Prowadzący

KONCERTY - Kąpiele w dźwiękach gongów 
- Pałac Tielscha w Wałbrzychu

Arleta Mańka (fb Arleta Em) - nauczyciel, socjoterapeuta, kinezjolog coach, terapeuta dźwiekiem prowadzi grupy i zajęcia indywidualne metodą Kinezjologii Edukacyjnej z elementami terapii dźwiękiem - dla osób w każdym wieku (dzieci, młodzież, seniorzy). Ukończyła czterostopniowe szkolenie Masażu Dźwiękiem otrzymała Certyfikat Akademii Petera Hess'a. Prowadzi indywidualnie i przy współpracy z innymi muzykami relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych, nie tylko orientalnych, instrumentów. Mistrzyni gongu - gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux, z którym osobiście spotkała się w 2015 roku. 

Zaprasza na Kąpiele w dźwiękach gongów, w weekendy, w Hotelu Maria (Szczawienko) oraz w Pałacu Tielscha w Wałbrzychu (dzielnica Stary Zdrój) lub w innych miejscach - zależnie od potrzeb.
tel. 793-401-272


 ...........................................     

HATHA JOGA -  w PSP Nr 21 - Podzamcze

Gosia Bryjka                               Miłośniczka jogi, medytacji i kuchni wegetariańskiej od wielu lat. Z wykształcenia pedagog, od 25 lat pracuje z ludźmi. Ukończyła kurs nauczycielski, organizowany przez Stowarzyszenie Jogi Akademickiej i AZS Politechniki Częstochowskiej u prof. Janusza Szopy. Uzyskała uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga. Od początku związana z Orientalnymi Klimatami. Warsztat doskonali poprzez kursy, wyjazdy, szkolenia m.in. do Indii gdzie odbyła praktykę w Instytucie Ashtanga Jogi K.P Joisa w Mysore. Zgłębia tajniki Ajurwedy. Ukończyłą kurs Psychologii Ajurewdyjskiej, odbyła praktykę Panchakarmy w Indiach. Prowadzi zajęcia w PSP nr 21 na Podzamczu w sali lustrzanej.
tel. 607 300 037

 ...........................................                 
                       
VINYASA JOGA, RELAKSACJE  Świebodzice SP nr 3

Joanna Łappo - instruktor jogi z wykształcenia fizjoterapeuta z pasją do uzdrawiania ruchem. Joga w życiu rozbudziła wewnętrzne światło w 2009, od tego czasu poznaje nowe ścieżki praktyki i rozwija się na warsztatach u różnych nauczycieli stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Zwolenniczka medycyny holistycznej i naturoterapii oraz nurtu wellness rozwijająca szerokie zainteresowania w tych dziedzinach. Uwielbia pracować z ludźmi i dla ludzi, dzielić się tym co daje zdrowie i dobre samopoczucie. Prowadzi Gabinet Terapii Wellness oferując bogaty warsztat terapeutyczny.
                         


tel.  509 095 330