środa, 26 sierpnia 2015

AKTYWNIE, ZDROWO, RODZINNIE!!!

Moi Drodzy już w nadchodzącą niedzielę - 30 sierpnia 2015 kończymy wakacyjny aktywny sezon w Parku Sobieskiego i w Hali Lekkoatletycznej!!! 
Tym razem JOGA i KONCERT GONGOWY - inny niż wszystkie dotychczasowe, będą grały trzy, a może nawet cztery osoby Emotikon smile Emotikon smile Emotikon smile i jedzonko, i gotowanie, i CUDOWNIE BĘDZIE!!!!!!!! Zaczynamy o 18.00!!!
My i Urząd Miasta w darze dla Was!!!! Impreza jest bezpłatna, przybywajcie, korzystajcie z tego dobrodziejstwa!!!!!
Jogę poprowadzi o godz. 18.00 Ania Pośpiech, natomiast Koncert o godz. 19.00 - Kąpiel w dźwiękach zagrają dla Was: Arleta Mańka, Mirek Sopicki i Kacper Jefmański i może jeszcze... :) 

PO uczcie dla ciała i ducha mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę w postaci pysznego wegetariańskiego poczęstunku oraz mini pokazu kulinarnego, podczas którego będziecie mogli sami przygotować sobie pyszną „pakorę” - warzywa w cieście. Otrzymacie od nas także przepisy, aby wykonać to samodzielnie w domku dla rodziny, przyjaciół, Waszych gości.
Ponadto do kupienia będą wspaniałe chlebki - osobiście zajada je Ania i chwali baaaardzo, jest pyszny - polecamy!!! Duży chlebek koszt 8 zł.
Zarezerwujcie sobie czas  do godz. 21.00. 

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami już trzeci rok i dziękujemy za wsparcie i współpracę Urzędowi Miasta i naszemu Prezydentowi Romanowi Szełemejowi!!! :) 

Cudownie..., że tak pięknie się w naszym mieście dzieje!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz