piątek, 28 października 2016

WARSZTAT - ZROZUMIEĆ SIEBIE Z AYURVEDĄ

AYURVEDA jest to Wiedza o Życiu i Zdrowiu, która liczy ponad 5000 lat. Te starożytne normy nadal są w 100% aktualne. Na warsztatach nauczysz się jak odnieść potężną wiedzę do swojej sytuacji. Podczas spotkania głównym obiektem pracy jesteś Ty sam, Twoje zdrowie i Twoje samopoczucie.

Kiedy:
19-20 listopada 2016
Godz: 9:30- 17:00
Przerwa na lunch: 13.00-14.30
Gdzie:
Zespół Szkół Społecznych ul. Malczewskiego 22 Wałbrzych, Piaskowa Góra

Prowadzący: Piotr Popławski, Anila Popławska

Dzień 1- sobota
Zakres tematyczny:
* Podstawowe zasady Ajurvedy
* W jaki sposób wg prostych zasad zdefiniować procesy i mechanizmy rządzące życiem człowieka i jak odnieść je konkretnie do swojego życia i swojej obecnej sytuacji
* Jak w praktyce zastosować zdobytą wiedzę
* Pomożemy Ci zrozumieć swoje ciało, co jest dla niego korzystne a co nie
* Czy Twoje obecne decyzje, działania i aktywności są dla Ciebie dobre w długim terminie
* Dowiesz się, jaki jest najkorzystniejszy dla Ciebie sposób aktywności fizycznej i zawodowej a jaki może Ci szkodzić
* jaki rodzaj diety jest dla Ciebie odpowiedni
* Jakie zagrożenia zdrowotne są najbardziej prawdopodobne w Twoim przypadku, jak przewidzieć i przeciwdziałać chorobie, jeszcze zanim się ona pojawi

Dzień 2- niedziela
Zakres tematyczny:
* Czym są toksyny?
* Jaki sposób oczyszczania jest dla Ciebie najkorzystniejszy?
* Zasady PanchaKarmy
* Podstawy Abjangi, masażu ajurwedyjskiego
* W jaki sposób zharmonizować ciało i umysł
* Jak zadbać o swoich najbliższych
* Case study najczęstszych rodzajów zachorowań+ remedia
* To co Was jeszcze interesuje w Ajurwedzie, tak długo jak tylko starczy czasu :)

Inwestycja:
Uczestnictwo w dwóch dniach 250 zł. Tylko w pierwszym dniu - 150 zł. Możliwość dopłaty w sobotę 150 zł i uczestnictwa w niedziele.

Zgłoszenia na adres: taktorajest@gmail.com

Zaliczki:
Zaliczki na rezerwacje miejsc na warsztaty 50 zł za jeden dzień i 100 zł za dwa dni. Nr konta do zaliczki zostanie wysłany w odpowiedzi na zgłoszenie na warsztaty, które wyślij na adres mailowy: taktorajest@gmail.com. Jest też możliwość wplłty zaliczki bezpośrednio na koncertach u Arletki. Zgłoszenie oraz wplata zaliczki są konieczne do rezerwacji miejsca na warsztatach. Ilość miejsc ograniczona.


 Poniżej informacje o prowadzących:

Anila Popławska konsultantka ajurwedyjska, doradca zdrowego stylu życia z wieloletnim doświadczeniem w dietoterapii. Ukończyła szkolenia i praktyki w szpitalu ajurwedyjskim w Indiach. Terapeutka pracy z ciałem metodami Life Impressions, Polarity i Craniosacral. Specjalizuje się także w zabiegach ajurwedyjskich i Panchakarmie. Na co dzień mieszka i prowadzi praktykę w Tamil Nadu, w Indiach.
 

Piotr Popławski jest praktykującym doradcą medycyny ayurvedyjskiej i kwantowej, z ponad 20- letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej, konsultingowej i coachingowej – indywidualnej i z dużymi zespołami ludzkimi. W swojej praktyce łączy potężną wiedzę ajurwedyjską z najnowszymi osiągnięciami nauki, czego efektem było stworzenie Akademii Quality Life dla przyszłych, początkujących i doświadczonych terapeutów. Pracę terapeutyczną rozpoczął w Londynie i obecnie kontynuuje ją w Europie, Indiach i w Polsce, pomagając tysiącom osób indywiduaulnych oraz podmiotom gospodarczycm w osiągnięciu równowagi, harmonii, w odnalezieniu swojej misji i drogi życiowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz