sobota, 26 października 2019

Warsztat formułowania intencji i joga nidra

„Jeśli wiesz, co chcesz osiągnąć w życiu sankalpa może wpłynąć na Twój los. Nieważne, czy chcesz zostać malarzem, pisarzem, mówcą bądź duchowym przywódcą, ta prosta technika pomoże Ci osiągnąć cel” - Swami Styananda
Sankalpa jest sanskryckim słowem, które  tłumaczy się jako „postanowienie” lub „decyzję”. Jest to pojęcie również znane w kulturze zachodu – składamy sobie postanowienia noworoczne, wytyczamy cele, podejmujemy zobowiązania.  Jak to się dzieje, że nasze szczere chęci, po pewnym czasie gubią się w rutynie dnia codziennego?
Sankalpa to jeden z elementów praktyki jogi nidry, jednak okazuje się, że to ciche postanowienie skutecznie może wpływać na nasz styl życia i zmieniać go. Dzieje się tak, ponieważ  nie jest ono zwykłym  "zaczarowywaniem rzeczywistości", tylko skutecznym wspomaganiem rzeczywistego potencjału każdego z nas. 
Jest jak  pierwsza lekcja latania, zamiast zajęć z ekonomii ;) 

Jak sformulować intencję? postanowienie? jak, żeby zadziało? kiedy? - w każdej życiowej sytuacji - warto żyć intencyjnie... pozytywnie i celowo zarządzać swoją rzeczywistością...
zapraszamy

Warsztat formułowania intencji i pogłębiona sesja jogi nidry

23 listopada 2019, sobota
godz. 17.00 - 20.00

Pałac Tielscha w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 7a, I piętro, sala balowa

PODCZAS WARSZTATU: 
  • nauczysz się różnych sposobów formułowania postanowień,
  • poznasz istotne elementy, które determinują skuteczność tego procesu,
  • weźmiesz udział w pełnej sesji jogi nidry, doświadczając głębokiego relaksu, który wzmacnia siłę sankalpy,
  • otrzymasz wskazówki do samodzielnej pracy.
Większość czasu jest przeznaczona na indywidualne doświadczanie tego procesu, będzie również przestrzeń na dyskusje, rozmowy i dzielenie się refleksjami. 
Aby ułatwić swobodną komunikację na warsztat zapraszamy do 25 osób.
INWESTYCJA: 80 zł. Udział w warsztacie gwarantuje wpłata zadatku w kwocie 40 zł. Konieczna jest rezerwacja telefoniczna (mile widziane sms'y) lub mailowa:
- Ela, tel. 605 534 734, e.marcinska@gmail.com
- Arleta, tel. 793 401 272, arleta.m@onet.pl

WPŁATY: 
można dokonywać bezpośrednio u Arlety i Eli Marcińskiej lub na konto: UGRUNTOWANI joga i refleksologia Elżbieta Marcińska, 
nr konta: 80 1090 2356 0000 0001 4350 4098
tytułem: Imię i nazwisko, Intencja - Wałbrzych. 
Rezerwacja bez wpłaty w ciągu 3-ech dni wygasa. 


PROWADZĄCA:

Ela Marcińska - absolwentka Psychosomatycznych Praktyk Jogi – studiów podyplomowych na wrocławskiej AWF, oraz treningu pogłębionych praktyk jogi  - Instytut Antaranga Joga Wrocław,  oba pod kierunkiem prof. Lesława Kulmatyckiego. Od ponad 10 lat  prowadzi zajecia jogi, relaksacji i medytacji w Świdnicy, Wałbrzychu i Świebodzicach, regularnie organizuje warsztaty wyjazdowe.


JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Przybądźcie w swobodnych wygodnych strojach, w których można równiez wykonać delikatne ćwiczenia, ubrani na cebulkę :) konieczna mata do ćwiczeń i kocyk lub śpiwór, aby podczas sesji jogi nidry było nam ciepło oraz grube skarpetki, ponieważ na salę wchodzimy bez obuwia. Warto wziąć ze sobą wodę do picia :) do zobaczenia.

Zapraszają, 
UGRUNTOWANI joga i refleksologia


Warsztat formułowania intencji zakończy pogłębiona sesja jogi nidry :) to niesamowite doświadczenie bardzo głębokiego relaksu...
JOGA NIDRA jest relaksacyjnym treningiem antystresowym i znaczy „jogę snu psychicznego”.

Polega na zestawie ćwiczeń fizycznych i psychicznych, dzięki którym uwalniamy się od natłoku myśli, bodźców i informacji uzyskując stan odprężenia. To wewnętrzna podróż, w czasie której obserwujemy to, co pojawia się w obrębie ciała, umysłu i ducha.
W trakcie sesji jogi nidry osłabia się aktywność procesów nerwowych i fizjologicznych, przez co następuje: rozluźnienie mięśni, lepsza praca organów wewnętrznych, poprawa nastroju i samopoczucia psychicznego. Poziom naszej aktywności i energii staje się optymalny.
40 minutowa sesja jogi nidry jest równoważna 3 godzinom głębokiego snu.

Podczas tego warsztatu można zrobić dużo dobrego - dla siebie... ❤️

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz