poniedziałek, 15 października 2018

Joga Nidra w Pałacu Tielscha

         Joga nidra                  przy akompaniamencie żywych           instrumentów... 
- długo oczekiwana, po raz pierwszy                          w Wałbrzychu:)                 20 X 18, sobota, 18.00 - 19.30              Pałac Tielscha w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 7a, I piętro. 

Prowadząca: Ela Marcińska, w tle instrumenty Arlety: misy terapeutyczne, misy kryształowe, dzwony rurowe, dzwonki wietrzne koshi, tingsze, dzwonki pastewne, grzechotki, ocean drum, happy drum, gong...
Koszt: 40 zł, konieczna rezerwacja - numery telefonu: 793 401 272, 605 534 734, prosimy o sms - y z imieniem i nazwiskiem i informacją o chęci udziału :) 
Ubierz się wygodnie. Weź ze sobą matę, koc, poduszkę, to, czego potrzebujesz, aby Ci było ciepło i przyjemnie. Sesja jogi nidry - po wstępnych rozluźniających, delikatnych ćwiczeniach/asanach odbywa się w pozycji leżącej. Ćwiczenia jest w stanie wykonać każdy - bez wysiłku.
O zajęciach: Joga nidra jest relaksacyjnym treningiem antystresowym i znaczy „jogę snu psychicznego”. Polega na zestawie ćwiczeń fizycznych i psychicznych, dzięki którym uwalniamy się od natłoku myśli, bodźców i informacji uzyskując stan odprężenia. To wewnętrzna podróż, w czasie której obserwujemy to, co pojawia się w obrębie ciała, umysłu i ducha.
W trakcie sesji jogi nidry osłabia się aktywność procesów nerwowych i fizjologicznych, przez co następuje: rozluźnienie mięśni, lepsza praca organów wewnętrznych, poprawa nastroju i samopoczucia psychicznego. Poziom naszej aktywności i energii staje się optymalny.
40 minutowa sesja jogi nidry jest równoważna 3 godzinom głębokiego snu.

Program spotkania:
- seria rozluźniających asan 
- ćwiczenia koncentrujące 
- relaksacja - joga nidra
Zajęcia odpowiednie są dla osób dorosłych w każdym wieku, również dla tych, którzy nie mają doświadczenia w jodze. 

O prowadzącej:                                                                                                                     
Elżbieta Marcińska - od  ponad 10 lat prowadzi zajęcia jogi i relaksacji wspierając osoby, których ciała i umysły chcą się zatrzymać, rozluźnić, odetchnąć głęboko i zobaczyć świat z innej perspektywy.  W 2012 ukończyła  dwuletnie studia podyplomowe „Psychosomatyczne Praktyki Jogi” na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a po kilku latach praktyki własnej, roczny trening pogłębionych praktyk jogi (w  tym jogi nidry) – oba pod kierunkiem prof. Lesława Kulmatyckiego. Obecnie w trakcie kursu nauczycielskiego metody Somayog. 

Zapraszamy
Ela Marcińska, A. Em - przy współpracy z Fundacją Chodorowskich

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz