piątek, 9 października 2020

Praktyka śmiechu, praktyka śmiechem...


PRAKTYKA ŚMIECHU

28 listopada 2020, 

godz. 11.00 – 13.00 z przerwą

miejsce do potwierdzenia, na pewno w Wałbrzychu

            Prowadząca: Janina Chochłakiewicz

Opis:

Śmiech to zdrowie - spontaniczny śmiech, zwłaszcza doświadczany podczas wspólnej praktyki śmiechu, to dawka bardzo dobrej energii, która może zdziałać cuda.

W profilaktyce zdrowia, w rozwiązywaniu konfliktów, redukcji stresu i ograniczaniu napięć emocjonalnych śmiech okazuje się prostą w zastosowaniu metodą, do tego bezpieczną i łatwo dostępną bez względu na wiek uczestników. Śmiech buduje radość życia, uodpornia, działa przeciwbólowo i antydepresyjnie, poprawia nastrój, wzmacnia system immunologiczny, sprzyja lepszemu dotlenieniu organizmu, ułatwia kontakty społeczne. Śmiech to silne antidotum na lęk i niepewność jutra, powoduje zwiększenie poziomu endorfin i odpręża. To również rodzaj wysiłku fizycznego, pozwala spalić kalorie i rozgrzać się przed innymi obowiązkami. Śmiech także integruje i wzmaga kreatywność. Wielu twierdzi, że śmiech i radość podnoszą nasze wibracje. Śmiech to silny lek dostępny bez recepty ;) oddziałuje na cały organizm – na ciało i ducha.

Prowadzenie:

Janina Chochłakiewicz - pedagog, absolwentka Szkoły Trenerów "Sieć" we Wrocławiu rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, absolwentka Studium Socjoterapii, Profilaktyki i Promocji Zdrowia, tutor, realizatorka wielu autorskich warsztatów dla młodzieży i dorosłych, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, podlega superwizji.

Zasady uczestnictwa:

konieczna rezerwacja miejsca pod nr tel. 793 401 272, wyślij sms z imieniem i nazwiskiem i hasłem Terapia śmiechem  - rezerwacja jest ważna, jeśli jest potwierdzona, o ew. rezygnacji, proszę o powiadomienie na ten sam nr tel.

zachowujemy obowiązujące zasady (dezynfekujemy ręce, zachowujemy odległości, mamy ze sobą maseczki…, przychodzimy zdrowi)

Jak się przygotować:

Swobodny wygodny strój, ciepłe skarpetki lub najlepiej jakieś trzewiczki, tenisówki, kapcie - co wygodne dla Ciebie, w sali jest kamienna posadzka - ważne, żeby nam było ciepło w stopy. Bierzemy również matę, śpiwór/koc, poduszkę na krótki relaks - ma nam być przyjemnie i wygodnie.

Koszt: 40 zł

😀😃😄😅💞💞💞💞 tego nam potrzeba - radości

Zapraszamy

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza