czwartek, 6 grudnia 2018

Soul Awakening - śpiew alikwotowy i gardłowy z bogactwem instrumentów


SOUL AWAKENING
zagramy i zaśpiewamy dla Was pięknie...
w składzie: Michał Esz Szerląg i Arleta Em, 
a bliżej wakacji również 
z Bartkiem Warkoczem...

9 lutego 2019 (sobota), godz. 19.00 - 21.00

Pałac Tielscha, ul. Armii Krajowej 7a, 
58 - 302 Wałbrzych, kilkadziesiąt metrów od Dworca PKP Wałbrzych Miasto 


Jak się przygotować: dźwięki odbieramy w pozycji leżącej, trzeba wziąć ze sobą matę/materac, śpiwór, koce, poduszkę, wszystko to, co sprawi, że będzie nam przyjemnie i wygodnie

Inwestycja: 45 zł
Wpłaty w kwocie 40 zł do końca stycznia, po terminie 45 zł na konto: Michał Szerląg 52 1090 2750 0000 0001 3548 2524 - tytułem koncert Soul Awakening Wałbrzych, ewentualnie przed koncertem - 45 zł, informacje o wpłacie proszę przesłać sms - em na nr tel. 793 401 272 - imię i nazwisko i hasło: koncert Soul Awakening.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SPONTANICZNIE, JEŚLI TYLKO MACIE OCHOTĘ PRZYBYĆ, PRZYBYWAJCIE :) będzie można też zakupić naszą pierwszą płytę..., na którą bardzo się cieszymy, ... do zobaczenia :)Prowadzący: Michał Esz Szerląg - śpiew alikwotowy i gardłowy, didgeridoo, shruti box.
Michał to muzyk, kompozytor, nauczyciel. Dwukrotny prelegent Międzynarodowych Seminariów Mix Singing (Współczesne Bel Canto). Od 10 lat prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Występował z zespołami: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab. Stworzył projekt Chadaanaa, w którym łączy głównie śpiew alikwotowy z instrumentami smyczkowymi. W projekcie można usłyszeć Sebastiana Wypycha (kontrabas), czy Marzenę Polowczyk (wiolonczela). Współtworzy również trio Soul Awakening z Arletą Mańką i Bartkiem Warkoczyńskim oraz WuWei - duet grający muzykę relaksacyjną. Nagrał 9 albumów przy użyciu wyłącznie głosu. Dwa najnowsze projekty nad którymi pracuje to Shamani z Michaelem Jonesem i Do Boga z Katarzyną Brodą-Firlą. Pracuje z aktorami, zawodowymi śpiewakami, oraz osobami, które zaczynają wokalną podróż i pragną doświadczyć zupełnie nowej jakości w życiu poprzez dźwięk (najpiękniejszy bo własny).

Arleta Em - gongi, misy tarapeutyczne Acama, dzwonki, muszla, dzwony rurowe, ocean drum, happy drum, shrutibox, śpiew, ...


PODCZAS tego spotkania z dźwiękeim - sfera wokalna i instrumentalna przenikają się dzięki połączeniu śpiewu alikwotowego i szerokiego spektrum instrumentów... z cudnie kryształowo, niebiańsko... brzmiącymi dzwonami rurowymi, niskim dźwiękiem gongów i niezwykłym głębokim brzmieniem didgeridoo.
Powstaje dzięki temu wodospad alikwotowych, harmonicznych dźwięków, w których każdy może się zanurzyć, by oczyścić umysł i odbyć indywidualną podróż do własnego wnętrza.

.................................................................................

A w niedzielę Warsztat śpiewu alikwotowego i gardłowego - wspaniały, budzący nasz głos... - najwspanialszy instrument, który zawsze mamy przy sobie... nawet nie wiesz, jaki Twoje ciało skrywa skarb - warsztat z Michałerm Esz. Warto doświadczyć, odkryć, posłuchać... - siebie :)
Informacje o warsztacie: 
http://www.orientalneklimaty.com/search?updated-max=2018-12-06T09:45:00-08:00&max-results=3


ZAPRASZAMY
Soul Awakening, Fundacja Ananda

Niech płynie... :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz