środa, 4 października 2017

WARSZTAT PRAKTYCZNEJ INTUICJI

PRAKTYCZNA INTUICJA, TRENING I INSPIRACJA


ze Sławomirem Sówką i Izabelą Wołowiec
10.02.2018 roku,
godz. 10.00 - 18.00
(sobota)

w ramach UCZTY DŹWIĘKOWEJ - po Rytuale Mocy i przed PUDŻĄ - to mocny proces, warto wziąć udział w całości, ale możesz wybrać formę, której Ci potrzeba na tę chwilę...


GDZIE:  UNIWERSYTET III WIEKU, ul.            Malczewskiego 22 w Wałbrzychu                                                                             (dzielnica Piaskowa Góra) 

Cena: 250 zł, w przedpłacie do 9 stycznia 200 zł, dla uczestników PUDŻY – 180 zł w przedpłacie do 9 stycznia 2018 (po terminie 250 zł)
Wyślij maila potwierdzającego rezerwaję lub skontaktuj się telefonicznie:
 arleta.m@onet.pl, tel. 793 401 272


INFORMACJE O WARSZTACIE:
Rozwiń swoją praktyczną intuicję (PI) – to jedna z najcenniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie. Sprawia, że stajesz się bardziej samodzielny/-a i lepiej wiesz, co Ci w duszy gra i śpiewa...
Na warsztatach możesz doskonalić swoją PI, lepiej zdefiniujesz swój indywidualny stan intuicyjny, który jest stanem oczekiwania, w którym otrzymujemy „readings”. Praktykując ten stan, możesz łatwiej w niego wejść i osiągnąć lepsze wyniki.
Druga część tego procesu to „tłumaczenie” otrzymywanych informacji. Tak samo jak najpierw śnimy, a potem analizujemy sny, podobnie otrzymujemy intuicyjne „readings”, a potem je interpetujemy.
W ten intensywny dzień będziemy pracować z intuicją, uzdrawianiem, medytacją, pisaniem  i procesem grupowym, aktualizując Twoje cele i odnawiając Twoje życie. My ze swojej strony płyniemy, gramy, prowokujemy i wyprowadzamy ze strefy komfortu. Każdy otrzyma też od nas indywidualne wsparcie i oczyszczenie tego, co lub kto zakłóca jego praktyczną intuicję.

W programie m.in:
- Intuicja – sztuka niewiedzy, przyzwolenie na „nie wiem”, indywidualny stan intyucyjny
- Jak interpretować otrzymywane informacje
- Intuicja versus inne głosy wewnętrzne (racjonalista, sceptyk, perfekcjonista, ofiara, fałszywy deklamator, poganiacz, zranione dziecko, buntownik etc.)
- Algorytmy wybierania niezakłóconych „readings”, odrzucania autosugestii, falszywych tęstknot, etc.
- Język intuicji – obrazy, symbole, metafory, energy readings
- Intuicyjne pisanie, metoda strumienia wybraźni
- Kto albo co przeszkadza?
- Pola morficzne wg Ruperta Sheldrake, 7 zmysł człowieka
- Co mi w duszy gra i śpiewa, praca z Wyższym Ja.


PROWADZĄCY:
Sławomir Adam Sówka - bioterapeuta (Austria), mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Nowy Jork), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem i improwizacją, dwa własne nagrania CD, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju.


Izabela Wołowiec - psychotronik, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym, (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek) rozwijając jednocześnie własne metody, tańcem, astrologią, malarstwem i ceramiką. Prowadzi sesje uzdrawiania duchowego w Polsce, Austrii, Włoszech i Niemczech. Wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną. Mieszka i tworzy w Karyntii (Austria).

Kiedy: Sobota, 10 lutego 2018 r., godz. 10.00 – 18.00, z przerwą na obiad


Zapisy >>
Wpłaty osobiste u Arlety, Kornelii podczas koncertów, lub na konto: 51 1140 2017 0000 4602 0560 2547. Tytułem "Intuicja - Wałbrzych"

W przypadku wycofania się uczestnika z udziału w kursie co najmniej 14 dni przed terminem rozpoczęcia kursu następuje zwrot 100% przedpłaty.


ZAPRASZAMY!!!
 Izabela, Sławomir, Orientalne Klimaty przy współpracy z Fundacją Chodorowskich :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz