sobota, 6 maja 2017

Prezentacja Tańca na Mandali i Koncert - Kąpiel w dźwiękach

Kochani, z radością zapraszamy Was na
PREZENTACJĘ TAŃCA SZEŚCIU PRZESTRZENI  NA MANDALI
 i Koncert indywidualny Arlety 
20 maja w Hotelu Maria w Wałbrzychu, ul. Wrocławska 137b (dzielnica Szczawienko), 
Sala Marysieńka

19.30 -20.00 - bezpłatna prezentacja Tańca na Mandali, z możliwością zapisania się na kurs Tańca, który odbędzie się 3 - 4 czerwca 2017 w Hotelu Maria, impreza non profit - sugerowany koszt 100 zł, na pokrycie kosztów organizacji kursu. 
TEN TANIEC TO OGROMNE DOBRODZIEJSTWO

20.00 -21.30 - Koncert - Kąpiel w  dźwiękach Gongu Ziemia i wielu innych pięknych instrumentów
Koszt: 30 zł (dzieci do lat 13 bezpłatnie)

Na koncert należy wziąć matę, koc lub śpiwór, ewentualnie poduszkę, wodę i to, czego potrzebujecie, aby Wam było ciepło i wygodnie :) na salę wchodzimy bez obuwia, muzykę odbieramy przeważnie w pozycji leżącej.

ZAPRASZAJĄ
Arleta i zespół Orientalnych Klimatów przy współpracy z Fundacją Chodorowskich

Kilka słów o dźwiękach - czytaj poniżej...

Dźwięk jest najsilniejszym narzędziem umożliwiającym podróżowanie naszej świadomości. Podczas Kąpieli w dźwiękach aktywność bioelektryczna naszego mózgu spada, przechodzi od codziennej aktywności do bardzo wolnych częstotliwości, które towarzyszą nam podczas głębokiego snu, najgłębszej medytacji… To stan wzmożonej regeneracji. W tym momencie najczęściej śpimy, ale możemy znajdować się również w przestrzeni między snem a jawą, w bezczasie, w Tu i Teraz, w Jedności ze Wszystkim, co daje uczucie błogostanu, DOBROSTANU. W tym procesie mamy również dostęp do podświadomości, w której przechowywane są nasze przekonania, programy, które często warunkują nasze życie. Ten kontakt umożliwia oczyszczenie tych struktur, uwolnienie od tego, co nam nie służy, na rzecz poczucia przestrzeni i szczęścia w codziennym życiu. To możliwość wejścia w głęboki relaks... i odreagowania stresu. To również przepiękne przeżycie estetyczne w kontakcie z żywą muzyką, wibracją, która przenika całe ciało...

Za każdym razem jest inaczej…, to niezapomniane przeżycie. Spróbuj, może to forma relaksu dla Ciebie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz