czwartek, 6 września 2018

Ceremonia Dźwięku, zagra Camila i Arleta

CEREMONIA DŹWIĘKU 
W RÓWNONOC JESIENNĄ
z wdzięcznością dla Matki Ziemi


Kiedy: 23 września (niedziela), godz.19.00
Miejsce: Hotel Maria, sala Marysieńka, ul. Wrocławska 134b (dzielnica Szczawienko)

wstęp: 45 zł, dzieci do lat 14 bezpłatnie, maluchy w ciszy przygotowane przez rodziców
czas: ok. 1,5 h 

W ten wyjątkowy wieczór, równonocy jesiennej, zapraszamy Cię na niezwykłą muzyczną, duchową podróż. W Świat magicznych dźwięków i kosmicznych instrumentów. Do krainy, gdzie będziesz mógł odczuć siebie i doświadczyć Przestrzeni swojego SERCA, gdzie moc Uzdrawiających Pieśni, Mantr i śpiewu intuicyjnego rozświetli Twoje Ciało i Duszę a cudowne dźwięki zabiorą Cię w odlegle rejony wszechświata i Matki Ziemi.

To spotkanie łączy dwie piękne kobiece energie i moc wspaniałych instrumentów zagra dla Was 
Camila Vatral  i Arleta Em

oraz 6 gongów, 10 mis kryształowych, harfa kryształowa, dzwony rurowe, misy terapeutyczne, bębny szamańskie, kamertony, kije deszczowe, grzechotki, ocean drum, sansule, tingsze, shrutibox, a także usłyszysz mantry i otwierające serce śpiewy.

Jesienna równonoc jest jednym z czterech najważniejszych solarnych świąt Słowian. W tym dniu następuje zrównanie dnia z nocą. To święto związane jest z Plonami, darami boskiej Matki Ziemi – Mokoszy. To wyjątkowy portalowy czas, tego dnia Słońce przejdzie ze znaku Panny do Wagi.  Będziemy pracować również na fali energii pełni, która przypada na 26 września. Będzie to pełnia w rybach - czas, który sprzyja marzeniom i śnieniu nowej rzeczywistości. Pełni tej towarzyszy bardzo harmonijny i łagodny układ planet. Warto ten czas spędzić razem, w gronie przyjaciół i znajomych i otworzyć się na dary jakie niesie nam ten szczególny dzień.

To będzie prawdziwa uczta muzyczna dla Duszy, Ciała i Twojego Serca.

PROWADZĄCA:


Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ok 500 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty i masaże oraz koncerty z kryształowymi misami. 

Arleta Em – pasjonatka zdrowego trybu życia i alternatywnych metod leczenia z dużym 
doświadczeniem pedagogicznym i terapeutycznym. Ukończyła czterostopniowe szkolenie Masażu Dźwiękiem otrzymała Certyfikat Akademii Petera Hess'a. Prowadzi sesje indywidualnie i grupowe relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych, nie tylko archaicznych instrumentów. Współpracuje z innymi muzykami, współtworzy projekt Soul Awakening – z Michałem Esz i Bartem Warkoczem, od kilku lat organizuje Pudże Dźwiękowe i Rytuały Mocy ze Sławomirem Sówką i Izabelą Wołowiec z Austrii. Mistrzyni gongu - gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux, z którym osobiście spotkała się w 2015 roku.


Zapraszamy:
Kryształowy Portal przy współpracy z Orientalnymi Klimatami

tel. kontaktowy: 793 401 272



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz