środa, 3 stycznia 2024

RYTUAŁ MOCY 29 II, gongowo- grzechotkowy ze Sławomirem Sówką i Adrianem - godz. 19.30 - 22.00

 Pierwszy dzień dźwiękowej uczty... - napełnij się mocą!!!

oczyszczenie, uwolnienie, transformacja..., to, co najlepsze dla nas na tę chwilę... czego Ty potrzebujesz

RYTUAŁ MOCY
uwolnij się, oczyść i napełnij mocą, bądź

KIEDY:  29 lutego  2024, czwartek,
godz. 19.30 - 22.00

GDZIE: Pałac Tielscha w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 7A, 58-302

PROWADZĄCY: 
Sławomir Sówka i Adrian 

RYTUAŁ MOCY obejmuje dwie części, które stanowią całość:

1. Kąpiel w dźwiękach gongów 
- piękny, mocny koncert oczyszczający, uwalniający przy dźwiękach sześciu lub więcej gongów... głównie paiste'owskich, w tym cudnych: Ziemi, Słońcu, Saturnie..., zrelaksowanie ciała

2. Rytuał Mocy 
- transowy, grzechotkowy, uwalniający i napełniający mocą... nie do opisania słowami...

Po rytuale odczuwamy spokój i nienazwaną jedność, często znikają zasłony... Umiejętność doświadczania tej oczyszczającej „podróży” jest zakodowana w naszych genach, jest zdolnością odziedziczoną, nadmożliwością daną każdemu, to stan obecności, klarowności.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:
Weź ze sobą: matę/materac, śpiwór/koce, poduszkę, wodę/herbatę w termosie, wszystko to, co sprawi, że będziesz się czuł(-a) komfortowo :) na salę wchodzimy boso, warto mieć ciepłe skarpetki. Ubierz się wygodnie, na cebulkę. Grube skarpetki - na salę wchodzimy bez obuwia, kapcie, żeby po pałacu, np. do toalety chodzić bez obuwia. Wodę, najlepiej przegotowaną w termosie z dziubkiem. 

INWESTYCJA W DOBRE SAMOPOCZUCIE: 
100 zł przy wpłacie do 22 lutego, dla uczestników Pudży 95 zł  do 22 lutego, 
po terminie i w dniu wydarzenia 120 zł

Sugestia - to wydarzenie można połączyć z Kąpielą w dźwiękach tego samego dnia 
(polecam, bardzo sprawdza się) godz. 17.00-18.30 
- inwestycja całości 170 zł, przy rezerwacji i wpłacie do 22 lutego

REZERWACJA, WPŁATY:
najlepiej osobiście u Arlety, np.   - podczas koncertu i warsztatu z Michałem 3-4 lutego w Pałacu Tielscha 

lub wyślij sms na tel. 793 401 272 (imię i nazwisko, Rytuał Mocy) - najpierw rezerwujemy miejsce, po potwierdzeniu, że miejsce jest, dokonujemy wpłaty na konto, 

nr  rachunku w mBanku: Żródło dźwięku: 94114020040000360282097463  

tytułem – imię i nazwisko, Rytuał Mocy, 
wpłacamy pełną kwotę szczególnie, jeśli potrzebujesz fakturę - daj znać (+NIP) lub 50 zł, resztę w dniu wydarzenia. W przypadku rezygnacji do 27 lutego zwracamy całość, po 27 lutego zostaje u nas 50 zł - koszty własne (wszystko do uzgodnienia). 
Przychodzimy zdrowi, powiadamiamy, jeśli przybyć nie możemy.

O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność wpłat.

PROWADZĄCY:
dr Sławomir Adam Sówka
bioterapeuta (Austria/Polska), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie bioterapeutyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju. Pracuje metoda ustawień hellingerowskich z grupami i w razie potrzeby podczas indywidualnych sesji.

Adrian Mandrak
Od dziecka posiada zdolności, które pozwalają na pracę z energiami, w wieku 15 lat trenując kung-fu poznał pierwsze techniki medytacyjne, a 25 lat temu zainteresował się rozwojem duchowym. Gdy usłyszał pierwszy koncert gongów i dźwięki, które generują zafascynował się nimi do tego stopnia, że gra każdego dnia. Wykształcił się u dr. Sławomira Sówki. Równolegle praktykuje kundalini jogę, medytacje, oraz sesje oddechowe. Prowadzi również kąpiele w dźwiękach gongów, całonocne pudże, oraz sesje indywidualne.

O RYTUALE MOCY

1. KĄPIEL W DŹWIĘKACH 

Działanie kąpieli na poziomie ciała i duszy jest u każdego odmienne. Może mieć ono formę odnajdywania siebie czyli indywiduacji. Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków i alikwot, które masują całe ciało i aktywują m.in. przysadkę mózgową. Spowolnienie fal mózgowych prowadzi do głębokiej relaksacji, której sprzyja pozycja leżąca. Po kąpieli w gongu każdy czuje się w swoim ciele jak w domu, jest odświeżony i doenergetyzowany.
Regularne kąpiele w gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości i przerywają  mechanizmy kontrolujące ciało. Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym i wielu innych sytuacjach. Daje możliwość relaksu i transformacji.


2. RYTUAŁ MOCY 

  
Podczas rytuału wchodzimy w pozycje rytualne, które pochodzą z najróżniejszych kultur całego świata. Są one jednocześnie archetypami, których doświadczenie jest dostępne dla każdego człowieka. Rytuał Mocy wg Felicitas Goodman jest zaskakująco prosty i obejmuje głębię i pełnię doświadczenia, które poprzez przebłyski z podświadomości umożliwia syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu i w coraz większym stopniu łączy nas ze spełnionym istnieniem.
W tej przestrzeni otrzymujemy nowe siły i pojawiają się nowe perspektywy. W ciele zachodzą charakterystyczne, dobrze zdefiniowane zmiany fizjologiczne, które działają uzdrawiająco.

Całemu rytuałowi towarzyszy głośny, intensywny, transowy głos - grzechotek, marakasów. 
Felicitas Goodman poprzez swoje studia i odkrycie prawidłowości w rytualnych pozycjach stworzyła ponadkulturową drogę doświadczania stanów szczytowych, które pozwalają na głębokie oczyszczenie i regenerację. Większość figurek i rysunków naskalnych sprzed tysięcy lat jest precyzyjnym przedstawieniem pozycji rytualnych „podróży”. Kiedy jednolity rytm grzechotek lub bębna wprowadza nas w „podróż”, przyjęta przez nas pozycja rytualna otwiera nam bramę do określonego zakresu doświadczeń. Na przykład doświadczamy podróży duszy, przeżywamy przemiany, uzdrowienie, odnowę, przejścia związane z narodzinami czy śmiercią, końcem i początkiem.
Zapraszamy do tej wyjątkowej podróży 

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

wydarzenia w ramach 
 
Dźwiękowej Uczty dla ciała, duszy i umysłu


29 lutego - 3 marca 2024, możesz wziąć udział w jednym wydarzeniu, kilku lub wszystkich, sprawdź, co Cię przyciąga, co Cię wzywa:

  • 29 lutego godz. 17.00 - 18.30 - Kąpiel w dźwiękach gongów - gra Sławomir i Adrian, niezapomniana kąpiel  - i znów zagra Ziemia, Słońce, Saturn, Księżyc, wszystkie instrumenty gongowej uczty, wydarzenie dobre dla wszystkich, to najkrótsza proponowana forma, polecamy ją szczególnie osobom, które nie miały jeszcze doświadczenia z gongami, a dobra jest dla każdego... warto wziąć w niej udział łącznie z rytuałem mocy, który zaplanowany jest tego samego dnia - po Kąpieli...
  • 29 lutego godz. 19.30 - 22.00 - Rytuał Mocy, spotkanie składa się z dwóch części, a w nim kąpiel w dźwiękach, gongi planetarne (zestaw 7-8  pięknie brzmiących gongów, jak podczas Pudży i mocno grzechotkowo, :) prowadzący: Sławomir i Adrian
  • 1-2 marca godz. 21.00 - 8.00 WIELKA GONG PUDŻA, grają: Sławomir Sówka, Adrian, Arleta: oczyszczenie, regeneracja, integracja, moc i jeszcze więcej dobrego, ok. 10 godzin grają na zmianę: Sławomir, Adrian i Arleta, Pudżę poprzedzi  medytacja, wizualizacja prowadzona, wykład... układa się dla nas najlepsze...     
  • 3 marca 2024, niedziela - Gong Joga,  10:00-13.00  & 14:00-17:00  (miedzy 13.00 a 14.00 przerwa... na posiłeksa terenie Pałacu - jeśli potrzebujesz, weź coś dla siebie…, poleżenie, wyjście na chwilkę na zewnątrz … wszystko wg potrzeb),  prowadzący: Sławomir Sówka                      
    wizualizacje, ćwiczenia fizyczne i oddechowe z kundalini jogi w połączeniu z medycyną dźwięku i wiedzą Sławomira o subtelnych obszarach naszej Istności, którą przekazuje podczas warsztatu - szczególna wartość i wsparcie. Poprzez przebywanie naprzemienne w przestrzeni dźwięku z praktyką jogi (ćwiczenie kriji z kundalini jogi) podnosimy swoje wibracje. Medycyna dźwięku, praca z ciałem, oddech, wizualizacje, gongi – to gong joga - podnosimy i stabilizujemy energię...... i znów oczyszczenie i relaks… i uruchamiamy potencjały, otwieramy się na to, co najlepsze.   Gong Joga oczyszcza na wszystkich poziomach, uwalnia od napięć i lęków, dostraja osobowość do duszy, daje możliwość bycia w ciszy i pełni serca - polecamy wszystkim początkującym i zaawansowanym.               
Informacje o wszystkich wydarzeniach znajdziesz w aktualnościach, jeśli post się nie wyświetla, kliknij w prawym dolnym rogu na: starsze posty, zejdź niżej - do poprzednich stron .

To niezapomniane przeżycia... poruszą każdą naszą komórką..., co ułatwia wprowadzanie wszelkich zmian i pomaga je integrować... działają pro... dla całej naszej Istoty... i co tu jest możliwe dla naszego najwyższego dobra.

PS. Będę wdzięczna za przekazywanie sobie informacji, żeby mogli skorzystać wszyscy, którzy potrzebują.

    Informacje o wszystkich wydarzeniach znajdziesz w aktualnościach, jeśli post się nie wyświetla, kliknij w prawym dolnym rogu na: starsze posty, zejdź niżej - do poprzednich stron 

Przybywajcie kochani :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz