czwartek, 5 października 2017

II DZIEŃ DŹWIĘKOWEJ UCZTY - PRAKTYCZNA INTUICJA I PUDŻA - 10.02.2018

WIELKA GONG PUDŻA

Nocny Rytuał oczyszczenia i regeneracji przy Dźwiękach Gongów
Noc z soboty na niedzielę, 10 - 11 lutego 2018
od godz 21.00 do 8.00 
w Hotelu Maria w Wałbrzychu 

Praktyczna Intuicja – trening i inspiracja - WARSZTAT
10 lutego, godz. 10.00 – 18.00 –  prowadzący: Sławomir i Izabela, koszt: 250 zł, w przedpłacie do 9 stycznia - 200 zł, dla uczestników PUDŻY – 180 zł, w przedpłacie do 9 stycznia 2018 (po terminie - 250 zł). Miejsce:  UNIWERSYTET III WIEKU, ul. Malczewskiego 22 w Wałbrzychu - do potwierdzenia. Wyślij maila potwierdzającego rezerwaję lub skontaktuj się telefonicznie: arleta.m@onet.pl, tel. 793 401 272


TAŃCE W KRĘGU I GONG PUDŻA
Wieczór i noc - 10 – 11 lutego, 21.00 - 8.00  – Tańce w kręgu i PUDŻA - rytuał mocy i regeneracji, prowadzący: Sławomir Sówka, Izabela Wołowiec, Arleta Mańka; miejsce: Hotel Maria w Wałbrzychu, sala Duża Marysieńka, ul. Wrocławska 134b
koszt: 150 zł, w przedpłacie do 9 stycznia 110, do 23 stycznia 120 zł.


Rabat dla uczestników PUDŻY: Kąpiel w dźwiękach: 25 zł, Rytuał – 55 zł (razem: 80 zł). Wpłaty możliwe podczas koncertów u Arlety i Kornelii (BARDZO PROSZĘ) lub przelewem na konto: 51 1140 2017 0000 4602 0560 2547 (tytułem – wpisz formę, którą wybierasz, np. KĄPIEL W DŹWIĘKACH, RYTUAŁ MOCY, PUDŻA, INTUICJA), wyślij maila potwierdzającego rezerwaję lub skontaktuj się telefonicznie: arleta.m@onet.pl, tel. 793 401 272

PUDŻA - więcej informacji poniżejPUDŻA ze Sławomirem Sówką, Izabelą Wołowiec 
i Arletą Em
 

Gong jako potężne i wielowarstwowe źródło dźwięku wytwarza bogactwo tonów i wibracji, których uzdrawiające działanie na korę słuchową i psychikę jest porównywalne ze stanem szczytowym czy inicjacją. Gong Pudża jest niezapomnianą ceremonią oczyszczenia, regeneracji i odnowy, która zaskakuje swoim działaniem.
Wielowarstwowe i bogate w alikwoty dźwięki mogą wywołać archaiczne doświadczenia. Dźwięki gongów trafiają do nas nie tylko poprzez słuch lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Poprzez nakładanie się na siebie wielu częstotliwości powstaje bogate spektrum dźwiękowe, które działa na wszystkie zmysły i delikatnie masuje całe ciało.
Przygotowania do Pudży rozpoczynamy od tańca, medytacji ruchowej lub oddechowej. Następnie zanurzamy się w ciele śniącym, aby prowadzić dialog z własną duszą, aktualnym tematem, uczuciem, snem lub innym wymiarem (aktywna imaginacja wg C. G. Junga). Rezultatem są kreatywne impulsy i odpowiedzi, które służą naszemu życiu.W czasie Gong Pudży medytujemy lub śpimy. Jest to sen niezwykły, bo świadomy. W czasie nocy Sławomir, Izabela i Arleta grają na wielu gongach i dzwonach rurowych, podczas kiedy uczestnicy „kąpią się” w uzdrawiających wibracjach gongów. Wyłaniające się poczucie lekkości w połączeniu z wyostrzoną jasnością umysłu sprzyja rozwojowi nowych perspektyw.
Niektórzy uczestnicy stwierdzają, że zniknęły im bóle głowy, bóle kręgosłupa lub inne bóle, złagodziły się symptomy psychosomatyczne, wypalenie zawodowe i depresja. Wyłaniając się z tej podróży, kiedy ahata i anahata, dźwięk i cisza, stają się jednym doświadczamy momentów integracji i połączenia. Po Gong Pudży jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się bardziej witalni i „we własnym ciele” – to jak powrót do domu.PUDŻĘ tym razem poprzedzą TAŃCE W KRĘGU
Zapraszamy do tej niezapomnianej dźwiękowej podróży! 
Prosimy zabrać wygodne ubranie, koc/śpiwór, karimatę/materac, poduszkę, wodę, herbatę w termosie, itp.Większość czasu spędzamy na leżąco.
O NAS:
Sławomir Adam Sówka - bioterapeuta (Austria), mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Nowy Jork), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem i improwizacją, dwa własne nagrania CD, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju.


   
Izabela Wołowiec - psychotronik, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym, (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek) rozwijając jednocześnie własne metody, tancem, astrologią, malarstwem i ceramiką. Prowadzi sesje uzdrawiania duchowego w Polsce, Austrii, Włoszech i Niemczech. Wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną. Mieszka i tworzy w Karyntii (Austria).


Arleta Mańka  nauczyciel, socjoterapeuta i kinezjolog. Wykonuje masaże misami wg Metody Petera Hess’a. Prowadzi indywidualnie i przy współpracy relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych instrumentów archaicznych i współczesnych.  Pracy z dźwiękiem uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a (Ryszard Ździoch, Tomasz Stromski, Małgorzata Musioł) i Dona Conreaux (Sławomir Sówka, Izabela Wołowiec, Tom Soltron, Abby del Sol), pobierała również nauki u samego Mistrza – Dona Counreaux.ZAPRASZAMY!!!!!  
Izabela, Sławomir, Arleta, Orientalne Klimaty przy współpracy z Fundacją Chodorowskich

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz