poniedziałek, 21 listopada 2016

PUDŻA, RYTUAŁ MOCY, KĄPIEL W DŹWIĘKACH - luty 2017

ZAPRASZAMY NA DŹWIĘKOWĄ UCZTĘ
regeneracja, integracja, moc, miłość, radość!!!!!!!!!!!! EKSTAZA i jeszcze więcej DOBREGO!!!

ZE SŁAWKIEM SÓWKĄ I IZABELĄ WOŁOWIEC - gośćmi z Austrii  z Fundacji 
Mars Wenus i Zdrowie i ... - Arleta z Wałbrzycha :)  
W Hotelu Maria - sala Marysieńka Górna, w Wałbrzychu, ul. Wrocławska 134b (Szczawienko)

To już piąty raz!!! 

  

  Tradycyjnie proponujemy aż trzy możliwości 
doświadczania dźwięków.
Możesz skorzystać ze wszystkich...

3 lutego 2017 (piątek) 
18.00 - Kąpiel w dźwiękach gongów planetarnych, koszt: 35 zł
19.30 - 22.00 - Kąpiel w dźwiękach i Rytuał Mocy, koszt: 65 zł, grają Izabela i Sławek.
 
RABAT przy wpłacie do 8 stycznia: 30 zł - Kąpiel, 60 zł – Rytuał, wpłaty możliwe na koncertach Arlety

........................................

4 - 5 lutego 2017 (z soboty na niedzielę) 
20.00 - 8.00  PUDŻA - rytuał oczyszczenia i regeneracji
Zaczynamy od wykładu Sławomira Sówki na temat EKSTAZY i niespodzianki, a następnie po krótkiej przerwie przechodzimy do PUDŻY - przed nami cała noc w dźwiękach!!! – 10 godzin


Będą grały na zmianę 3 osoby na kilku gongach..., to niezapomniane przeżycie!  
Prowadzący: Sławomir Sówka, Izabela Wołowiec, Arleta Mańka
 
KOSZT: 150 zł, przy wpłacie do 8 stycznia 110 zł, do 15 stycznia - 120 zł

RABAT dla uczestników PUDŻY przy wpłatach do 8 stycznia: 

Kąpiel - w dźwiękach - 25 zł i Rytuał - 55 zł (łącznie 80 zł)

........................................

4 lutego – sobota 
Wariant dla osób, które nie uczestniczą w PUDŻY, mogą przyjść tylko na:
  • wykład Sławomira Sówki na temat EKSTAZY i niespodziankę,

godz. 20.00 – 21.30 (może do 22.00, elastycznie),

koszt: 35 zł, przy wpłatach do 8 stycznia 30 zł

Wpłaty osobiste u Arlety np. podczas koncertów, Joanny Łappo lub Kornelii lub na konto Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, ul. Kazimierska 75,

24-120 Kazimierz Dolny, PKO Bank Polski, nr konta: 80 1020 4317 0000 5602 0134 9851 z dopiskiem Kąpiel, Rytuał Mocy, Wykład lub Pudża albo całość -Wałbrzych (wybierz formę, w której chcesz uczestniczyć).

Kontakt tel.: 793 401 272, arleta.m@onet.pl
(proszę o informację o uczestnictwie i wpłatach na mojego mail'a pod hasłem: PUDŻA lub telefonicznie)
............................................................


Dodatkowo Iza i Sławek zapraszają na indywidualne sesje oczyszczające... :
Koszt 150 zł, czas: 60 – 75 minut, w terminach od 2 do 6 lutego 2017 r.

Do tygodnia w razie potrzeby istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji przez skyp'a. W późniejszym terminie koszt sesji przez skyp'a – 120 zł. 
 

Kiedy: Czwartek – 2 lutego, godz. 14.00 – 15.30, 15.30 – 17.00
Piątek – 3 lutego, godz. 10.00, 11:30, 13:00
Sobota – 4 lutego, godz. 10.30 (Iza), 12:00 (Iza), 13:30 (Iza)
Poniedziałek – 6 lutego, godz. 12:30, 14:00, 15.30, 17:00, 18.30, 20.00.


Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu, nr tel. 793 401 272


Gdzie odbędą się sesje: Gabinet Terapii Wellness, dzielnica Piaskowa Góra, ul. Broniewskiego 65b/17 - nr domofonu, budynek naprzeciwko przystanków autobusowych w stronę Podzamcza, obok WARKI, Wałbrzych
                                              
ZAPRASZAMY!!!
Fundacja Mars  Wenus i Zdrowie i Orientalne Klimaty  

Już się cieszymy na ten czas :) 

KLIKNIJ NA CZYTAJ WIĘCEJ, ABY OTWORZYŁO SIĘ WIĘCEJ INFORMACJI.


KĄPIEL W DŹWIĘKACH
03.02.17 (piątek), godz. 18.00 - 19.00, Hotel Maria w Wałbrzychu, dzielnica Szczawienko

Masaż całego ciała za pomocą gongów w połączeniu z dźwiękową podróżą, która oczyszcza i inspiruje?

Dokładnie to dzieje się na „Kąpieli w Dźwiękach Gongów”, na którą zapraszają  Izabela Wołowiec i Sławomir Sówka. Majestatyczne dźwięki otulają i przenikają, prowadzą poza dźwięk i obrazy i pozwalają wziąć udział w transformujących wewnętrznych procesach. Po „Kąpieli w Dźwiękach Gongów” jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się witalni i bardziej „we własnym ciele”.

Dźwięki gongów trafiają do nas nie tylko poprzez słuch lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Pozytywne efekty gongowych kąpieli zaobserwowano między innymi w chronicznych bólach kręgosłupa, przy wypaleniu zawodowym, depresji i symptomach psychosomatycznych. Częste sesje gongowe dają wgląd w głębokie warstwy osobowości i przerywają mechanizmy wytwarzające napięcia w ciele.
Zapraszamy do tej niezapomnianej dźwiękowej podróży !

Prosimy zabrać wygodne ubranie, koc i karimatę, większość czasu spędzamy na leżąco.RYTUAŁ MOCY
03.02.17 (piątek), godz. 19.30 - 22.00, Hotel Maria w Wałbrzychu, dzielnica Szczawienko, prowadzą dr Sławomir Sówka i Izabela Wołowiec 
 
Rytuał mocy w archetypowych pozycjach jest zaskakująco prosty i obejmuje głębie i pełnię doświadczenia, które poprzez przebłyski z podświadomości umożliwia syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu. Po rytuale bardzo często znikają wszystkie zasłony i ściemniacze, odczuwamy spokój i nienazwaną jedność. Umiejętność doświadczania tej oczyszczającej „podróży” jest zakodowana w naszych genach, jest zdolnością odziedziczoną, nadmożliwością daną każdemu.

     Rytuał składa się z dwóch części: 

Cz. I Kąpiel w dźwiękach
Działanie tej kąpieli na poziomie ciała i duszy jest u każdego odmienne. Może mieć ono formę odnajdywania siebie czyli indywiduacji. Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków i alikwot, które masują całe ciało i aktywują m.in. przysadkę mózgową. Spowolnienie fal mózgowych prowadzi do głębokiej relaksacji, której sprzyja pozycja leżąca. Po kąpieli w gongu każdy czuje się w swoim ciele jak w domu, jest odświeżony i doenergetyzowany.

Regularne kąpiele w gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości i przerywają  mechanizmy kontrolujące ciało. Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach i przy wypaleniu zawodowym.
Cz. II  Rytuał Mocy

Pragnąc korzystać z własnych kreatywnych sił, swojego flow, w poszukiwaniu głębszego i bardziej spełnionego życia poszukujemy w różnych kierunkach, pytamy, która z metod jest uniwersalna i przydatna na co dzień właśnie dla mnie.
Felicitas Goodman poprzez swoje odkrycie rytualnych pozycji stworzyła ponadkulturową drogę doświadczania stanów szczytowych, które pozwalają na głębokie oczyszczenie i regenerację. Większość figurek i rysunków naskalnych sprzed tysięcy lat jest precyzyjnym przedstawieniem pozycji rytualnych „podróży”. Kiedy jednolity rytm grzechotek lub bębna wprowadza nas w „podróż”, przyjęta przez nas pozycja rytualna otwiera nam bramę do określonego zakresu doświadczeń. Na przykład doświadczamy podróży duszy, przeżywamy przemiany, uzdrowienie, odnowę, przejścia związane z narodzinami czy śmiercią.

Pozycje rytualne pochodzą z najróżniejszych kultur całego świata. Są one jednocześnie archetypami, których doświadczenie jest dostępne dla każdego człowieka. Rytuał Mocy wg Felicitas Goodman jest zaskakująco prosty i obejmuje głębie i pełnię doświadczenia, które poprzez przebłyski z podświadomości w coraz większym stopniu łączą nas ze spełnionym istnieniem.

 W tej przestrzeni otrzymujemy nowe siły i pojawiają się nowe perspektywy. W ciele zachodzą charakterystyczne, dobrze zdefiniowane zmiany fizjologiczne, które działają uzdrawiająco i są podstawą odmiennego stanu świadomości.


WIELKA GONG PUDŻA
Nocny Rytuał przy Dźwiękach Gongów
(noc z soboty na niedzielę) 

od godz 20.00 do 8.00ze Sławomirem Sówką, Izabelą Wołowiec 
i Arletą Mańką
 
 
Gong jako potężne i wielowarstwowe źródło dźwięku wytwarza bogactwo tonów i wibracji, których uzdrawiające działanie na korę słuchową i psychikę jest porównywalne ze stanem szczytowym czy inicjacją. Gong Pudża jest niezapomnianą ceremonią oczyszczenia, regeneracji i odnowy, która zaskakuje swoim działaniem.
Wielowarstwowe i bogate w alikwoty dźwięki mogą wywołać archaiczne doświadczenia. Dźwięki gongów trafiają do nas nie tylko poprzez słuch lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Poprzez nakładanie się na siebie wielu częstotliwości powstaje bogate spektrum dźwiękowe, które działa na wszystkie zmysły i delikatnie masuje całe ciało.
Przygotowania do Pudży rozpoczynamy od tańca, medytacji ruchowej lub oddechowej. Następnie zanurzamy się w ciele śniącym, aby prowadzić dialog z własną duszą, aktualnym tematem, uczuciem, snem lub innym wymiarem (aktywna imaginacja wg C. G. Junga). Rezultatem są kreatywne impulsy i odpowiedzi, które służą naszemu życiu.

W czasie Gong Pudży medytujemy lub śpimy. Jest to sen niezwykły, bo świadomy. W czasie nocy Sławomir, Izabela i Arleta grają na wielu gongach i dzwonach rurowych, podczas kiedy uczestnicy „kąpią się” w uzdrawiających wibracjach gongów. Wyłaniające się poczucie lekkości w połączeniu z wyostrzoną jasnością umysłu sprzyja rozwojowi nowych perspektyw.
Niektórzy uczestnicy stwierdzają, że zniknęły im bóle głowy, bóle kręgosłupa lub inne bóle, złagodziły się symptomy psychosomatyczne, wypalenie zawodowe i depresja. Wyłaniając się z tej podróży, kiedy ahata i anahata, dźwięk i cisza, stają się jednym doświadczamy momentów integracji i połączenia. Po Gong Pudży jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się bardziej witalni i „we własnym ciele” – to jak powrót do domu.PUDŻĘ tym razem poprzedzi wykład na temat EKSTAZY i niespodzianka :)
  Zapraszamy do tej niezapomnianej dźwiękowej podróży!
 
Prosimy zabrać wygodne ubranie, koc/śpiwór, karimatę/materac, poduszkę, wodę, herbatę w termosie, itp.Większość czasu spędzamy na leżąco.O NAS:
Sławomir Sówka - biotechnolog, bioterapeuta i trener, prowadził projekty na Rockefeller University i Uniwersytecie Wiedeńskim. Spotkanie z mistrzem gongu Donem Conreaux w nowojorskiej kawiarni stało się punktem wyjściowym ośmioletnich doświadczeń z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym. Projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler, syryjskim multiinstrumentalistą Bashirem Mirzo i Donem Conreaux, pierwsze CD z wokalistką Aldoną Tomczak, Izabelą Wołowiec i Dariuszem Domanowskim „Gong Waves”, dypl. pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie warsztaty, spotkania i sesje indywidualne prowadzi poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii.


   
Izabela Wołowiec - psychotronik, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek), astrologią, malarstwem i ceramiką. Prowadzi sesje uzdrawiania duchowego w Polsce i Austrii. Wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną. Jest wiceprezesem Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, mieszka i tworzy w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym.


Arleta Mańka – nauczyciel, socjoterapeuta i kinezjolog. Wykonuje masaże misami wg Metody Petera Hess’a. Prowadzi indywidualnie i przy współpracy relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych instrumentów archaicznych i współczesnych.  Pracy z dźwiękiem uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a (Ryszard Ździoch, Tomasz Stromski, Małgorzata Musioł) i Dona Conreaux (Sławomir Sówka, Izabela Wołowiec, Tom Soltron, Abby del Sol), pobierała również nauki u samego Mistrza – Dona Counreaux.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz