piątek, 5 września 2014

Połączenie SIŁ

Kochani
Zostało jeszcze tylko kilka dni do głosowania w ramach Wałbrzyskiego Budżetu Partycypacyjnego (https://wbp.um.walbrzych.pl/)

To niezwykle ważny czas dla Was jako decydentów i dla nas jako twórców projektów , jakie działania rozwojowe dla mieszkańców miasta będą miały miejsce w najbliższym okresie.

Wszystkie Projekty są bardzo ciekawe, ale w większości dotyczą budynków
i infrastruktury.
Patrząc na karty historii wiemy jak ważna jest współpracai z tego tytułu połączyliśmy nasze siły w zbieraniu głosów. Prosimy tych wszystkich, którzy jeszcze nie oddali głosu, aby zagłosowali na projekty:  nr 18 Centrum Wielokulturowe Brave Kids i nr 20 Wałbrzyskie Centrum Aktywizacji Lokalnej i Samorozwoju, ponieważ mamy podobne cele, wizje i wartości w sercach w pracy na rzecz naszej lokalnej wałbrzyskiej społeczności.
Projekty które proponujemy stawiają na LUDZI naszego miastazaczynając od dzieci – naszego przyszłego pokolenia, poprzez młodzież, dorosłych i seniorów, by w tych pięknych nowych budynkach, obiektach, parkach byli LUDZIEktórzy się uśmiechają, mają pomysły i chęć do życia. Cóż z tego , że zbudujemy nowe obiekty, które zostaną zniszczone , niedocenione, skrytykowane. Ważne jest, aby zaangażować właśnie mieszkańców do udziału, tworzenia i korzystania z tych miejsc.
Potrzebna jest SIŁA do odkrycia WARTOŚCI w LUDZIACH NASZEGO MIASTA.
Na podstawie wcześniejszych projektów czujemy jak ważne jest wsparcie naszych mieszkańców poprzez cykliczne spotkania, warsztaty, szkolenia, warsztaty, a przede wszystkim ich ZAANGAŻOWANIE we własny rozwój, a tym samym w przemianę i rozwój naszego miasta, bo zmiana zaczyna się od jednostki. Proponowane przez nas projekty dają właśnie taką szansę każdemu mieszkańcowi naszego miasta :)
Sprawmy, aby Wałbrzych stałsię miejscem OTWARTYM, przyjaznym, radosnym oraz pełnym wzrostu, ewolucji, rozkwitu z odważnymi i szczęśliwymi wałbrzysznami :)

MOC jest z Nami

Zapraszamy także wszsytkich w sobotę 6 wrzenia na Dni Wałbrzycha do odwiedzin naszego stoiska,
a tam będzie czekało na Was pyszne jabłuszko

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz