wtorek, 27 marca 2018

GONGI I MISY KRYSZTAŁOWE - ARLETA I CAMILA


NIEZWYKŁY KONCERT GONGÓW 
I MIS KRYSZTAŁOWYCH, 
Instrumentów Archaicznych, Śpiewu Intuicyjnego oraz Mantr

Termin: 20 kwietnia (piątek), 
godz. 20.15 - 21.45
Miejsce: Pałac Tielscha w Wałbrzychu, 
ul. Armii Krajowej 7a, I piętro, 
wejście od sali nr 11

Koszt: 45 zł
Proszę ze sobą zabrać karimatę / materac i coś do przykrycia (koc, śpiwór, poduszka), wodę.

Zapraszamy Was na niezwykłą muzyczną, duchową podróż. W Świat magicznych dźwięków i kosmicznych instrumentów. Do krainy gdzie będziecie mogli odczuć siebie i doświadczyć Przestrzeni swojego SERCA, gdzie moc Uzdrawiających Pieśni, Mantr i śpiewu intuicyjnego rozświetli Twoje Ciało i Duszę. 

Koncert poprowadzą:


Camila Vatral - misy kryształowe, bębny szamańskie, instrumenty archaiczne, śpiew intuicyjny, mantry.
Arleta Em -  gongi, misy, dzwony rurowe, dzwonki, kije deszczowe, marakasy, ocean drum, shruti box, śpiew.

O nas:
Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ok 500 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty i masaże oraz koncerty z kryształowymi misami. 

Arleta Em - nauczyciel i socjoterapeuta, prowadzi grupy i zajęcia indywidualne metodą Kinezjologii z elementami terapii dźwiękiem - dla osób w każdym wieku; multiinstrumentalistka - koncertuje indywidualnie i z innymi muzykami. Gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux - obu tych nauczycieli bardzo ceni i czerpie z tych szkół to, co najlepsze i jednocześnie podąża własną muzyczną drogą... Prowadzi również sesje indywidualne, oczyszczające, uwalniające, regenerujące, między innymi z zastosowaniem dźwięku.


ZAPRASZAMY
Arleta, Camila, Orientalne Klimaty przy współpracy z Fundacją Chodorowskich

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz