piątek, 25 października 2019

Ceremonia Dźwięku z Camilą Vatral

Zapraszamy na muzyczną, duchową, kryształową Ceremonię Dźwięku Sound&Healing
...gdzie w przestrzeni otwartego serca przy dźwiękach magicznych instrumentów i uzdrawiających pieśni wspólnie wygenerujemy pole miłości i światła, w którym zanurzymy się, by wzrastać, uzdrawiać i transformować wszystko to, co już nam nie służy. Spotkajmy się w ten wyjątkowy czas, czas pamięci o przodkach.

Zagrają dla Was misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze, shrutibox a także usłyszycie podczas koncertu mantry i otwierające serce pieśni, które otrzymałam w darze od wszechświata dla Was, dla Nas by przypominać, kim tak naprawdę jesteśmy.

W trakcie koncertu koncentrujemy się głównie na swoim sercu, ciele i obecności w "Tu i Teraz ", dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert, to nie tylko czas na relaks, ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty. To również czas transformacji i uzdrawiania.

Wspieram ten proces poprzez terapeutyczne esencje "AquaCrystal" są to kompozycje stworzone na bazie krystalicznej wody ze źródła z pogórza izerskiego oraz olejków Young Living.

kiedy : 3 listopada (niedziela ) godz 18:00
gdzie : Pałac Tielscha Armii Krajowej 7A Wałbrzych
wstęp : 45 zł
czas : ok 1.5 -2 h


Tym razem przybywamy spontanicznie, bez potrzeby rezerwacji miejsca.
Kontakt w razie potrzeby: tel 790 688 880 

Jak się przygotować do tego spotkania?
Ubierz się wygodnie. Weź ze sobą matę/materac, śpiwór i koc, poduszkę, to..., czego potrzebujesz, aby Ci było ciepło i wygodnie. Na salę wchodzimy bez obuwia, ważne grube skarpetki... i woda do picia - w razie potrzeby lub termos z herbatą.

Dźwięki odbieramy w pozycji leżącej, w ciszy, można również siedzieć... 

Koncert poprowadzi :
Camila Vatral – Medicine Women - prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ponad 700 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz koncerty. Poprzez intensywną pracę ze sobą i z ludźmi rozwinęła dar jasnowidzenia i jasnowiedzenia.Więcej info na :
www.krysztalowyportal.pl

Zapraszamy,
Kamila przy wspólpracy z Fundacją Chodorowskich


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz