piątek, 30 października 2015

KONCERT - Kąpiel w dźwiękach

                KĄPIEL W DŹWIĘKACH
                       gongów i innych          
        przepięknych instrumentów

  6 listopada (piątek)
godz. 19.30  (koncert będzie trwał 1,5 godziny)
Pałac przy ul. Armii Krajowej 7a, piękny budynek z królewskim wnętrzem po lewej stronie Dworca Miasto (dzielnica Stary Zdrój), pierwsze piętro - sala nr 10, wejście od sali nr 11 :) 
Prowadząca: ArletaMańkaKoszt: 25 zł lub więcej - według uznania 
Dzieci w wieku 6 –13 lat - bezpłatnie..., w ciszy :) maluchy trzeba dobrze przygotować, żeby były cichutkie podczas koncertu.
Relaksujemy się w pozycji leżącej/ siedzącej - według potrzeb... :) Weź ze sobą wodę, matę, koc, śpiwór - to, czego potrzebujesz, aby Ci było ciepło i wygodnie..., na salę wchodzimy bez obuwia.
ZAPRASZAM w imieniu własnym i Fundacji Mars Wenus i Zdrowie :) 
KILKA SŁÓW O KĄPIELACH... poniżej:

Dźwięk jest najsilniejszym narzędziem umożliwiającym podróżowanie naszej świadomości. Podczas Kąpieli w dźwiękach aktywność bioelektryczna naszego mózgu spada, przechodzi od codziennej aktywności do bardzo wolnych częstotliwości, które towarzyszą nam podczas głębokiego snu, najgłębszej medytacji… To stan wzmożonej regeneracji. W tym momencie najczęściej śpimy, ale możemy znajdować się również w przestrzeni między snem a jawą, w bezczasie, w Tu i Teraz, w Jedności ze Wszystkim, co daje uczucie błogostanu, DOBROSTANU. W sanskrycie to Turiya doświadczenie czystej świadomości, która leży u podstaw, która przekracza i łączy jawę, sen i śnienie, budzi świadomość śnienia i snu bez śnienia. I tak może być… Zanurzamy się w tym stanie i wyłaniamy się z niego, jak podczas kąpieli… W tym procesie mamy również dostęp do podświadomości, w której przechowywane są nasze przekonania, programy, które często warunkują nasze życie. Ten kontakt umożliwia oczyszczenie tych struktur, uwolnienie od tego, co nam nie służy.

Za każdym razem jest inaczej…, zasłony spadają… Oczyszczamy się i uwalniamy…, relaksujemy, wędrujemy…,

Podczas seansu można wykonać świadomą pracę, można też położyć się z intencją i poddać dźwiękom, można też po prostu skorzystać z możliwości niepowtarzalnego przeżycia estetycznego - kontaktu z żywą muzyką, z wibracją…, która przenika całe ciało.

Niech kolejny raz spotkanie we wspólnej przestrzeni przyniesie nam to, co dla nas najlepsze :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz