czwartek, 27 października 2016

SOUL AWAKENING

                                                                                      


WYJĄTKOWA KĄPIEL
a zaśpiewają dla Was alikwotowo, harmonicznie 
Głosy Naszych Dusz i zagra bogactwo instrumentów
  4 listopada - piątek

godz. 20.00 – 21.30 
z otwartością na więcej i dłużej
   PAŁAC TIELSCHA, ul. Armii Krajowej 7a w Wałbrzychu (kilkadziesiąt metrów od Dworca Miasto, dzielnica Stary Zdrój), I piętro, wejście od sali nr 17 

KOSZT: 40 zł

 
PROWADZĄCY:

MICHAŁ ESZ SZERLĄG z Sanoka - śpiew gardłowy i alikwotowy, monochord, didgeridoo


BART WARKOCZ  – klarnet, śpiew alikwotowy, marakasy, kije deszczowe ..., który współtworzy znane i lubiane przez wielu Trio Klezmerskie KLEZMERADO


ARLETA - gongi, misy, dzwonki, shruti box, ocean drum, marakasy, pagina, śpiew …
......................


PODCZAS KĄPIELI
Sfera wokalna i instrumentalna przenikają się dzięki połączeniu śpiewu alikwotowego i szerokiego spektrum instrumentów... z cudnie kryształowo, niebiańsko... brzmiącym monochordem, niskim głębokim dźwiękiem gongów i niezwykle brzmiącym w tym towarzystwie klarnetem.
Powstaje dzięki temu wodospad alikwotowych, harmonicznych dźwięków, w których każdy może się zanurzyć, by oczyścić umysł i odbyć indywidualną podróż do własnego wnętrza.

Weźcie ze sobą maty, koce, śpiwory, poduszki, wodę. Polecamy odebrać te dźwięki w pozycji leżącej, ale można również siedzieć – jak czujesz, jak potrzebujesz. Na salę wchodzimy bez obuwia. 


A DZIEŃ PO - 5 listopada zapraszamy na warsztat śpiewu alikwotowego i gardłowego, który poprowadzi Micała Esz, koszt: 100 zł (konieczna rezerwacja miejsca, ewentualna przedpłata)

ZAPRASZAMY!!!
Arleta, Bartek i Michał oraz zespół Orientalnych Klimatów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz