niedziela, 6 stycznia 2019

Tańce w kręgu - warsztat z Izabelą Wołowiec w Wałbrzychu

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU 
W WARSZTATACH TAŃCÓW 
W KRĘGU 
z różnych tradycji, a przyjadą do nas wraz z Izabelą z Austrii :)

O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć - Paulo Coelho

Kiedy łączymy się w krąg wymieniamy się energią, aby zespolić się w jedno, poczuć swoją wyjątkowość jako kroplę w oceanie, kroplę jedną z wielu, a potem stopić się i poczuć siłę oceanu.
W tańcach w kręgu budujemy energię grupy. Powstaje wspólne pole, aby uzdrawiać, oczyszczać, wzmacniać, rozluźniać, dawać radość lub ukojenie... i jeszcze więcej...KIEDY: 3 marca 2019, niedziela, godz. 17.00 - 19.00


GDZIE: Pałac Tielscha, ul. Armii Krajowej 7a w Wałbrzychu, kilkadziesiąt metrów od Dworca PKP Wałbrzych Miasto]

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Przybądźcie w swobodnych wygodnych strojach, ubrani na cebulkę, żeby się można było rozebrać troszkę, jak się ciała rozgrzeją pod wpływem tańca :) dziewczyny mogą być w spódnicach, sukienkach, ale nie muszą, macie się czuć dobrze... komfortowo :) tańczymy boso, warto mieć grube skarpetki lub przylegające do stopy papciuszki.... i wodę do picia lub inny napój np. ciepły w termosie :) do zobaczenia

INWESTYCJA: 60 zł przy wpłacie do 24 lutego, po terminie i w dniu warsztatów 80 zł

WPŁATY: można dokonywać bezpośrednio u Arlety, np. podczas koncertów lub na konto mBanku: 51 1140 2017 0000 4602 0560 2547 SMS z informacją o wpłacie wyślij na nr tel. 793 401 272 lub adres: arleta.m@onet.pl, podaj: Imię i nazwisko, hasło: Tańce w kręgu, kwota. Rezerwacja  gwarantuje inwestycję w wydarzenie w wysokości 60 zł - warto :)

PROWADZĄCA:
Izabela Wołowiec - psychotronik ze szczególnym darem uzdrawiania i 20-letnim doświadczeniem. Kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek), rozwijając jednocześnie własne metody, a także astrologią, malarstwem i ceramiką, prowadzi sesje indywidualne w Polsce, Austrii, Hiszpanii i Włoszech i Irlandii. Prowadzi również szeroko rozwinieta działalnośc koncertową.

IZABELA O TAŃCU:
Już będąc dzieckiem uwielbiałam tańczyć, taniec towarzyszył mi przez całe życie. Obecnie przybrał formę tańca w kręgu, która wymaga połączenia ciała duszy i umysłu.
Tańce w kręgu to tańce dla każdego - dla tych tańczących i tych, którzy na co dzień nie mających kontaktu z tańcem. Pochodzą one z wielu kultur m.in: słowiańskiej, bałkańskiej, cygańskiej, greckiej, żydowskiej... Powstają także nowe tańce do współczesnej muzyki, gdzie forma kręgu jest zachowana.
Do tańca w kręgu możemy podchodzić w rożny sposób. Możemy cieszyć się formą tańca, rytmem, muzyką, ale możemy też odkryć ten wewnętrzny przekaz – o narodzinach np. nowej siebie, o transformacji naszych relacji, o dojrzewaniu lub poszukiwaniu mądrości... Niektóre z Tańców w Kręgu mogą posiadać elementy terapeutyczne, są również tańce rytualne...


Zapraszam i już cieszę się ze wspólnego tańca! - Izabela Wołowiec 

Zapraszamy :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz