piątek, 1 stycznia 2016

INDYWIDUALNE SESJE OCZYSZCZAJĄCE


Sesje indywidualne z Izabelą Wołowiec 
i Sławomirem Sówką - oczyszczanie, uwalnianie
Fundacja Mars Wenus i Zdrowie
od 28 stycznia do 1 lutego 2016, Wałbrzych 
w Gabinecie Terapii Wellness, dzielnica Piaskowa Góra, ul. Kruczkowskiego 17/7

Naturalnym stanem człowieka jest bycie zdrowym i szczęśliwym. Każdy z nas, aby móc żyć i  rozwijać się posiada własną przestrzeń. Strumień Światła, w którym żyjemy łączy nas ze Źródłem Życia i z Ziemią, czyli daje nam własne miejsce na Ziemi i we Wszechświecie.  

Ważne, aby nasza przestrzeń była czysta. Nasza praca polega na uwalnianiu ze Strumienia Światła, w którym żyjemy, obcych energii i oczyszczaniu tej przestrzeni.

Kiedy:
Piątek: 29 stycznia, 12:00, 13:30
Sobota: 30 stycznia, 12:00, 13:30, 15:30
Poniedziałek: 1 lutego, 12:00, 13:30, 16:00, 17:30, 19:30Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod nr tel. 793 401 272


Sesja trwa do 75 minut, koszt wynosi 120,00 zł.
PONIŻEJ znajdziesz więcej informacji o sesjach:

Izabela i Sławek o sesjach:

Oczyszczamy również  całą aurę  z ciężarów, myślokształtów, skorupy energetycznej i innych negatywnych struktur, co :
- uwalnia od bólu głowy,
- poprawia koncentrację,
- poprawia jakość snu,
- sprawia, ze czujemy się lekko.

Pracujemy również z lękami, uwalniając je. Są one jedną z wielu blokad. Sprawiają, że czujemy  się niedowartościowani, niedocenieni, trudno nam zmienić kierunek w życiu, czujemy się niestabilni emocjonalnie, nie widzimy własnych talentów i możliwości.
Usuwamy również ograniczające programy zapisane w naszym systemie jak na dysku komputera (np. program cierpienia, potrzeba bycia ofiarą czy przejmowania cierpienia innych na siebie, „nikt mnie nie kocha” etc.).
Poprawiamy ogólną kondycję zdrowotną i samopoczucie, poprzez harmonizację energii i oczyszczenie.
W ciągu tygodnia od sesji, jeśli jest taka potrzeba, można uzyskać dodatkową, krótką nieodpłatną pomoc telefonicznie. Można tez umówić się na kolejną sesję na skypie.Dr Sławomir Sówka - biotechnolog, bioterapeuta i trener, prowadził projekty na Rockefeller University i Uniwersytecie Wiedeńskim. Spotkanie z mistrzem gongu Donem Conreaux w nowojorskiej kawiarni stało się punktem wyjściowym ośmioletnich doświadczeń z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym. Projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler, syryjskim multiinstrumentalistą Bashirem Mirzo i Donem Conreaux, pierwsze CD z wokalistką Aldoną Tomczak, Izabelą Wołowiec i Dariuszem Domanowskim „Gong Waves”, dypl. pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie warsztaty, spotkania i sesje indywidualne prowadzi poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii.

Izabela Wołowiec - psychotronik, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek), astrologią, malarstwem i ceramiką. Prowadzi sesje uzdrawiania duchowego w Polsce, Austrii i Niemczech. Wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną. Jest wiceprezesem Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, mieszka i tworzy w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym.

Zapraszamy!!!
Fundacja Mars Wenus i Zdrowie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz