poniedziałek, 22 lipca 2019

Soul Awakening - gongi, klarnet, altówka, śpiew


SOUL AWAKENING  obiecywany od roku - zagramy 
17 sierpnia 2019 z Bartkiem, który przylatuje do nas zza wielkiej wody :)
zagramy i zaśpiewamy dla Was pięknie...
w składzie: Bartosz Warkoczyński i Arleta Em, 
tym razem bez Michała, który nie zdoła do nas dojechać, ale ze wspaniałym gościem Elą Sokołowską, takich instrumentów razem - jeszcze nie było...

i znów zasiejemy Ziarno - taka będzie energia tego dnia 
17 sierpnia 2019 (sobota), godz. 20.00 - 22.00

Pałac Tielscha, ul. Armii Krajowej 7a, 
58 - 302 Wałbrzych, kilkadziesiąt metrów od Dworca PKP Wałbrzych Miasto 

Jak się przygotować: dźwięki odbieramy w pozycji leżącej, trzeba wziąć ze sobą matę/materac, śpiwór, koce, poduszkę, wszystko to, co sprawi, że będzie nam przyjemnie i wygodnie

Inwestycja w wydarzenie: 60 zł, 100 zł od pary (50 zl od osoby)

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SPONTANICZNIE, JEŚLI TYLKO MACIE OCHOTĘ PRZYBYĆ, PRZYBYWAJCIE :) będzie można też zakupić naszą pierwszą płytę... Soul Awakening "Journey", tu znajdziecie drugi utwór z tej płyty - piękny, jak się Wam podoba, polubiajcie ;) https://www.youtube.com/watch?v=KrU04ItCt7w&t=300s


Prowadzący:
Arleta Em - gongi, misy tarapeutyczne Acama, misy śpiewające, kryształowe, dzwonki, muszla, dzwony rurowe, ocean drum, happy drum, pagina, shrutibox, śpiew, grzechotki, kije deszczowe ...Bartosz Warkoczyński - klarnet, muszla, kije deszczowe, grzechotki, śpiew. Bartek przjedzie do nas z Chicago,  na co rownież niezmiernie się cieszymy...i gościnnie - bardzo się cieszymy
Ela Sokolowska (Em So) - altówka, kije deszczowe, grzechotki, śpiew biały
kompozytorka muzyki teatralnej, instrumentalistka, wokalistka. Jest absolwentką Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu oraz Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach muzycznych, m.in. w zakresie kameralistyki, wykonawstwa muzyki dawnej (skrzypce, altówka) oraz improwizacji jazzowej i muzyki tradycyjnej (wokalistyka). Wielokrotnie koncertowała w Polsce i w Europie, współtworząc projekty kameralne i orkiestrowe oscylujące wokół jazzu, folku, muzyki dawnej oraz współczesnej.


Od wielu lat prowadzi zajęcia i warsztaty muzyczne dla różnych grup wiekowych. Śpiewa i pisze piosenki dla dzieci małych, większych i całkiem dużych.PODCZAS WYDARZENIA - sfera wokalna i instrumentalna przenikają się dzięki połączeniu śpiewu alikwotowego i szerokiego spektrum instrumentów... z cudnie kryształowo, niebiańsko... brzmiącymi dzwonami rurowymi, niskim dźwiękiem gongów i niezwykłym głębokim brzmieniem didgeridoo.
Powstaje dzięki temu wodospad alikwotowych, harmonicznych dźwięków, w których każdy może się zanurzyć, by oczyścić umysł i odbyć indywidualną podróż do własnego wnętrza.

I otwierają się przestrzenie, i niech sie dzieje dobro dla nas wszystkich...ZAPRASZAMY
Soul Awakening, Orientalne Klimaty przy współpracy z Fundacją Chodorowskich

Przybywajcie, Kochani, przekazujcie sobie informacje, zapiszcie datę w kalendarzu, telefonie, bądźcie z nami tego dnia :)

UWAGA: podczas koncertu można będzie kupić przepyszny chleb domowego wypieku Tomasza Lewandowicza i jego żony - z miłością (taki jest najwspanialszy, najzdrowszy). 

Poniżej czytaj więcej o dźwiękach (kliknij na: czytaj więcej):


Świat jest dźwiękiem - w doświadczeniu dźwiękowych wibracji nie ma granic. Działanie kąpieli na poziomie ciała, duszy i umysłu jest u każdego odmienne. Kąpiel ma silne działanie oczyszczające, umożliwiające syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu. Może nam pomóc w powrocie do pierwotnego zaufania, w lepszym kontakcie z samym sobą i w relacjach z innymi.

Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków, alikwotów, które masują - wprowadzają w wibrację całe nasze ciało. Spowolnienie fal mózgowych umożliwia przerwanie ciągu myślowego pędzącego umysłu i wprowadza w stan głębokiego relaksu, któremu sprzyja pozycja leżąca. To wszystko ułatwia kontakt z naszą podświadomością - warto mieć intencję, jakiś cel tej dźwiękowej podróży, można tez zanurzyć się w zaufaniu w Przestrzeni Serca, w której dzieje się to, co dla nas najlepsze.

Regularne kąpiele w dźwiękach gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości, wyjście poza schematy, uwolnienie od ograniczających nas programów i przekonań. W życiu pojawia się więcej przestrzeni, lekkości, radości...

Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym, konieczności odreagowania emocjonalnego i w wielu innych sytuacjach.

Przeciwwskazania do kąpieliw dźwiękach to: zaburzenia psychiczne (np. schizofrenia), aparat słuchowy (można wyjąć), wszczepiona zastawka serca. 

Kobiety w ciąży przybywają na koncerty :) najlepiej, aby kładły się w miejscu w pobliżu drzwi lub na końcu sali, tak aby w razie potrzeby mogły swobodnie wyjść. Proszę też o wcześniejszy kontakt telefoniczny - 793 401 272. Dzieci w łonie matki podczas koncertu najczęściej zasypiają, a mamy są zadowolone :)

Podczas koncertu staramy się nie dawać uwagi myślom, najlepiej obserwować je, jak chmury pojawiające się i znikające na niebie, podobnie z emocjami i innymi odczuciami w ciele - pojawią się i znikną... Można też: skupić się na oddechu, słuchać muzyki i pozwolić dźwiękom na swobodne przepływanie przez ciało lub po prostu zasnąć... 

Kąpiel w dźwiękach to również piękne przeżycie estetyczne. Okazja do wyjątkowego kontaktu z żywą muzyką.

To wspaniałe doświadczenie!!!

Zapraszamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz