poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wizyta Izabeli Wołowiec - rozkwitaj, wzrastaj ...


    Kąpiel w dźwiękach

Rozkwitaj, wzrastaj z dźwiękiem... - w tęczy, 
w harmonii ze sobą, w równowadze brania i dawania, który poprzedzi medytacja o tej tematyce :)

Medytację poprowadzi Izabela Wołowiec, 

a zagrają dla Was: Izabela Wołowiec i Arleta Em
na 5 gongach, w tym trzech pięknych paist'owskich:
Tai Loi "szczęście przybyło", Jowiszu i Ziemi
(Ahhh niech szczęście przybywa w roku świnki :) i innych nie tylko archaicznych instrumentach

KIEDY: 2 marca (sobota), godz. 19.00 – 22.30    

GDZIE: Pałac Tielscha, ul. Armii Krajowej 7a, 
58 - 302 Wałbrzych, kilkadziesiąt metrów od Dworca PKP Wałbrzych Miasto 
INWESTYCJA: 60 zł przy wpłacie/rezerwacji do 24 lutego, 70 zł przy wpłacie/rezerwacji do 28 lutego, po terminie i w dniu wydarzenia 80 zł

WPŁATY: można dokonywać bezpośrednio u Arlety, np. podczas koncertów lub na konto mBanku: 51 1140 2017 0000 4602 0560 2547 SMS z informacją o wpłacie wyślij na nr tel. 793 401 272 lub adres: arleta.m@onet.pl. Podaj: Imię i nazwisko, hasło: rozkwitaj z tęczą, kwota. Rezerwacja  gwarantuje inwestycję w wydarzenie w wysokości 60 zł - warto :)

PROWADZĄCE:

Izabela Wołowiec
- psychotronik ze szczególnym darem uzdrawiania i 20-letnim doświadczeniem. Kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek), rozwijając jednocześnie własne metody, a także astrologią, malarstwem i ceramiką, prowadzi sesje indywidualne w Polsce, Austrii, Hiszpanii i Włoszech i Irlandii. Prowadzi również szeroko rozwiniętą działalność koncertową.


nauczyciel, socjoterapeuta, kinezjolog, terapeuta dźwiękiem. Prowadzi grupy i zajęcia
indywidualne metodą Kinezjologii Edukacyjnej z terapią dźwiękiem - dla osób w każdym wieku. Współtwórca Orientalnych Klimatów. Wykonuje masaże dźwiękiem. Ukończyła czterostopniowe szkolenie Masażu Dźwiękiem otrzymała Certyfikat Akademii Petera Hess'a. Prowadzi indywidualnie i przy współpracy z innymi muzykami relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych, nie tylko orientalnych, instrumentów. Mistrzyni gongu - gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux, z którym osobiście spotkała się w 2015 roku.


ZAPRASZAMY

O DŹWIĘKACH czytaj poniżej: 


Świat jest dźwiękiem - w doświadczeniu dźwiękowych wibracji nie ma granic. Działanie kąpieli na poziomie ciała, duszy i umysłu jest u każdego odmienne. Kąpiel ma silne działanie oczyszczające, umożliwiające syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu. Może nam pomóc w powrocie do pierwotnego zaufania, w lepszym kontakcie z samym sobą i w relacjach z innymi.

Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków, alikwotów, które masują - wprowadzają w wibrację całe nasze ciało. Spowolnienie fal mózgowych umożliwia przerwanie ciągu myślowego pędzącego umysłu i wprowadza w stan głębokiego relaksu, któremu sprzyja pozycja leżąca. To wszystko ułatwia kontakt z naszą podświadomością - warto mieć intencję, jakiś cel tej dźwiękowej podróży, można tez zanurzyć się w zaufaniu w Przestrzeni Serca, w której dzieje się to, co dla nas najlepsze.

Regularne kąpiele w dźwiękach gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości, wyjście poza schematy, uwolnienie od ograniczających nas programów i przekonań. W życiu pojawia się więcej przestrzeni, lekkości, radości...

Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym, konieczności odreagowania emocjonalnego i w wielu innych sytuacjach.

Kąpiel w dźwiękach gongów to również piękne przeżycie estetyczne. Okazja do wyjątkowego kontaktu z żywą muzyką.

To wspaniałe doświadczenie!!!

Przeciwwskazania do masażu dźwiękiem to: zaburzenia psychiczne (np. schizofrenia), aparat słuchowy (można wyjąć), wszczepiona zastawka serca. 

Kobiety w ciąży przybywają na koncerty :) najlepiej, aby kładły się w miejscu w pobliżu drzwi lub na końcu sali, tak aby w razie potrzeby mogły swobodnie wyjść. Proszę też o wcześniejszy kontakt telefoniczny - 793 401 272. Dzieci w łonie matki podczas koncertu najczęściej zasypiają, a mamy są zadowolone :)

Podczas koncertu staramy się nie dawać uwagi myślom, najlepiej obserwować je, jak chmury pojawiające się i znikające na niebie, podobnie z emocjami i innymi odczuciami w ciele - pojawią się i znikną... Można też: skupić się na oddechu, słuchać muzyki i pozwolić dźwiękom na swobodne przepływanie przez ciało lub po prostu zasnąć... 

Zapraszamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz