wtorek, 30 października 2018

... przedświątecznie - Camila i Arleta

 Trzygodzinna
CEREMONIA DŹWIĘKU
   gongi i kryształy 

Kiedy: 9 grudnia (niedziela)
godz.18.00 - 21.00
Miejsce: Hotel Maria, sala Marysieńka, 
ul. Wrocławska 134b Wałbrzych (dzielnica Szczawienko)

Wstęp: 60 zł, dzieci do lat 14 bezpłatnie, maluchy - tylko grzeczne :) w ciszy przygotowane przez rodziców. Pary, małżeństwa - 100 zł za dwie osoby.

Właściwości dnia: uszlachetnienie, transformacja, ponowne zjednoczenie, ciało świetlane, aktywacja do wzrostu, ekstaza wolności.

W ten wyjątkowy przedświąteczny zimowy wieczór, zapraszamy Cię na niezwykłą muzyczną, duchową podróż. W Świat magicznych dźwięków i kosmicznych instrumentów. Do krainy, gdzie będziesz mógł odczuć siebie i doświadczyć Przestrzeni swojego SERCA, gdzie moc Uzdrawiających Pieśni, Mantr i śpiewu intuicyjnego rozświetli Twoje Ciało i Duszę a cudowne dźwięki zabiorą Cię w odlegle rejony wszechświata i Matki Ziemi.

To spotkanie łączy dwie piękne kobiece energie i moc wspaniałych instrumentów zagra dla Was 
Camila Vatral  i Arleta Em

oraz 6 gongów, dwa komplety mis kryształowych, harfa kryształowa, dzwony rurowe, misy terapeutyczne, bębny szamańskie, kamertony, kije deszczowe, grzechotki, ocean drum, sansule, tingsze, shrutibox, a także usłyszysz mantry i otwierające serce śpiewy.

To będzie prawdziwa uczta muzyczna dla Duszy, Ciała i Twojego Serca.
 i ostatni koncert w Orientalnych Klimatach w starym roku. Niech dźwięki oczyszczą nas, uwolnią, wzniosą wysoko, wysoko..., pomogą harmonijnie, pozytywnie zakończyć stary rok i pięknie z nową mocą i spełniającymi się marzeniami będącymi częścią naszej Drogi, szczęśliwie... rozpocząć Nowy Rok. Niech się dzieje to, co dla nas najlepsze... Jak może być lepiej?

Jak się przygotować do tego spotkania?
Ubierz się wygodnie. Weź ze sobą matę/materac, śpiwór i koc, poduszkę, to..., czego potrzebujesz, aby Ci było ciepło i wygodnie - to bardzo ważne. Na salę wchodzimy bez obuwia, ważne grube skarpetki... i woda do picia - w razie potrzeby lub termos z herbatą.

W sali na pewno będzie ciepło, ale podczas relaksu ciało wychładza się, dlatego warto być dobrze przygotowanym i mieć ciepłe  posłanie. Dźwięki odbieramy w pozycji leżącej, w ciszy, można również siedzieć... 

PROWADZĄCA:


Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ok 500 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty i masaże oraz koncerty z kryształowymi misami. 

Arleta Em – pasjonatka zdrowego trybu życia i alternatywnych metod leczenia z dużym 
doświadczeniem pedagogicznym i terapeutycznym. Ukończyła czterostopniowe szkolenie Masażu Dźwiękiem otrzymała Certyfikat Akademii Petera Hess'a. Prowadzi sesje indywidualnie i grupowe relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych, nie tylko archaicznych instrumentów. Współpracuje z innymi muzykami, współtworzy projekt Soul Awakening – z Michałem Esz i Bartem Warkoczem, od kilku lat organizuje Pudże Dźwiękowe i Rytuały Mocy ze Sławomirem Sówką i Izabelą Wołowiec z Austrii. Mistrzyni gongu - gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux, z którym osobiście spotkała się w 2015 roku.Zapraszamy:
Kryształowy Portal przy współpracy z Orientalnymi Klimatami


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz