czwartek, 25 kwietnia 2013

Warsztat "7 zasad Przemiany Życia"27.04.2013
(sobota godz. 17.00-20.00)
Głównym celem warsztatu jest uświadomienie możliwości innego spojrzenia na życie. Podczas kursu przekażemy Ci wiedzę, która zmieni Twoje podejście do wielu spraw ...


Podczas warsztatu zostanie przekazana wiedza, dzięki której Twoje życie zmieni się całkowicie, jeżeli zastosujesz omówione metody. Uświadomienie sobie własnej siły i możliwości kształtowania życia otwiera przed każdym nieograniczone możliwości. Wiedza, którą Ci przekażemy będzie początkiem Twojego nowego życia.


Napisano już tysiące książek na temat przemiany życia.
Dlaczego więc wciąż tak mało osób nic nie zmieniło? 
Ponieważ nie postępują według 7 zasad.

Nikt nie chce, by życie było ciężkie i pozbawione smaku. Człowiek będąc częścią świata powinien cieszyć się z bycia tu i teraz. Nikt nie musi pracować w pocie czoła, odmawiać sobie wielu przyjemności, czy ograniczać się na różnych płaszczyznach. Każdy może ukształtować swoje życie tak, by przeżyć je z pasją i twórczą inspiracją.

Poznanie przedstawionych na warsztacie prawd i metod działania z pewnością pozwoli Ci na osiągnięcie tego o czym marzysz. Wielu ludzi ma pragnienia, lecz tylko nieliczni potrafią je realizować. Po prostu trzeba wiedzieć jak to robić. My odkryjemy przed Tobą te sposoby.
Chodzi nam o to, byś wplatając poznaną wiedzę w codziennym życiu osiągnął pełnię zadowolenia ze swojego życia. Ta nowa wiedza działa jak lampa Alladyna – wszystko o co poprosisz będzie Ci dane.

Warsztat składa się z 3 części:

- wprowadzenie w tematykę
Dowiesz się co sprawia, że jedni żyją przyjemnie, podczas gdy drudzy walczą z każdym dniem o przetrwanie. Zrozumiesz na czym polega sekret każdego przemienionego człowieka oraz co jest do niego kluczem do sukcesu.

- 7 kroków do przemiany
Przedstawimy Ci zasady, według których należy działać, by przyniosły efekt przemiany. W tej części poznasz elementy, które doskonale sprawdzają się podczas przemiany życiowej. Zrozumiem zależności rządzące światem i naszym życiem. Dzięki tej wiedzy będziesz wiedział, w którym kierunku należy podążyć.

- praktyczne ćwiczenie
Ta część poświęcona jest na indywidualne wprowadzenie poznanej wiedzy w życie. Indywidualnie stworzysz plan, według którego możliwe będzie wdrożenie poznanych metod w życie. Po części praktycznej dokładnie będziesz wiedział co robić, by przekazana wiedza zaczęła działać w Twoim życiu.

Po warsztacie otrzymasz:
- zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu zaczniesz realizować przemianę swojego życia

Czy jesteś gotowy na gruntowną zmianę? 
Jeżeli tak to skorzystaj z warsztatu.

Najbliższy warsztat:
Termin
Miejsce
Organizator
Zapisy
27.04.2013
17.00-20.00
Wałbrzych
Orientalne Klimaty
Hotel Maria
Sala Złota
Wrocławska 134b
Anna Pośpiech
tel: 500 160 484
kontakt@orientalneklimaty.com

Koszt warsztatu jest symboliczny - 30 zł (płatne przed warsztatem)

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIE OBECNOŚCI.
PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ NOTATNIK I DŁUGOPIS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz