środa, 5 grudnia 2018

Noworocznie - zaprasza Arleta :)


Kąpiel w dźwiękach gongów z radością :) wdzięcznością... 
 z drobną noworoczną niespodzianką... i najlepszymi życzeniami, 
 na Nowy Rok 2019 :)

26 stycznia 2019, godz. 19.00 - 20.30, z otwartością na dłużej - 21.00

Pałac Tielscha, ul. Armii Krajowej 7a, 
58-302 Wałbrzych, kilkadziesiąt metrów od Dworca PKP Wałbrzych Miasto

Prowadząca: Arleta Em
z obfitością... pięknych instrumentów :)

Weź ze sobą: matę/materac, śpiwór, koce, poduszkę, wodę... wszystko, czego potrzebujesz, aby Ci było ciepło i wygodnie, dźwięki odbieramy w pozycji leżącej )można również siedzieć), a na salę wchodzimy bez obuwia - wskazane grube skarpetki :)

Koszt: 35 zł, dzieci do lat 13 (tylko grzeczne), przygotowane przez rodziców, w ciszy... - 
bezpłatnie :) zebrane fundusze  będą wsparciem tańca na mandali w Wałbrzychu. Wpłaty można dokonać na konto organizatora koncertu Fundacji Chodorowskich 18 1140 2004 0000 3102 7682 7029, tytuł wpłaty: Darowizna uczestnika za 26 stycznia - mandala, lub osobiście przed koncertem

Zaprasza Arleta, Fundacja Chodorowskich :)


Więcej informacji o dźwiękach poniżej:

Świat jest dźwiękiem - w doświadczeniu dźwiękowych wibracji nie ma granic. Działanie kąpieli na poziomie ciała, duszy i umysłu jest u każdego odmienne. Kąpiel ma silne działanie oczyszczające, umożliwiające syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu. Może nam pomóc w powrocie do pierwotnego zaufania, w lepszym kontakcie z samym sobą i w relacjach z innymi.

Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków, alikwotów, które masują - wprowadzają w wibrację całe nasze ciało. Spowolnienie fal mózgowych umożliwia przerwanie ciągu myślowego pędzącego umysłu i wprowadza w stan głębokiego relaksu, któremu sprzyja pozycja leżąca. To wszystko ułatwia kontakt z naszą podświadomością - warto mieć intencję, jakiś cel tej dźwiękowej podróży, można tez zanurzyć się w zaufaniu w Przestrzeni Serca, w której dzieje się to, co dla nas najlepsze.

Regularne kąpiele w dźwiękach gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości, wyjście poza schematy, uwolnienie od ograniczających nas programów i przekonań. W życiu pojawia się więcej przestrzeni, lekkości, radości...

Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym, konieczności odreagowania emocjonalnego i w wielu innych sytuacjach.

Kąpiel w dźwiękach gongów to również piękne przeżycie estetyczne. Okazja do wyjątkowego kontaktu z żywą muzyką.

To wspaniałe doświadczenie!!!

Przeciwwskazania do masażu dźwiękiem to: zaburzenia psychiczne (np. schizofrenia), aparat słuchowy (można wyjąć), wszczepiona zastawka serca. 

Kobiety w ciąży przybywają na koncerty :) najlepiej, aby kładły się w miejscu w pobliżu drzwi lub na końcu sali, tak aby w razie potrzeby mogły swobodnie wyjść. Proszę też o wcześniejszy kontakt telefoniczny - 793 401 272. Dzieci w łonie matki podczas koncertu najczęściej zasypiają, a mamy są zadowolone :)

Podczas koncertu staramy się nie dawać uwagi myślom, najlepiej obserwować je, jak chmury pojawiające się i znikające na niebie, podobnie z emocjami i innymi odczuciami w ciele - pojawią się i znikną... Można też: skupić się na oddechu, słuchać muzyki i pozwolić dźwiękom na swobodne przepływanie przez ciało lub po prostu zasnąć... 

Zapraszamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz