piątek, 29 września 2017

PRZEDŚWIĄTECZNA - Kąpiel w dźwiękach gongów

DOBREGO KOŃCA 
I WSPANIAŁEGO POCZĄTKU!!!

z przedświąteczną niespodzianką
Oczyszczamy, uwalniamy i robimy miejsce na nowe..., niech przychodzi z przestrzeni to, co dla nas najlepsze
16 grudnia 2017, godz. 19.30 - 21.00
Hotel Maria w Wałbrzychu ul.Wrocławska 134b,
SALA PAŁACOWA
- NAD KRĘGIELNIĄ (nastąpiła zmiana sali - na lepszą :) z przyczyn od nas niezależnych, proszę o przekazywanie sobie informacji, za co bardzo dziękuję)

Prowadząca: Arleta Mańka

Koszt: 30 zł, dzieci do lat 13 - bezpłatnie, jak zawsze w ciszy...

Podczas wyarzenia możliwe będą wpłaty na wydarzenia UCZTY DŹWIĘKOWEJ W LUTYM :) Pamiętajcie Kochani, że w przedpłatach, które są do 9 stycznia jest dużo taniej. Warto skorzystać.

Relaksujemy się w pozycji leżącej, można również siedzieć, jeśli masz na to ochotę. Weźcie ze sobą maty, koce/śpiwory, poduszki, ciepłe skarpetki, ponieważ na salę wchodzimy bez obuwia. Ma Wam być przyjemnie, ciepło, wygodnie i pomyślcie, jak może być jeszcze lepiej??? Również w Waszym życiu, Kochani ...

ZAPRASZAMY!!!
Arleta, Orientalne Klimaty i Fundacja Chodorowskich


I cudnego zimowego i świątecznego czasu, Kochani :) dla Was wszystkich,
którzy przybędziecie, pomyślicie...

O KĄPIELACH W DŹWIĘKACH, przeczytasz poniżej:)


Dźwięk jest najsilniejszym narzędziem umożliwiającym podróżowanie naszej świadomości. Podczas Kąpieli w dźwiękach aktywność bioelektryczna naszego mózgu spada, przechodzi od codziennej aktywności do bardzo wolnych częstotliwości, które towarzyszą nam podczas głębokiego snu, najgłębszej medytacji… To stan wzmożonej regeneracji. W tym momencie najczęściej śpimy, ale możemy znajdować się również w przestrzeni między snem a jawą, w bezczasie, w Tu i Teraz, w Jedności ze Wszystkim, co daje uczucie błogostanu, DOBROSTANU. W sanskrycie to Turiya doświadczenie czystej świadomości, która leży u podstaw, która przekracza i łączy jawę, sen i śnienie, budzi świadomość śnienia i snu bez śnienia. I tak może być… Zanurzamy się w tym stanie i wyłaniamy się z niego, jak podczas kąpieli… W tym procesie mamy również dostęp do podświadomości, w której przechowywane są nasze przekonania, programy, które często warunkują nasze życie. Ten kontakt umożliwia oczyszczenie tych struktur, uwolnienie od tego, co nam nie służy.

Za każdym razem jest inaczej…, zasłony spadają… Oczyszczamy się i uwalniamy…, relaksujemy, wędrujemy…, mamy kontakt z różnymi aspektami swojego Bytu….

Potężną moc ma tu intencja, modlitwa..., stan głębokiego relaksu...

Podczas seansu można wykonać świadomą pracę, można też położyć się z intencją i poddać dźwiękom, można też po prostu skorzystać z możliwości niepowtarzalnego przeżycia estetycznego - kontaktu z żywą muzyką, z wibracją…, która przenika całe ciało.

Instrumenty etniczne, archaiczne w połączeniu z nieprzeciętnie pięknie brzmiącym GONGIEM ZIEMIĄ SERCOWĄ tworzą przecudne... szerokie spektrum dźwięków... - to niezapomniane przeżycie.

Niech kolejny raz spotkanie we wspólnej przestrzeni przyniesie nam to, co dla nas najlepsze…

ZAPRASZAMY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz