środa, 26 października 2016

WARSZTAT ŚPIEWU ALIKWOTOWEGO I GARDŁOWEGO oraz KĄPIEL W DŻWIĘKACH

WARSZTAT ŚPIEWU ALIKWOTOWEGO I GARDŁOWEGO
  5 LISTOPADA (SOBOTA), 
GODZ. 11.00 - 13.30
PAŁAC TIELSCHA, ul. Armii Krajowej 7a w Wałbrzychu (kilkadziesiąt metrów od Dworca Miasto, dzielnica Stary Zdrój),  
I piętro, wejście od sali nr 17 
Koszt: 100 zł

Kilka słów od MICHAŁA:
"Kochani, wracam do Was po długiej przerwie i mam się czym podzielić. Przez ostatnie miesiące bardzo mocno ćwiczyłem, nieraz po 10h dziennie całkowicie się temu oddając, dzięki czemu otworzyło się przede mną bardzo wiele nowych możliwości. Zabawa z beatboxem również mocno wpłynęła na mój rozwój, między innymi "chest bass" czy "vibration bass" odmieniły stan mojego gardła.
Ponownie będziemy mantrować, alikwocić i otwierać nasze gardła niezliczoną ilością kolorów jakie skrywa nasz głos. Techniki, których uczę na warsztatach pobudzają wyobraźnię, uwrażliwiąją ucho na składowe dźwięków i pomagają wysłowić się z emocji, co przekłada się na asertywność i poczucie własnej siły, którą możemy odkryć na nowo.
Bez względu na to czy zaczynasz swoją wokalną przygodę czy jesteś już profesjonalistą ten warsztat jest dla Ciebie. Poznamy techniki takie jak subtelny śpiew alikwotowy (w stylu Davida hykesa), super selektywną technikę śpiewu alikwotowego, jaką posługuje się Natasha Nikeprelevic, potężne mongolskie alikwotowe i gardłowego śpiewy i wiele więcej (khoomei, sygyt, kargyraa, fry-singing, chylandyk).

Warsztat poprowadzi Michał Esz Szerląg - śpiewak, multiinstrumentalista, kompozytor, nauczyciel używający techniki śpiewu gardłowego i alikwotowego na scenie, w studio czy podczas medytacji alikwotowych. Używając tylko głosu nagrał albumy „One Mouth Orchestra” i "Katedra", gdzie każdy z pochodzących dźwięków wydobywany jest wyłącznie z gardła. Poznane techniki, dały mu możliwość występów na scenie w takich zespołach jak: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab, "One Word" Grzecha Piotrowskiego, współpracuje również z Sebastianem Wypychem tworząc projekt „Chadaana”, w którym łączą śpiew alikwotowy z kontrabasem i
elektroniką. 
     
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/alikwot
https://soundcloud.com/michalesz
https://alikwoty.pl/"

Prosimy o zgłoszenia chęci wzięcia udziału w warsztacie Ważne, żebyśmy wiedzieli, ile osób jest zdecydowanych na 100 % :) Wpłaty przyjmujemy osobiście, można też zrobić przelew na konto: 51 1140 2017 0000 4602 0560 2547, tytułem: ALIKWOTY.
Telefon kontaktowy: 793 401 272, mail: arleta.m@onet.pl

A przed warsztatem 4 listopada o godz. 20.00, zapraszamy również do Pałacu Tielscha na niezwykły koncert!
                            SOUL AWAKENING 
... słyszeliście nas już razem 2 lipca w Pałacu....

Zagrają:

- Eszu (śpiew alikwotowy, śpiew gardłowy, didgeridoo i monochord)
- Bart Warkocz (klarnet, marakasy, kije deszczowe, śpiew), Bartka mieliście okazję oprócz koncertów gongowych usłyszeć rónież w zupełnie innych aranżacjach z zespołem Trio Klezmerskie Klezmerado,
- Arleta (gongi, misy, dzwonki, Shruti Box, marakasy, kije deszczowe, ocean drum, pagina, śpiew …).

Koszt: 40 zł.

ZAPRASZAMY
Arleta, Michał, Bartek i zespół Orientalnych Klimatów
                             
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz