środa, 27 września 2017

Soul Awakening

  WYJĄTKOWY, 
 już czwarty raz w pięknej przestrzeni Pałacu Tielscha zaśpiewają dla Was alikwotowo, harmonicznie Głosy Naszych Dusz
 i zagra bogactwo instrumentów

 10 listopada - piątek
 godz. 20.00 – 21.30 
z otwartością na więcej i dłużej


 
PAŁAC TIELSCHA, ul. Armii Krajowej 7a w Wałbrzychu (kilkadziesiąt metrów od Dworca Miasto, dzielnica Stary Zdrój), I piętro, wejście od sali nr 17 
KOSZT: 40 zł

A ZAGRAJĄ I ZAŚPIEWAJĄ DLA WAS:
MICHAŁ ESZ SZERLĄG z Sanoka - śpiew gardłowy i alikwotowy, didgeridoo
   
 
BART WARKOCZ  – klarnet, śpiew alikwotowy, marakasy, kije deszczowe ..., który współtworzy znane i lubiane przez wielu Trio Klezmerskie KLEZMERADO

 
ARLETA EM - gongi, dzwony rurowe, misy, dzwonki, Shruti Box, ocean drum, marakasy, śpiew …
......................


PODCZAS WYDARZENIA
Sfera wokalna i instrumentalna przenikają się dzięki połączeniu śpiewu alikwotowego i szerokiego spektrum instrumentów... z cudnie kryształowo, niebiańsko... brzmiącymi dzwonami rurowymi, niskim głębokim dźwiękiem gongów i niezwykle brzmiącym w tym towarzystwie klarnetem.
Powstaje dzięki temu wodospad alikwotowych, harmonicznych dźwięków, w których każdy może się zanurzyć, by oczyścić umysł i odbyć indywidualną podróż do własnego wnętrza.

Weźcie ze sobą maty, koce, śpiwory, poduszki, wodę. Polecamy odebrać te dźwięki w pozycji leżącej, ale można również siedzieć – jak czujesz, jak potrzebujesz. Na salę wchodzimy bez obuwia. 


A DZIEŃ PO - 11 LISTOPADA zapraszamy na warsztat śpiewu alikwotowego i gardłowego, który poprowadzi Michała Esz, koszt: 150 zł, w przedpłacie do 3 listopada - 120 zł.  Konieczna rezerwacja miejsc, telefon kontaktowy: 793 401 272, mail: arleta.m@onet.pl - potwierdzenie rezerwacji.

ZAPRASZAMY!!!
Arleta, Bartek i Michał oraz zespół Orientalnych Klimatów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz