poniedziałek, 26 marca 2018

PREZENTACJA FIRMY RINGANA - kosmetyki i suplementy wegańskie

INFORMACJA OD NASZYCH PRZYJACIÓŁ WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z FIRMĄ RINGANA

 Prezentacja marki Ringana 
odbędzie się
21.04.2018 o godz. 17:00 
w Hotelu Sound Garden, ul. Żwirki i Wigury 18, 
02-092 w Warszawie!

Warto przyjść i posłuchać, gdyż jeden z liderów rynkowych, wegańskich kosmetyków i suplementów diety rozpoczyna swoją działalność na polskim rynku i otwiera nowe horyzonty dla bardziej etycznego świata.


Ringana powstała 22 lat temu w Austrii, założycielem jest Andreas Wilfinger i Ulla Wannemacher, w celu usunięcia wszystkich dodatków chemicznych z naszych codziennych, niezbędnych kosmetyków oraz w celu poprawy jakości naszego życia, aby wrócić do natury i w zgodzie z nią żyć. Jednocześnie, produkty są lepsze niż inne, tradycyjne i nie są testowane na zwierzętach.
Dzięki tej przełomowej decyzji,  powstał bardzo etyczny i odnoszący sukces model biznesowy, w którym możesz wziąć udział i zarobić duże pieniądze.
Dzisiaj Ringana ma około 32 000 partnerów w Europie, a do roku 2020 liczba ta wzrośnie do 100 000. Wykorzystaj tę wyjątkową okazję i stań się jednym z pierwszych partnerów świeżości na polskim rynku!
UWAGA!!!
Wstęp wolny!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, proszę o podanie imienia i nazwiska do rezerwacji miejsca  tel. 789 312 581 lub e-mail.: anna.thueringer1106@gmail.com

Pozdrawia i zaprasza - Anna Thüringer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz