niedziela, 12 marca 2017

Arleta i Markus, Gong Ziemia i Kamień Śpiewający

ZAPRASZAMY NA NIEZWYKŁE WYDARZENIE  
głęboki i niski dźwięk gongu z międzygwiezdnymi przestrzeniami śpiewającego kamienia
i innymi pięknymi instrumentami
25 MARCA (sobota), godz. 19.00 – 21.00, 
Hotel Maria, Sala Marysieńka Górna, koszt: 40 zł
 
Zagrają dla Was pięknie dźwiękami z tego i nie z tego świata:
Arleta Mańka - Gong Ziemia, dzwony rurowe, misy, dzwonki, Shruti Box, marakasy, kije deszczowe, ocean drum, pagina, śpiew
Markus Huster z Niemiec – Kamień Śpiewający, misa kryształowa


ŚPIEWAJĄCY KAMIEŃ  w naszej przestrzeni zabrzmi po raz pierwszy...
                                                                                    
Kamień Śpiewający jest wykonany z kamienia o nazwie GABRO – to zasadowa skała głębinowa o barwie szarozielonej, zielonej, zielonoczarnej, czarnej, która w swoim składzie ma między innymi takie minerały jak: labrador, bytownit, pirokseny, ortoklaz, miroklin, kwarc, amfibole, oliwiny, biotyt, skaleniowce oraz minerały akcesoryczne: ilmenit, magnetyt, tytanit, rutyl, apatyt, granaty, korund. GABRA powstają w wyniku krystalizacji magmy, w ofiolitowych kompleksach dna oceanicznego.


Gabra występują masowo w obrębie ziemskiej skorupy oceanicznej, w różnych miejscach na Ziemi, a także w dużej ilości na Księżycu.
Kamień, na którym gra Markus jest czarny, waży ok. 60 km i przybył do Europy z Indii.Kamienie Śpiewające mają różne formy... i wielkości, a dźwięk nie do opisania słowami, jedynie do przeżycia... jest przenikliwy i precyzyjny, głęboko transformujący.Dzieci w wieku 6 –13 lat na wszystkie kąpiele mają wstępy bezpłatne..., warunkiem jest zachowanie  ciszy i obecność z opiekunem :)

Relaksujemy się w pozycji leżącej / siedzącej - według potrzeb... :) Weź ze sobą wodę, matę, koc, śpiwór - to, czego potrzebujesz, aby Ci było ciepło i wygodnie..., na salę wchodzimy bez obuwia. 

ZAPRASZAMY!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz