wtorek, 26 lutego 2013

Opinie, doświadczenia - Tai Chi

Poniżej możecie przeczytać i zamieścić własne doświadczenia z praktyki Tai Chi:Ćwiczenia Tai Chi rzeczywiście są w stanie zmienić wytrzymałość ciała i jego kondycję. Po ćwiczeniach zawsze czułam się dobrze i po jakimś czasie nagle zauważyłem duże zmiany jakich dokonałem. Dziś jestem wysportowany, rozciągnięty i pełen energii."     
Krzysztof lat 33


"Te ćwiczenia pomagają złapać równowagę pod względem fizycznym jak i psychicznym. Kiedyś nie mogłam ustać na jednej nodze, kiwałam się. Teraz jest już lepiej. Lepsze jest też moje samopoczucie. Już nie wychodzę, lecz wyfruwam z ćwiczeń."     
Elżbieta lat 50


 "Dzięki Tai Chi pozbyłem się moich dolegliwości związanych z kręgosłupem. Ponadto coś się zmieniło w mojej sferze psychicznej. Znajomi zauważyli, że stałem się bardziej otwarty i bezpośredni."     
Robert lat 40

"Na początku nie chciałem wierzyć, że te wolne i miękkie ruchy mogą okazać się efektywną metodą na usprawnienie funkcjonalności ciała. Teraz wciąż ćwiczę i przy okazji łapię świetną kondycję"     
Grzegorz lat 26


"Tai Chi pozwala mi doładowywać moją energię poprzez symbiozę ze środowiskiem. Umożliwia nam głębsze czerpanie energii z ziemi i powietrza. Cieszę się, że za pomocą treningów mogę złapać dystans do rzeczywistości, widzieć wszystko z dobrej perspektywy."     
Andrzej lat 57


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz