piątek, 20 listopada 2015

Koncert - Kąpiel w dźwiękach gongów

Moi Drodzy, zapraszam Was na Koncert – Kąpiel w dźwiękach... w atmosferze miłości, wdzięczności, akceptacji, w przepływie i koncentracji na tym, co dobre, abyśmy w zgodzie ze sobą i z tym, co było... podążali w szczęściu i spełnieniu najwłaściwszymi z możliwych dla nas Dróg... niezależnie od tego, gdzie jesteśmy, czy TU, czy już TAM...
 
Koncert dedykuję ANI POŚPIECH, niech Światło  i Miłość Ją prowadzą. 

Kiedy: 27 listopada, godz. 20.00 – 21.00, zarezerwujcie sobie czas do 22.00.

Gdzie: Hotel Maria, ul Wrocławska 134b w Wałbrzychu, Górna Marysieńka

Prowadząca: Arleta Mańka

KONCERT JEST BEZPŁATNY

Bardzo dziękuję Pani Dorocie Barańskiej za bezpłatne udostępnienie pięknej przestrzennej sali – Górnej Marysieńki, którą bardzo lubimy.

A jeśli bardzo będziecie chcieli, oprócz tego wszystkiego co piękne i niematerialne, podarować coś materialnego, to zachęcam do wpłaty dowolnej kwoty, w darze serca dla potrzebujących w Nepalu lub innych osób, które tego wsparcia potrzebują.


Co trzeba wziąć ze sobą? Matę, śpiwór, koc, poduszkę, ciepłe skarpetki (Górna Marysieńka jest chłodna) wodę i świetliste myśli, dobre uczucia i dużo miłości – przede wszystkim do siebie i do innych... To najpotężniejsze i najpiękniejsze uczucie!

Z całego serca życzę Wam błogostanów, oczyszczenia i uwolnienia od tego, co nam nie służy.
Nie przywiązujmy się do żadnej pojawiającej się myśli, emocji, niech wszystko przepływa, jak chmury...w pokoju, harmonii, relaksie, w zaufaniu. A wychodzimy w cichej zgodzie, gotowości na dalszy wzrost :)

Bądźcie z nami tego dnia.
Do zobaczenia!

Arleta, Asia i Kornelia – zespół Orientalnych Klimatów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz