piątek, 6 października 2017

I DZIEŃ - KĄPIEL W DŹWIĘKACH I RYTUAŁ MOCY Z GOŚĆMI Z AUSTRII - 9 LUTEGO 2018

                 Pierwszy dzień dźwiękowej uczty... - napełnij się mocą!!!
oczyszczenie, uwolnienie, transformacja...

KĄPIEL W DŹWIĘKACH
I RYTUAŁ MOCY 
9 lutego 2018 - piątek

Prowadzący: 
Sławomir Sówka i Izabela Wołowiec z Austrii, podczas PUDŻY również Arleta Mańka

Miejsce: Hotel Maria w Wałbrzychu, 
sala Duża Marysieńka, ul. Wrocławska 134b 

Weż ze sobą: matę, koc, śpiwór, poduszkę, wodę/herbatę w termosie, wszystko to, co sprawi, że bedziesz się czuł(-a) komfortowo :)


18.00 - 19. 15 - Kąpiel w dźwiękach, koszt 35 zł, w przedpłacie 30 zł
19.30 - 22.00 - Rytuał Mocy, koszt 65 zł, w przedpłacie 60 zł

RABAT dla uczestników PUDŻY przy wpłatach do 9 stycznia (wtorek):  Kąpiel - w dźwiękach - 25 zł i Rytuał - 55 zł (łącznie 80 zł)
Wpłaty możliwe podczas koncertów lub przelewem na konto:  51 1140 2017 0000 4602 0560 2547 (tytułem – wpisz formę, którą wybierasz, np. KĄPIEL W DŹWIĘKACH, RYTUAŁ MOCY, PUDŻA, INTUICJA),

Wyślij maila potwierdzającego rezerwaję lub skontaktuj się telefonicznie: arleta.m@onet.pl, tel. 793 401 272

ZAPRASZAMY!!!
Arleta, Orientalne Klimaty przy współpracy z Fundacją Chodorowskich
..................................................
KĄPIEL W DŹWIĘKACH 
9.02.2018, godz. 18.00 - 19.15

Działanie kąpieli na poziomie ciała i duszy jest u każdego odmienne. Może mieć ono formę odnajdywania siebie czyli indywiduacji. Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków i alikwot, które masują całe ciało i aktywują m.in. przysadkę mózgową. Spowolnienie fal mózgowych prowadzi do głębokiej relaksacji, której sprzyja pozycja leżąca. Po kąpieli w gongu każdy czuje się w swoim ciele jak w domu, jest odświeżony i doenergetyzowany. 
Regularne kąpiele w gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości i przerywają  mechanizmy kontrolujące ciało. Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym i wielu innych sytuacjch. Daje możliwośc relaksu i transformacji.


RYTUAŁ MOCY 
09.02.2018 (piątek), godz. 19.30 - 22.00,  
  
Rytuał mocy w archetypowych pozycjach jest zaskakująco prosty i obejmuje głębię i pełnię doświadczenia, które poprzez przebłyski z podświadomości umożliwia syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu. Po rytuale bardzo często znikają wszystkie zasłony i ściemniacze, odczuwamy spokój i nienazwaną jedność. Umiejętność doświadczania tej oczyszczającej „podróży” jest zakodowana w naszych genach, jest zdolnością odziedziczoną, nad możliwością daną każdemu.

Rytuał składa się z dwóch części: 

Cz. I Kąpiel w dźwiękach (informacje jw.), godz. 19.30, kontynuacją jest RYTUAŁ MOCY


Cz. II  Rytuał Mocy, do godz. 22.00
Pragnąc korzystać z własnych kreatywnych sił, swojego flow, w poszukiwaniu głębszego i bardziej spełnionego życia poszukujemy w różnych kierunkach, pytamy, która z metod jest uniwersalna i przydatna na co dzień właśnie dla mnie. 
Felicitas Goodman poprzez swoje odkrycie rytualnych pozycji stworzyła ponadkulturową drogę doświadczania stanów szczytowych, które pozwalają na głębokie oczyszczenie i regenerację. Większość figurek i rysunków naskalnych sprzed tysięcy lat jest precyzyjnym przedstawieniem pozycji rytualnych „podróży”. Kiedy jednolity rytm grzechotek lub bębna wprowadza nas w „podróż”, przyjęta przez nas pozycja rytualna otwiera nam bramę do określonego zakresu doświadczeń. Na przykład doświadczamy podróży duszy, przeżywamy przemiany, uzdrowienie, odnowę, przejścia związane z narodzinami czy śmiercią.

Pozycje rytualne pochodzą z najróżniejszych kultur całego świata. Są one jednocześnie archetypami, których doświadczenie jest dostępne dla każdego człowieka. Rytuał Mocy wg Felicitas Goodman jest zaskakująco prosty i obejmuje głębie i pełnię doświadczenia, które poprzez przebłyski z podświadomości w coraz większym stopniu łączą nas ze spełnionym istnieniem. 

W tej przestrzeni otrzymujemy nowe siły i pojawiają się nowe perspektywy. W ciele zachodzą charakterystyczne, dobrze zdefiniowane zmiany fizjologiczne, które działają uzdrawiająco i są podstawą odmiennego stanu świadomości.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz