sobota, 10 marca 2018

Teatr Dźwięku z Katowic i Solar Music Medicina

„Dźwięki i słowa płyną z serca. W otwartości swojej, w modlitwie.
Dla ukojenia, oczyszczenia i transformacji. Otrzepuję kurz myśli, pochylając głowę przed Boską Istotą w każdym z Nas...”


DŹWIĘKOWA OPOWIEŚĆ - taka po raz pierwszy w naszej przestrzeni, będą rozbrzmiewały szamańskie bębny, które połączą nas z energią Ziemi, a odgłosy indiańskich fletów uniosą nas wysoko, wysoko..., a my w przestrzeniach naszych serc udamy się w podróż - w głąb siebie i do pięknych krain... w czterogodzinny bezczas

PROWADZĄCY:
- Rima Sadurska i Łuasz Bareja – TEATR DŹWIĘKU Z KATOWIC
- Grzegorz Zielonko - SOLAR MUSIC MEDICINA
- Arleta – organizacja; zagra tym razem tylko ciszą :) - z ogromną przyjemnością poddam się tej dźwiękowej opowieści… razem z Wami


KIEDY: 23 marca 2018 (piątek), godz. 20.00 – 12.00 (północ)

GDZIE: Pałac Tielscha w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 7a (kilkadziesiąt metrów od Dworca Miasto, pierwsze piętro), Sala Balowa

INWESTYCJA: 80 zł

ZAPISY, INFORMACJE, WPŁATY – możliwe również bezpośrednio przed wydarzeniem, jeśli zabraknie miejsc, to Was poinformujemy;) jest 50 i ciut więcej – zmieścimy się :) przybywajcie Kochani.
Kontakt: Arleta tel. 793 401 272, arleta.m@onet.pl, możliwe wpłaty na konto Fundacji Chodorowskich: 18 1140 2004 0000 3102 7682 7029; informację o wpłacie prześlijcie, proszę, sms’em lub mail’em

O WYDARZENIU, O DŹWIĘKACH:
Mity ludów oraz kosmogeniczne przekazy starożytnych cywilizacji, a także współczesna nauka zbiegają się w idei, że wspólnym podłożem wszystkiego, co znamy jest wibracja. Dźwięk jest jej doskonale odczuwalną i zachwycającą alegorią, o fascynujących właściwościach...Muzyka instrumentów terapeutycznych wprawia w stan głębokiego odprężenia.
Gongi i misy śpiewające, bębny, dzwonki i cała muzyka, oddziałuje na człowieka na wielu poziomach.
Jak to się dzieje?
Wibracja rezonuje z drganiami komórek ciała, można powiedzieć, że jest to komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki gongów i mis śpiewających wzmacniają ją lub przywracają. Wspomagają regenerację zdrowych tkanek.
Następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizm.
Harmonizuje się układ nerwowy. Jest to mocno odczuwalne. Uspokajają się myśli, zyskujemy łatwość wejścia w stan wewnętrzny. Poprawia się jakość snu i słuch Oczyszczają się emocje. Wspierane jest uwolnienie blokad ciał energetycznych. Możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.

W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej "transparentna" – wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki.

Podczas czterogodzinnej ceremonii zyskujemy ogromną możliwość regeneracji i głębokiego wejścia w siebie, oczarowania się opowieścią zewnętrzną, która stworzy Twoją wewnętrzną opowieść, Twoją niepowtarzalną opowieść...

DO USŁYSZENIA

WIĘCEJ O PROWADZĄCYCH 

www. teatrdzwięku.pl
www.solarmusic.in
www.praktykaduchowa.pl

TEATR DŹWIĘKU powstał z inspiracji czasem gdy nie było granicy między teatrem, ceremonią, religią a życiem. To autorski projekt Rimy Sadurskiej (naturoterapeutki, artystki, zielarki) i Łukasza Bareja (multinstrumentalisty, kompozytora, realizatora dźwięku), którzy eksplorują ideę wibracji jako podłoża istnienia wszystkiego co znamy. Koncentrują się na dobroczynnych właściwościach dźwięku w oparciu zarówno o jego wymiar terapeutyczny, jak i artystyczny. Grają z nami gongi, misy śpiewające, dzwonki wietrzne, bębny, flety, saksofon.

SOLAR MUSIC MEDICINA to projekt propagujący i generujący uzdrawiające dźwięki – wibracje. Wibracje o odpowiednich częstotliwościach mobilizują komórki organizmu do procesów samo uzdrawiania i regeneracji.
Korzystamy z takich instrumentów jak misy kryształowe, misy dźwiękowe „Acama” terapeutycznej jakości zwane także tybetańskimi, misy czakrowe, gongi tybetańskie, didgeridoo, cajon, bęben ceramiczny Udu, flety indiańskie, bębny szamańskie, afrykańskie djembe, instrumenty archaiczne typu: konchy, dzwonki wietrzne koshi, grzechotki shipibo, tingshe, kije deszczowe, shruti, sansula.

UWAGA:
Prosimy o zabranie ze sobą wygodnych i ciepłych ubrań, mat/materacy, śpiworów, koców, poduszki, wody, etc. oraz wszystkiego, co czujemy osobiście za potrzebne.

ZAPRASZAMY
Arleta, Rima, Łukasz, Grześ,
współpraca: Orientalne Klimaty i Fundacja Chodorowskich

I zadzieje się… piękno
już działa w przestrzeni
cały czas działa
:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz