wtorek, 2 września 2014

Wielkie głosowanie

Kochani

Bardzo  Was prosimy  o wsparcie i  oddanie głosu

Walczymy o  fundusze i miejsce do stworzenia centrum  rozwoju osobistego w Starej Kopalni
Głosujcie na nasz projekt J!!! W ramach  funduszu partycypacyjnym
Projekt  ogólnomiejski  nr 20
Można głosować elektronicznie http://wbp.um.walbrzych.pl
(tu znajdziesz elektroniczny formularz do głosowania)
lub na kartach do głosowanie ( opcja  dla osób starszych)  formularz na stronie  wbp.um.walbrzych.pl (link [1] )

Liczymy na Was
Wielkie Dzięki za każdy głos, mamy , taty, brata, siostry, cioci, wujka, babci , dziadka, przyjaciółki, koleżanki, sąsiada i sąsiadki J
Warunkiem głosowanie jest  mieć ukończone 16 lat oraz zameldowanie w Wałbrzychu na stałe.

Krótki opis projektu
Fundacja Kobiety Zmieniają Świat i Fundacja Nibana (Anna Pośpiech) zrealizowały w 2013 roku projekt Lokalna Inicjatywa Kobieca  Kobiety Zmieniają Świat (relacje i zdjęcia z projektu patrz www.kobietyzmieniajaswiat.pl ). Dzięki udziałowi w spotkaniach, seminariach, szkoleniach, zajęciach jogi, koncertach gongów, odbywających się w ramach  projektu Lokalna Inicjatywa Kobieca  wiele kobiet uwierzyło w siebie i zaczęło nowe życie – bardziej twórcze, pożyteczne  i owocne. Pozytywna ocena przez uczestników zrealizowanego projektu świadczy o tym, że kontynuacja takich działań jest bardzo potrzebna, a tym samym niezbędne jest stałe, dobrze wyposażone miejsce, gdzie te działania będą się odbywać.
Projekt Wałbrzyskie Centrum Aktywizacji Lokalnej i Samorozwoju, zgłoszony przez Fundację Kobiety Zmieniają Świat i Fundację Nibana do Wałbrzyskiego Budżetu Partycypacyjnego 2015 został zweryfikowany pozytywnie, a tym samym dopuszczony do głosowania.
Projekt zakłada stworzenie i wyposażenie miejsca, w którym będą odbywać się przedsięwzięcia edukacyjne prowadzące do aktywizacji kobiet i seniorów, w tym szkolenia, zajęcia jogi, doradztwo indywidualne, seminaria.

Sprawmy  aby  Wałbrzych stał  się miejscem  samorozwoju , wzrostu, ewolucji i rozkwitu,
 wyrastającego z ludzi tego miasta:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz