzie tylko u nas - skorzystajcie z tej możliwości, z tego doświadczenia

        GDZIE: w Hotelu Maria - sala balowa, 58-306 Wałbrzych, ul. Wrocławska 134b, sala Duża Marysieńka

O GONG PUDŻY:

Gong jako potężne i wielowarstwowe źródło dźwięku wytwarza bogactwo tonów i wibracji, których uzdrawiające działanie na korę słuchową i psychikę jest porównywalne ze stanem szczytowym czy inicjacją. Gong Pudża jest niezapomnianą ceremonią oczyszczenia, regeneracji i odnowy, która zaskakuje swoim działaniem.
Wielowarstwowe i bogate w alikwoty dźwięki mogą wywołać archaiczne doświadczenia.
Dźwięki gongów trafiają do nas nie tylko poprzez słuch lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Poprzez nakładanie się na siebie wielu częstotliwości powstaje bogate spektrum dźwiękowe, które działa na wszystkie zmysły i delikatnie masuje całe ciało.
Przygotowania do Pudży rozpoczynamy od tańca, medytacji ruchowej lub oddechowej. Następnie zanurzamy się w ciele śniącym, aby prowadzić dialog z własną duszą, aktualnym tematem, uczuciem, snem lub innym wymiarem (aktywna imaginacja wg C. G. Junga). Rezultatem są kreatywne impulsy i odpowiedzi, które służą naszemu życiu.W czasie Gong Pudży medytujemy lub śpimy. Jest to sen niezwykły, bo świadomy. W czasie nocy Sławomir, Izabela  i Arleta grają na wielu gongach i dzwonach rurowych, podczas kiedy uczestnicy „kąpią się” w uzdrawiających wibracjach gongów. Wyłaniające się poczucie lekkości w połączeniu z wyostrzoną jasnością umysłu sprzyja rozwojowi nowych perspektyw.
Niektórzy uczestnicy stwierdzają, że zniknęły im bóle głowy, bóle kręgosłupa lub inne bóle, złagodziły się symptomy psychosomatyczne, wypalenie zawodowe i depresja. Wyłaniając się z tej podróży, kiedy ahata i anahata, dźwięk i cisza, stają się jednym doświadczamy momentów integracji i połączenia. Po Gong Pudży jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się bardziej witalni i „we własnym ciele” – to jak powrót do domu.
Zapraszamy do tej niezapomnianej dźwiękowej podróży! 
Prosimy zabrać wygodne ubranie, koc/śpiwór, karimatę/materac, poduszkę, wodę, herbatę w termosie, jeśli potrzebujesz - coś do przekąszenia ;). Większość czasu spędzamy na leżąco.


O NAS:
dr Sławomir Sówka bioterapeuta (Austria), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie bioterapeutyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju.


   
Arleta – nauczyciel, socjoterapeuta i kinezjolog. Wykonuje masaże misami wg Metody Petera Hess’a. Prowadzi indywidualnie i przy współpracy relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych instrumentów archaicznych i współczesnych.  Pracy z dźwiękiem uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a (Ryszard Ździoch, Tomasz Stromski, Małgorzata Musioł) i Dona Conreaux (Sławomir Sówka, Izabela Wołowiec, Tom Soltron, Abby del Sol), pobierała również nauki u samego Mistrza – Dona Counreaux.


KOSZT: 140 zł przy wpłacie do 3 marca, 
po terminie i w dniu wydarzenia 180 zł

WPŁATY: osobiście u Arlety i Sławomira lub na konto Fundacj Mars, Wenus i Zdrowie, ul. Kazimierska 75, 24-120 Bochotnica - Kazimierz Dolny, nr konta:  25 1090 2688 0000 0001 4429 1835.
Tytułem –  GONG PUDŻA - WAŁBRZYCH.
Wyślij sms lub maila z informacją o wpłacie na nr tel. 793 401 272/arleta.m@onet.pl,
a w nim: imię i nazwisko, GONG PUDŻA, kwota, nr tel. jeśli to mail.JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:
Ubierz się wygodnie - na cebulkę. Na salę wchodzimy bez obuwia - warto mieć grube skarpetki. Ważne, aby zadbać o wygodne posłanie. Można wziąć ze sobą materac - może b7uyć pompowany, matę termoplastyczną, kołdrę/śpiwór, koce, poduszkę, ewentualnie zwykłą matę lub karimatę. Warto mieć ze sobą coś do picia - wodę, termos z ciepłą herbatą, coś do przekąszenia - wg potrzeb.

............................................................................

Inne wydarzenia w ramach przyjazdu Sławomira Sówki 
i Izabeli Wołowiec
i Uczty dla ciała, duszy i umysłu, 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz