poniedziałek, 13 marca 2017

WARSZTAT ŚPIEWU I - Soul Awakening

WARSZTAT ŚPIEWU ALIKWOTOWEGO I GARDŁOWEGO

 
  8 KWIETNIA (SOBOTA), 
GODZ. 11.00 - 13.30
PAŁAC TIELSCHA, ul. Armii Krajowej 7a w Wałbrzychu (kilkadziesiąt metrów od Dworca Miasto, dzielnica Stary Zdrój),  
I piętro, wejście od sali nr 17 
Koszt: 120 zł 
w przedpłacie do 25 marca - 100 zł

PROWADZĄCY: MICHAŁ ESZ SZERLĄG

Ilość miejsc ograniczona, konieczna jest rezerwacja, nr tel. 793 401 272, 
mail: arleta.m@onet.pl 
Opłacić warsztat można u Arlety, Kornelii lub Asi np. podczas koncertów: 11 i 25 marca, w innych sytuacjach, proszę o kontakt.

Kilka słów od MICHAŁA:
Zapraszam Was serdecznie na warsztaty śpiewu alikwotowego i gardłowego. Techniki, których uczę pobudzają wyobraźnię, uwrażliwiąją ucho na składowe dźwięków i pomagają wysłowić się z emocji, co przekłada się na asertywność i poczucie własnej siły.
Bez względu na to, czy zaczynasz swoją wokalną przygodę, czy jesteś już profesjonalistą, ten warsztat jest dla Ciebie. Poznamy techniki takie jak subtelny śpiew alikwotowy (w stylu Davida Hykesa), super selektywną technikę śpiewu alikwotowego, jaką posługuje się Natascha Nikeprelevic, potężne mongolskie alikwotowe i gardłowego śpiewy i wiele więcej (khoomei, sygyt, kargyraa, fry-singing, chylandyk, inuit throat singing).


Warsztat poprowadzi Michał Esz Szerląg - śpiewak, multiinstrumentalista, kompozytor, nauczyciel używający techniki śpiewu gardłowego i alikwotowego na scenie, w studio czy podczas medytacji alikwotowych. Używając tylko głosu nagrał albumy „One Mouth Orchestra” i "Katedra", gdzie każdy z pochodzących dźwięków wydobywany jest wyłącznie z gardła. Poznane techniki, dały mu możliwość występów na scenie w takich zespołach jak: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab, "One Word" Grzecha Piotrowskiego, współpracuje również z Sebastianem Wypychem tworząc projekt „Chadaana”, w którym łączą śpiew alikwotowy z kontrabasem i elektroniką.

     
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/alikwot
https://soundcloud.com/michalesz
https://alikwoty.pl/"

Prosimy o zgłoszenia chęci wzięcia udziału w warsztacie Ważne, żebyśmy wiedzieli, ile osób jest zdecydowanych na 100 % :) Wpłaty przyjmujemy osobiście, można też zrobić przelew na konto: BZ WBK 03 1090 1926 0000 0001 0688 0791, z dopiskiem: ALIKWOTY - WAŁBRZYCH
Telefon kontaktowy: 793 401 272, mail: arleta.m@onet.pl


A przed warsztatem 7 KWIETNIA o godz. 20.00, zapraszamy również do Pałacu Tielscha na niezwykły koncert! 
Usłyszycie nas już trzeci raz

SOUL AWAKENING                   
Zagrają:
- Eszu (śpiew alikwotowy, śpiew gardłowy, didgeridoo)
- Bart Warkocz (klarnet, marakasy, kije deszczowe, śpiew), Bartka mieliście okazję usłyszeć również w zupełnie innych aranżacjach muzycznych z zespołem Trio Klezmerskie Klezmerado,
- Arleta (gongi, dzwony rurowe, misy, dzwonki, Shruti Box, marakasy, kije deszczowe, ocean drum, pagina, śpiew …).
   
Koszt: 40 zł
ZAPRASZAMY
Arleta, Michał, Bartek, zespół Orientalnych Klimatów     
i piękna przestrzeń PAŁACU TIELSCHA w Wałbrzychu                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz