wtorek, 24 grudnia 2013

Sesje indywidualne - oczyszczanie, uwalnianie...Sesje indywidualne z Izabelą Wołowiec
16 – 17.01.2014 Wałbrzych
Naturalnym stanem człowieka jest bycie zdrowym i szczęśliwym. Każdy z nas, aby móc żyć i  rozwijać się, posiada własną przestrzeń. Strumień Światła, w którym żyjemy łączy nas ze Źródłem Życia i z Ziemią, czyli daje nam własne miejsce na Ziemi i we Wszechświecie. 
Ważne, aby nasza przestrzeń była czysta. Moja praca polega na uwalnianiu ze Strumienia Światła, w którym żyjemy, obcych energii (osób zmarłych lub żyjących) i oczyszczaniu tej przestrzeni.
Oczyszczam również  całą aurę  z ciężarów, myślokształtów, skorupy energetycznej i innych negatywnych struktur, co:

- uwalnia od bólu głowy, poprawia jakość snu, sprawia, że czujemy się lekko.
 Pracuję również z lękami, uwalniając je. Są one jedną z wielu blokad. Sprawiają, że czujemy  się niedowartościowani, niedocenieni, trudno nam zmienić kierunek w życiu, czujemy się niestabilni emocjonalnie, nie widzimy własnych talentów i możliwości.
Usuwam również ograniczające programy zapisane w naszym systemie jak na dysku komputera (np. program cierpienia, potrzeba bycia ofiarą czy przejmowania cierpienia innych na siebie).
Poprawiam ogólną kondycję zdrowotną i samopoczucie, poprzez harmonizację energii i oczyszczenie.
W ciągu tygodnia od sesji, jeśli jest taka potrzeba, można uzyskać dodatkową, krótką pomoc przez telefon. Można tez umówić się na kolejną sesję na skypie.
Sesja trwa godzinę, koszt 120 zł
Kiedy:
16 - 17.01.2014
Gdzie: w Wałbrzychu, miejsce do uzgodnienia.

Konieczne są wcześniejsze rezerwacje (wpłaty: 60 zł) – od ilości zgłoszeń zależeć będzie to, czy Iza i Sławek przyjadą do nas już w czwartek.

Rezerwacja u Arlety, nr tel. 793 401 272, arleta.m@onet.pl

Zapraszamy!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz