czwartek, 18 października 2018

Kąpiel w dźwiękach gongów


 Kąpiel w dźwiękach  gongów
oczyszczenie - relaks - transformacja - integracja tego, 
co dla nas najlepsze
 w Przestrzeni Serca

18 listopada 2018, godz. 18.00 - 19.30, 
w otwartości na dłużej i więcej...

Pałac Tielscha, ul. Armii Krajowej 7a w Wałbrzychu 
(dzielnica Stary Zdrój, kilkadziesiąt metrów od Dworca PKP Wałbrzych Miasto; I piętro, sala balowa)


Prowadząca: Arleta Em 

z bogactwem pięknych instrumentów i kryształowymi misami, które przybyły do mnie ostatniej wiosny
O wydarzeniu:

Podczas seansu będzie można zrelaksować się lub wykonać świadomą pracę - położyć się z intencją i poddać dźwiękom, można też po prostu skorzystać z możliwości niepowtarzalnego muzycznego przeżycia - kontaktu z żywą muzyką, z niezwykłą wibracją, która przenika całe ciało (więcej informacji pod wydarzeniem...).

Koszt: 35 zł lub tyle, ile możesz podarować; dzieci do lat 13 (lepiej nie młodsze niż 5 lat, w razie potrzeby proszę dzwonić: 793 401 272) bezpłatnie, w ciszy, przygotowane przez rodziców.


Cel: 

Zebrane pieniądze będą wsparciem Tańca na Mandali w Wałbrzychu - dla pożytku naszego i Wszystkich Czujących Istot
Tańczę i za ten taniec jestem bardzo wdzięczna :) to piękne doświadczenie, zainteresowani zawsze mogą zapytać o szczegóły i do nas dołączyć...

Wpłaty możesz dokonać bezpośrednio przed koncertem lub na konto Fundacji Chodorowskich (organizator koncertu): 18 1140 2004 0000 3102 7682 7029, tytuł wpłaty: Darowizna uczestnika za koncert Arlety - mandala


Co wziąć:
Proszę zabrać ze sobą matę/materac, koc lub śpiwór, poduszkę, wodę, skarpetki - na salę wchodzimy bez obuwia. Ma nam być ciepło i komfortowo :) Dźwięki odbieramy w pozycji leżącej, w ciszy, można również siedzieć...

O energii dnia:
18.11.18 - hmmm, również lustro, a mistrzowska 11 pomiędzy :) 
numerologiczna wibracja dnia - 22.
Wskazówka: 
Spójrz na zwierciadło, które pokazuje ludzi i sytuacje życiowe. To są podarunki. Rozpoznaj, jak pielęgnujesz iluzje w swoim życiu, Wykorzystaj swoją moc rozstrzygania. Poddaj się swoim cieniom. Spójrz w lustro. Wykorzystaj miecz prawdy, by uwolnić się i przebaczyć..., oczyszczony wyjdź z oddzielenia do jedności, jak dziecko Prawdy, Światła, Wiecznego Teraz i w tym zjednoczeniu wiedz, że jesteś boskim owocem, który spadł z drzewa świadomości Jednego - wolny, szczęśliwy.


Arleta Em – pasjonatka zdrowego trybu życia i alternatywnych metod leczenia z dużym 
doświadczeniem pedagogicznym i terapeutycznym. Ukończyła czterostopniowe szkolenie Masażu Dźwiękiem otrzymała Certyfikat Akademii Petera Hess'a. Prowadzi sesje indywidualnie i grupowe relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych, nie tylko archaicznych instrumentów. Współpracuje z innymi muzykami, współtworzy projekt Soul Awakening – z Michałem Esz i Bartem Warkoczem, od kilku lat organizuje Pudże Dźwiękowe i Rytuały Mocy ze Sławomirem Sówką i Izabelą Wołowiec z Austrii. Mistrzyni gongu - gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux, z którym osobiście spotkała się w 2015 roku.

Zapraszamy
Arleta, Fundacja Chodorowskich i piękna przestrzeń Pałacu Tielscha


KILKA SŁÓW O DŹWIĘKACH:


Świat jest dźwiękiem - w doświadczeniu dźwiękowych wibracji nie ma granic. Działanie kąpieli na poziomie ciała, duszy i umysłu jest u każdego odmienne. Kąpiel ma silne działanie oczyszczające, umożliwiające syntezę tego, co świadome i tego, co nieświadome w naszym życiu. Może nam pomóc w powrocie do pierwotnego zaufania, w lepszym kontakcie z samym sobą i w relacjach z innymi.

Na poziomie fizycznym nakładanie się wielu frekwencji gongu stwarza nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków, alikwotów, które masują - wprowadzają w wibrację całe nasze ciało. Spowolnienie fal mózgowych umożliwia przerwanie ciągu myślowego pędzącego umysłu i wprowadza w stan głębokiego relaksu, któremu sprzyja pozycja leżąca. To wszystko ułatwia kontakt z naszą podświadomością - warto mieć intencję, jakiś cel tej dźwiękowej podróży, można tez zanurzyć się w zaufaniu w Przestrzeni Serca, w której dzieje się to, co dla nas najlepsze.

Regularne kąpiele w dźwiękach gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości, wyjście poza schematy, uwolnienie od ograniczających nas programów i przekonań. W życiu pojawia się więcej przestrzeni, lekkości, radości...

Korzystający z zabiegów i kąpieli doświadczają pozytywnych efektów m.in. przy wewnętrznych stanach napięcia związanych ze stresem, symptomach psychosomatycznych, nerwicach, problemach z kręgosłupem, depresjach, przy wypaleniu zawodowym, konieczności odreagowania emocjonalnego i w wielu innych sytuacjach.

Kąpiel w dźwiękach gongów to również piękne przeżycie estetyczne. Okazja do wyjątkowego kontaktu z żywą muzyką.

To wspaniałe doświadczenie!!!

Przeciwwskazania do masażu dźwiękiem to aparat słuchowy i wszczepiona zastawka serca. 

Kobiety w ciąży przybywają na koncerty :) najlepiej, aby kładły się w miejscu w pobliżu drzwi lub na końcu sali, tak aby w razie potrzeby mogły swobodnie wyjść. Proszę też o wcześniejszy kontakt telefoniczny - 793 401 272. Dzieci w łonie matki podczas koncertu najczęściej zasypiają, a mamy są zadowolone :)

Podczas koncertu staramy się nie dawać uwagi myślom, najlepiej obserwować je, jak chmury pojawiające się i znikające na niebie, podobnie z emocjami i innymi odczuciami w ciele - pojawią się i znikną... Można też: skupić się na oddechu, słuchać muzyki i pozwolić dźwiękom na swobodne przepływanie przez ciało lub po prostu zasnąć... 

Zapraszamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz