piątek, 10 września 2021

RYTUAŁ MOCY - gongowo - grzechotkowy ze Sławomirem Sówką, 12 XI, 19.00- 22.00


UWOLNIJ SIĘ, OCZYŚĆ 
NAPEŁNIJ MOCĄ,
BĄDŹ

KIEDY:  12 listopada 2021, piątek,
godz. 19.00- 22.00

GDZIE: Pałac Tielscha w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 7A, 58-302

PROWADZĄCY: 
Sławomir Sówka RYTUAŁ MOCY obejmuje dwie części, które stanowią całość:

1. Kąpiel w dźwiękach gongów 
- piękny, mocny koncert oczyszczający, uwalniający przy dźwiękach sześciu lub więcej gongów... głównie paiste'owskich, w tym cudnych: Ziemi, Słońcu, Saturnie..., zrelaksowanie ciała

2. Rytuał Mocy 
- transowy, grzechotkowy, uwalniający i napełniający mocą... nie do opisania słowami...

Po rytuale odczuwamy spokój i nienazwaną jedność, często znikają zasłony.... Umiejętność doświadczania tej oczyszczającej „podróży” jest zakodowana w naszych genach, jest zdolnością odziedziczoną, nadmożliwością daną każdemu.

Pragnąc korzystać z własnych kreatywnych sił, swojego flow, w poszukiwaniu głębszego i bardziej spełnionego życia poszukujemy w różnych kierunkach, pytamy, która z metod jest uniwersalna i przydatna na co dzień właśnie dla mnie. Przyjdź i doświadcz :)

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:
Weź ze sobą: matę/materac, śpiwór/koce, poduszkę, wodę/herbatę w termosie, wszystko to, co sprawi, że będziesz się czuł(-a) komfortowo :) na salę wchodzimy boso, warto mieć ciepłe skarpetki. Ubierz się wygodnie, na cebulkę.

INWESTYCJA W DOBRE SAMOPOCZUCIE: 
90 zł przy wpłacie  do 31 października, 
po terminie i w dniu wydarzenia 100 zł, 
dla uczestników PUDŻY - 80 zł - przy wpłacie do 31 października.

WPŁATY i rezerwacje miejsc: możliwe osobiście u Arlety, np. podczas koncertu 17 października w Pałacu Tielscha lub przelewem na konto: 
Sławomira Sówki, nr  rachunku w Banku Santander   19 1090 1711 0000 0001 0375 9569, 
tytułem –  RYTUAŁ MOCY - Wałbrzych.

Wyślij sms’a potwierdzającego rezerwację: tel. 793 401 272 (imię i nazwisko, nr tel., Rytuał Mocy, kwota:... ), w przypadku pytań dzwoń również na nr jw.

PROWADZĄCY:

dr Sławomir Adam Sówka
bioterapeuta (Austria), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie bioterapeutyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju. Pracuje metoda ustawień hellingerowskich z grupami i w razie potrzeby podczas indywidualnych sesji.

Więcej informacji: 
............................
O RYTUALE MOCY

1. KĄPIEL W DŹWIĘKACH 

Działanie kąpieli na poziomie ciała i duszy jest u każdego odmienne. Może mieć ono formę odnajdywania siebie czyli indywiduacji. Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków i alikwot, które masują całe ciało i aktywują m.in. przysadkę mózgową. Spowolnienie fal mózgowych prowadzi do głębokiej relaksacji, której sprzyja pozycja leżąca. Po kąpieli w gongu każdy czuje się w swoim ciele jak w domu, jest odświeżony i doenergetyzowany.
Regularne kąpiele w gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości i przerywają  mechanizmy kontrolujące ciało. Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym i wielu innych sytuacjach. Daje możliwość relaksu i transformacji.


2. RYTUAŁ MOCY 

  
Podczas rytuału wchodzimy w pozycje rytualne, które pochodzą z najróżniejszych kultur całego świata. Są one jednocześnie archetypami, których doświadczenie jest dostępne dla każdego człowieka. Rytuał Mocy wg Felicitas Goodman jest zaskakująco prosty i obejmuje głębię i pełnię doświadczenia, które poprzez przebłyski z podświadomości umożliwia syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu i w coraz większym stopniu łączy nas ze spełnionym istnieniem.
W tej przestrzeni otrzymujemy nowe siły i pojawiają się nowe perspektywy. W ciele zachodzą charakterystyczne, dobrze zdefiniowane zmiany fizjologiczne, które działają uzdrawiająco.

Całemu rytuałowi towarzyszy głośny, intensywny, transowy głos - grzechotek, marakasów. 
Felicitas Goodman poprzez swoje studia i odkrycie prawidłowości w rytualnych pozycjach stworzyła ponadkulturową drogę doświadczania stanów szczytowych, które pozwalają na głębokie oczyszczenie i regenerację. Większość figurek i rysunków naskalnych sprzed tysięcy lat jest precyzyjnym przedstawieniem pozycji rytualnych „podróży”. Kiedy jednolity rytm grzechotek lub bębna wprowadza nas w „podróż”, przyjęta przez nas pozycja rytualna otwiera nam bramę do określonego zakresu doświadczeń. Na przykład doświadczamy podróży duszy, przeżywamy przemiany, uzdrowienie, odnowę, przejścia związane z narodzinami czy śmiercią, końcem i początkiem.
Zaprasza: Sławomir, Izabela

........................................................................................................................................................

Inne wydarzenia w ramach przyjazdu Sławomira Sówki 

Izabeli Wołowiec,
 
i dźwiękowej uczty dla ciała, duszy i umysłu


  • 10-11 listopada - noc ze środy na czwartek, 21.00- 8.00 -  Wielka Gong Pudża, ok. 10 godzin grają na zmianę: Sławomir, Izabela i Arleta, Pudżę poprzedzi taniec transowy lub medytacja  prowadzona - zależnie od energii grupy...
  • 12 listopada, piątek - Kąpiel w dźwiękach gongów, gra Sławomir i Izabela na +/-8 gongach - zabrzmi prawie cały układ słoneczny - jak podczas pudży, wersja jest krótsza - dobra dla wszystkich dla początkujących  (bez doświadczenia kąpieli... dźwiękowej) i dla zaawansowanych doświadczaczy... :)
  • 14 - 15 listopada 2021 - Gong Joga - krije z kundalini jogi, praca z ciałem i z całościa naszej Istory, oddech, wizualizacje, gongi, relaks
 To niezapomniane przeżycia... poruszą każdą naszą komórką..., co ułatwia wprowadzanie wszelkich zmian i pomaga je integrować... działa pro... dla całej naszej Istoty.

    Informacje o wszystkich wydarzeniach znajdziesz w aktualnościach, jeśli post się nie wyświetla, kliknij w prawym dolnym rogu na: starsze posty, zejdź niżej - do poprzednich stron 

Przybywajcie kochani :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz