środa, 27 grudnia 2023

WYJĄTKOWY KONCERT - Arleta i Michał E-Shu, gongi, didgeridoo, śpiew alikwotowy i gardłowy, 3 lutego

Zapraszamy na wyjątkową

Kąpiel w dźwiękach

instrumentów i głosu … najcenniejszego instrumentu, który mamy cały czas przy sobie 

"Rozluźnione i rozśpiewane ciało jest jednym z kluczy do samopoznania"...

podczas koncertu dźwięki  masują całe ciało zewnętrznie i wewnętrznie..., dochodzi do uwolnień na poziomie komórkowym,  i wszystko układa się na nowo znów... dźwięk prowadzi, ważne zrelaksowane skupienie na dźwięku oddechu, i odczuciach w ciele.... obecność PODCZAS WYDARZENIA - sfera wokalna i instrumentalna przenikają się dzięki połączeniu śpiewu alikwotowego i szerokiego spektrum instrumentów... z cudnie kryształowo, niebiańsko... brzmiącymi dzwonami rurowymi, niskim dźwiękiem gongów i niezwykłym głębokim brzmieniem didgeridoo.
Powstaje dzięki temu wodospad alikwotowych, harmonicznych dźwięków, w których każdy może się zanurzyć, by oczyścić umysł i odbyć indywidualną podróż do własnego wnętrza.
I otwierają się przestrzenie dla naszego najwyższego dobra ☀️

KIEDY:
3 lutego 2024
godz. 19.00 - 21.00
i w razie potrzeby również drugi koncert 16.00 - 18.00

GDZIE: 
Pałac Tielscha, ul. Armii Krajowej 14 a, Wałbrzych, za Dworcem Miasto, wejście bocznymi drzwiami po prawej stronie budynku, I piętro, rozbieramy się w sali nr 12… później przechodzimy do sali balowej - 10. Przy pałacu jest duży parking. 

PROWADZĄCY: 
Arleta Em - gongi, misy, dzwonki, shruti box, muszla i inne instrumenty archaiczne i współczesne, śpiew

Michał E-Shu: śpiew, didgeridoo, shruti box.

Michał E-Shu Szerląg
Odnajduje rdzenne jak i nowoczesne techniki śpiewu rozsiane po całym świecie i przekazuje je dalej. Tworzy autorskie metody uczenia śpiewu oparte o niedualną komunikację. Czerpie z niezliczonych tradycji, m.in. krajów słowiańskich, Tuwy, Tybetu, Inuitów, Brazylii.
Dwukrotny prelegent Międzynarodowych Seminariów Mix Singing (Współczesne Bel Canto). Od 15 lat prowadzi warsztaty na terenie Europy. Swoim głosem udźwiękawia spektakle, filmy i dzieli wiedzą na niezliczonych festiwalach. Występował z zespołami Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada czy One World Grzecha Piotrowskiego. Współtworzy również w projektach: Shamani, Wuwei, Chadanaa. Użyczył głosu na najnowszej płycie Steve Kindlera. Nagrał 10 albumów przy użyciu wyłącznie swojego głosu, między innymi w projekcie One Mouth Orchestra i Katedra.
Pracuje z zawodowymi śpiewakami, aktorami, lektorami oraz osobami, które zaczynają wokalną podróż i pragną doświadczyć zupełnie nowej jakości w życiu poprzez śpiew.


Arleta Em 
- terapeuta dźwiękiem   coach, nauczyciel,  socjoterapeuta, kinezjolog. Od 2001 roku prowadzi grupy i zajęcia indywidualne metodą Kinezjologii - ćwiczenia kinezjologiczne  z elementami terapii dźwiękiem - dla osób w każdym wieku (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy). Ukończyła czterostopniowe szkolenie Masażu Dźwiękiem (sesje indywidualne) otrzymała Certyfikat Akademii Petera Hess'a. Pracuje również z kamertonami metodą Barbary Angel Romanowskiej. Od 2011 roku prowadzi regularnie indywidualnie i przy współpracy z innymi muzykami relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych, nie tylko orientalnych, instrumentów. Mistrzyni gongu - gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux, z którym osobiście spotkała się w 2015 roku, jej nauczyciele pracy z dźwiękiem to: Ryszard Żdzioch, Małgorzata Musioł, Tomasz Stromski, Sławomir Sówka, Tom Soltron, Abby del Sol, …, natura, człowiek  … i 🤍 ☀️
Zapraszam również na indywidualne holistyczne sesje - coaching energetyczny z uzdrawianiem duchowym, relaks dźwiękiem - metody wg indywidualnych potrzeb.


KONIECZNE REZERWACJE MIEJSC: 
proszę o przesłanie imienia i nazwiska z dopiskiem koncert 3 lutego, smsem na nr tel. Arlety: 793 401 272 ... 😊 rezerwację i miejsce potwierdzam podczas kontaktu tel. rozmową lub smsem. Przychodzimy zdrowi - bez kaszlu i kataru. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł/a przybyć, proszę o informację - to ważne ... W sms'ie zaznacz preferowaną godzinę... będę potwierdzać każdą rezerwację miejsca, jeśli potwierdzona, to znaczy, że jest
☀️

Koszt spotkania, wymiana energetyczna: 
90 zł - w przedpłacie do 30 stycznia
100 zl - po 30 stycznia 
120 zł - w dniu wydarzenia 
Lub więcej, w zgodzie ze sobą…Michał przyjeżdża do nas z Warszawy 
Jeśli kwota jest zbyt wysoka dla Ciebie, a chcesz przybyć na koncert … daj znać … wszystko jest możliwe, a na pewno więcej niż nam się wydaje … 
💗💗💗🤍

WPŁATY
Po rezerwacji proszę o wpłatę na konto mBank: Źródło dźwięku. Arleta Mańka, nr konta w mBanku: 94114020040000360282097463, tytułem: Koncert 3 lutego, imię i nazwisko. 
Jeśli nie będziesz mógł/ mogła przybyć, powiadom mnie wcześniej - najpóźniej 3 dni przed wydarzeniem,  później połowa kwoty zostaje bezzwrotna. Wplatę można wykorzystać przy następnym koncercie (do 3 miesięcy).

PRZY DECYZJI NA OSTATNIĄ CHWILĘ, bo i tak się zdarza - szczegóły opłaty można ustalić telefonicznie.


ZAPRASZAMY Z SERCA
na relaks dla ciała i całości, wyjątkowy kontakt z żywym dźwiękiem, z  głosem...
i co tu dla nas jest możliwe dla naszego najwyższego dobra....

*************************************************

A dzień później - 4 lutego

WARSZTAT ESENCJI GŁOSU 

Z MICHAŁEM E-SHU

to warsztat pracy przede wszystkim z Twoim głosem, otwierający czakrę gardła - jedno z centrum kreacji, wyrażania siebie, swoich potrzeb, otwierający gardło, na którym doświadczymy różnych technik wydobywania głosu, śpiewu... rozwijający, otwierający...

JUŻ JESTEŚMY W KOMPLECIE

DAJ ZNAĆ, jeśli masz rezerwację, a przybyć nie możesz, jest lista rezerwowa  

Przychodzimy zdrowi, bez kaszlu i kataru 😊więcej informacji w poście w aktualnościach 

… uwolnij swój głos ☀️
Cieszymy się na te spotkania 😊
💗💗💗🤍

NADCHODZĄCE WYDARZENIA: 

☀️28 stycznia, niedziela godz. 17.00- 20.00… 20.30 WARSZTAT ĆWICZEŃ KINEZJOLOGICZNYCH - 
cudowne ćwiczenia dla dobra ciała duszy i umysłu, redukujące stres (poziom kortyzolu), równoważące półkule mozgowe,  stymulujące prawidłowe  funkcjonowanie gruczołów dokrewnych, również  szyszynki, która produkuje serotoninę, melatoninę, wielu uważa, że odpowiedzialna jest za intuicję, rozwój talentów … również tych paranormalnych, 
to ćwiczenia usprawniające motorykę całego ciała… bardzo pomocne dla harmonijnego i  zdrowego życia, warsztat dla osób dorosłych 
i znów ważny będzie oddech, odczucia w ciele … 

☀️ początek marca - znów dużo dobrego… dla nas

Więcej dobrych wieści w szczegółach wkrótce
I wciąż 
Najlepszego 
💗💗💗🤍

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz