wtorek, 1 stycznia 2019

WARSZTAT - DZIEŃ DLA DUSZYDZIEŃ DLA DUSZY 

jak się połączyć ze swoim wewnętrznym flow... ?

WARSZTAT ZE SŁAWOMIREM SÓWKĄ

   ...   .......  .. ......  ...

KIEDY: niedziela, 31.03.2019, 
godziny: 10:00 - 13:00 & 14:30-17:30
GDZIE: Wałbrzych, Hotel Maria, sala Duża Marysieńka, ul. Armii Krajowej 137a w Wałbrzychu
Informacje & zapisy: tel. 793 401 272

CENA: 
250 zł, przy wcześniej wpłacie do 17 marca 2019 - 200 zł, dla uczestników PUDŻY - 180 zł
wpłaty osobiście u Arlety lub na konto:  Sławomir Sówkaul. Radomska 54, 26-900 Kozienice, nr rachunku  19 1090 1711 0000 0001 0375 9569 w BZ WBK, 
tytułem –  DZIEŃ DLA DUSZY - WALBRZYCH.Wyślij sms z informacją o wpłacie na nr tel. 793 401 272, imię i nazwisko, Dzień dla Duszy, kwota.

O WARSZTACIE:
A w nim: gruntowanie i oczyszczenie energetyczne, kąpiel w dźwiękach gongu, praca z wyższym Ja, medytacja oddechowa z podróżą przez czakramy, medytacje i wizualizacje, które pomagają wyjść poza identyfikację z ciałem, emocjami i myślami
Dusza kocha piękno i ład. Kiedy dostrajamy się do naszej duszy, jesteśmy pogodzeni ze sobą a inni czują się dobrze w naszej obecności. Przemiany, na które potrzebowaliśmy miesiące, dzieją się natychmiast. Tego doświadczyłem wiele razy w swoim własnym życiu jak również w pracy z moimi klientami.
Wiele dróg prowadzi do Rzymu… równie wiele dróg prowadzi do kontaktu z naszą duszą i naszym wyższym Ja… Muzyka, medytacja, praktyka, spotkanie z innym człowiekiem, momenty ciszy czy szczęścia … Wola osobowości często jest inna od woli duszy… Czy w czasie, kiedy wiele osób traci kontakt z własną duszą na korzyść sztucznej inteligencji, potrafisz stawiać jej pytania i zrozumieć odpowiedzi, aby na co dzień być wolnym i przepływowym?
Na tych warsztatach doświadczysz uczty dźwiękowej z gongami, innymi instrumentami i śpiewem. Ona wprowadzi nas w ciszę, regenerację i połączenie z duszą i wyższym Ja, których potrzebujesz na co dzień. W nowych medytacjach i wizualizacjach wzmacniamy swoje pole energetyczne i budzimy uzdrawiające siły.
Nie ma wymówek, które zwalniają nas od poznania prawdy o naszym życiu, naturze podświadomości i sposobie, w jaki używamy naszych sił duchowych i tworzymy potężne elementale poprzez swoje myśli i emocje.
W medytacji oddechowej połączonej z podróżą przez swoje czakramy oczyścisz swoje ciała energetyczne. Poprzez oddech, ruch i muzykę stworzymy wspólne pole energii, w którym możesz odprężyć się i zakotwiczyć w szczęśliwych momentach. Wszytko jedno w jakim jesteś miejscu, „na prostej” czy „na zakręcie”.

Życzę wszystkim pięknej wiosny i cieszę się ze wspólnych wibracji.
Sławomir Sówka

PROWADZĄCY:

dr Sławomir Sówka
bioterapeuta (Austria), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie bioterapeutyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju.

ZAPRASZAMY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz