piątek, 24 sierpnia 2018

Kąpiel w dźwiękach gongów

Kochani z radością 
zapraszam Was 

na po..., a może jeszcze śród... wakacyjną 
Kąpiel w dźwiękach gongów 
i innych nie tylko archaicznych instrumentów,
wciąż z energią otwierania się na nowe 
nieograniczone możliwości :)


31 sierpnia 2018 r., godz. 20.00 - 21.30
w Pałacu Tielscha , ul. Armii Krajowej 7a w Wałbrzychu, I piętro, sala balowa (kilkadziesiąt metrów od Dworca Miasto)

Prowadząca: Arleta


Koszt: 30 zł, dzieci do lat 14 (lepiej nie mniejsze niż 5 lat, w razie potrzeby rozmowy proszę dzwonić: 793 401 272) bezpłatnie - w ciszy.

Proszę zabrać ze sobą matę/materac, koc lub śpiwór, poduszkę, wodę, skarpetki - na salę wchodzimy bez obuwia. Ma nam być ciepło i komfortowo :) Dźwięki odbieramy w pozycji leżącej, w ciszy, można również siedzieć...

Zapraszają:
Arleta, Orientalne Klimaty przy współpracy z Fundacją Chodorowskich

Kilka słów o dźwiękach poniżej:


Świat jest dźwiękiem - w doświadczeniu dźwiękowych wibracji nie ma granic. Działanie kąpieli na poziomie ciała, duszy i umysłu jest u każdego odmienne. Kąpiel ma silne działanie oczyszczające, umożliwiające syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu. Może nam pomóc w powrocie do pierwotnego zaufania, w lepszym kontakcie z samym sobą i w relacjach z innymi.

Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków i alikwotów, które masują - wprowadzają w wibrację całe nasze ciało. Spowolnienie fal mózgowych umożliwia przerwanie ciągu myślowego pędzącego umysłu i wprowadza w stan głębokiego relaksu, któremu sprzyja pozycja leżąca.

Regularne kąpiele w dźwiękach gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości, wyjście poza schematy, uwolnienie od ograniczających nas programów i przekonań. W życiu pojawia się więcej przestrzeni, lekkości, radości...

Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym, konieczności odreagowania emocjonalnego i w wielu innych sytuacjach.

Kąpiel w dźwiękach gongów to również piękne przeżycie estetyczne. 
Okazja do wyjatkowego kontaktu z żywą muzyką.

To wspaniałe doświadczenie!!!

Przeciwwskazania do masażu dźwiękiem to aparat słuchowy i wszczepiona zastawka serca. 

Kobiety w ciąży najlepiej, aby kładły się na końcu sali, tak aby w razie potrzeby mogły swobodnie wyjść. Proszę też o wcześniejszy kontakt telefoniczny - 793 401 272. Dzieci w łonie matki podczas koncertu najczęściej zasypiają, a mamy są zadowolone :)

Podczas koncertu staramy się nie dawać uwagi myślom, najlepiej obserwować je, jak chmury pojawiające się i znikające na niebie, podobnie z emocjami i innymi odczuciami w ciele - pojawią się i znikną... Można też: skupić się na oddechu, słuchać muzyki i pozwolić dźwiękom na swobodne przepływanie przez ciało lub po prostu zasnąć... 

Zapraszamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz