niedziela, 20 listopada 2016

Sesje indywidualne 
z Izabelą Wołowiec i Sławomirem Sówką
gośćmi z Austrii
2 – 6 lutego 2017 Wałbrzych

O sesjach:
Naturalnym stanem człowieka jest bycie zdrowym i szczęśliwym. Każdy z nas, aby móc żyć i  rozwijać się, posiada własną przestrzeń. Strumień Światła, w którym żyjemy łączy nas ze Źródłem Życia i z Ziemią, czyli daje nam własne miejsce na Ziemi i we Wszechświecie. 
Ważne, aby nasza przestrzeń była czysta. Moja praca polega na uwalnianiu ze Strumienia Światła, w którym żyjemy, obcych energii  i oczyszczaniu tej przestrzeni.

Koszt 150 zł, czas: 60 – 75 minut, w terminach od 2 do 6 lutego 2017 r.

Do tygodnia w razie potrzeby istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji przez skyp'a. W późniejszym terminie koszt sesji przez skyp'a – 120 zł. Kiedy: Czwartek – 2 lutego, godz. 14.00 – 15.30, 15.30 – 17.00
Piątek – 3 lutego, godz. 10.00, 11:30, 13:00
Sobota – 4 lutego, godz. 10.30 (Iza), 12:00 (Iza), 13:30 (Iza)
Poniedziałek – 6 lutego, godz. 12:30, 14:00, 15.30, 17:00, 18.30, 20.00.


Gdzie odbędą się sesje: Gabinet Terapii Wellness, dzielnica Piaskowa Góra, ul. Broniewskiego 65b/17 - nr domofonu, budynek naprzeciwko przystanków autobusowych w stronę Podzamcza, obok WARKI, WałbrzychKonieczna wcześniejsza rezerwacja terminu, nr tel. 793 401 272 
i ewentualne wpłaty w kwocie 50 zł.

PONIŻEJ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT:

Sławek i Izabela oczyszczają  również  całą aurę  z ciężarów, myślokształtów, skorupy energetycznej i innych negatywnych struktur, co:
- uwalnia od bólu głowy, poprawia jakość snu, sprawia, że czujemy się lekko.
Pracują również z lękami, uwalniając je. Są one jedną z wielu blokad. Sprawiają, że czujemy  się niedowartościowani, niedocenieni, trudno nam zmienić kierunek w życiu, czujemy się niestabilni emocjonalnie, nie widzimy własnych talentów i możliwości.
Usuwają również ograniczające programy zapisane w naszym systemie, jak na dysku komputera (np. program cierpienia, potrzeba bycia ofiarą czy przejmowania cierpienia innych na siebie).
Poprawiają ogólną kondycję zdrowotną i samopoczucie, poprzez harmonizację energii i oczyszczenie.
W ciągu tygodnia od sesji, jeśli jest taka potrzeba, można uzyskać dodatkową, krótką pomoc przez telefon. Można tez umówić się na kolejną sesję na skypie.


Dr Sławomir Sówka - biotechnolog, bioterapeuta i trener, prowadził projekty na Rockefeller University i Uniwersytecie Wiedeńskim. Spotkanie z mistrzem gongu Donem Conreaux w nowojorskiej kawiarni stało się punktem wyjściowym ośmioletnich doświadczeń z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym. Projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler, syryjskim multiinstrumentalistą Bashirem Mirzo i Donem Conreaux, pierwsze CD z wokalistką Aldoną Tomczak, Izabelą Wołowiec i Dariuszem Domanowskim „Gong Waves”, dypl. pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie warsztaty, spotkania i sesje indywidualne prowadzi poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii.

Izabela Wołowiec - psychotronik, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek), astrologią, malarstwem i ceramiką. Prowadzi sesje uzdrawiania duchowego w Polsce, Austrii i Niemczech. Wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną. Jest wiceprezesem Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, mieszka i tworzy w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym.
                                       
ZAPRASZAMY!!!
Fundacja Mars  Wenus i ZdrowieBrak komentarzy:

Prześlij komentarz